studio WEZOM
Menu Menu
+48 575 920 136
+48 733 180 393
do góry

Gry Mobilne

Projektowanie, programowanie oraz wdrożenie do Google Play i Apple AppStore

Programowanie Gier

Dlaczego Wezom?
Zapewniamy kreatywne realizacje ciekawych pomysłów, lub wymyślimy na żądanie coś nowego
Ai
Dedykowana nowoczesna grafika
UX
Użyteczność aplikacji
100%
Kompatybilność aplikacji
Store
Wsparcie techniczne
Wdrożenie
Moderacja
Zobacz przykładowe realizacje
Smart Online
Aplikacje mobilne
Super Ja
Aplikacje mobilne
Mój kalendarz alergii
Aplikacje mobilne
Lester UA
Aplikacje mobilne

Tworzenie gier na Androida dla rozrywki i biznesu

Gry na smartfony zwykle kojarzą się z prostą rozrywką dla najmłodszych użytkowników urządzeń mobilnych. To jednak dość krzywdząca opinia – gry cieszą się ogromnym powodzeniem praktycznie we wszystkich grupach społecznych, niezależnie od wieku czy wykształcenia. Rozrywka stanowi niezwykle ważną część życia i… skuteczną metodę promocji swoich produktów oraz usług. Wiele wielkich koncernów zleca robienie gier na androida, w których główną rolę odgrywają postacie znane z reklam lub tematyka dotycząca branży. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby wykorzystać gry do promocji swojej własnej marki.

Gry to także edukacja – stara zasada brzmi: „uczyć bawiąc i bawić ucząc”. Tworzenie gier mobilnych jest także szansą dla organizacji i podmiotów związanych z nauczaniem lub bezpieczeństwem. Edukacyjne gry na telefony pozwalają przekazać ważne dla młodego pokolenia informacje lub rady w najbardziej lekkostrawny dla dzieci sposób – poprzez rozrywkę. Gry tego typu wykorzystuje policja, służby ratunkowe oraz organizacje związane z tematyką bezpieczeństwa na drodze czy edukacją seksualną.

Czy każdy może zlecić napisanie gry na urządzenia mobilne?

Gry na smartfony zamawiają zwykle firmy i organizacje – nic nie stoi jednak na przeszkodzie, aby agencja Wezom napisała aplikację dla stowarzyszenia czy grupy ludzi połączonych wspólnym hobby lub pasją. Wystarczy skontaktować się z nami i omówić szczegóły – z pewnością będziemy mogli przedstawić atrakcyjną ofertę i pomóc w stworzeniu gry, która będzie bawić, uczyć lub reklamować. Oferta agencji interaktywnej Wezom jest niezwykle ciekawą alternatywą dla osób szukających ciekawego i nieszablonowego sposobu na wypromowanie marki lub pewnych idei. Możemy stworzyć każdą grę – od prostych puzzli dla najmłodszych, po oryginalne gry przygodowe dla starszych użytkowników.

Nasi programiści mogą także wykonać grę na urządzenia z systemem operacyjnym iOS, dzięki czemu zagrać będą mogli w nią także posiadacze telefonów iPhone i tabletów iPad. Mamy ogromne doświadczenie w tworzeniu oprogramowania na mobilne systemy operacyjne i pochwalić możemy się sporymi sukcesami w dziedzinie programowania gier wszelkiego typu. Zapraszamy do kontaktu – omówimy szczegóły, wyjaśnimy wszelkie wątpliwości i bardzo szczegółowo odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące naszej oferty i realizacji zleconych zadań.