studio WEZOM
Menu Menu
+48 575 920 136
+48 733 180 393
do góry

Filmy Reklamowe

Tworzenie efektywnych reklam

Wezom jest doskonałym producentem tworzenia promo wideo i współczesnej animacji.
Kilka ciekawych faktów
17 lat
w rozwoju rynku stron
150+
doświadczonych specjalistów
7
biur w różnych miastach i krajach
700+
zrealizowanych projektów

Filmy reklamowe – marketing na najwyższym poziomie

Kinematograf był wielkim wynalazkiem – nie od razu zyskał on jednak popularność i należny szacunek. Początki sztuki filmowej były trudne, a wiele ważnych osób twierdziło, że jest to tylko przejściowa moda. Ich przepowiednie okazały się jednak nietrafne – współcześnie to właśnie film stanowi jedno z najważniejszych mediów, które dociera do milionów widzów na całym świcie. Obrazy filmowe to niezwykłe źródło rozrywki, nauki i oczywiście reklamy. Wszyscy dobrze znamy telewizyjne spoty, które niejednokrotnie zachwycają kreatywnością, mnogością barw i oryginalnością przekazu. To właśnie ich specyfika sprawia, że film reklamowy stanowi aktualnie jedno z najskuteczniejszych i najbardziej pożądanych narzędzi marketingowych.

Stare chińskie przysłowie mówi, że jeden obraz wart jest tysiąca słów. Trudno się z tym nie zgodzić – filmy promocyjne w łatwy i przyjemny sposób przekazują widzowi treści i emocje. Jeden film reklamowy może być znacznie bardziej wartościowym sposobem promocji niż tysiące ulotek – jego siła tkwi w kompleksowym przekazie. Na widza oddziałuje zarówno obraz, dźwięk i merytoryczna treść – zamiast trudnych w zrozumieniu opisów, odbiorca otrzymuje gotowy i lekkostrawny przekaz. Osoby oglądające film mogą zobaczyć produkt, zapoznać się z jego funkcjami i obejrzeć go w akcji – to znacznie więcej, niż w przypadku suchych sloganów zachwalających jakość lub przydatność.

Film promocyjny dla firm

Produkcja filmów reklamowych może także być doskonałym sposobem na zdobycie dodatkowych środków lub podpisania intratnego kontraktu. Innym rodzajem filmu promocyjnego jest tak zwany film korporacyjny. Ten rodzaj „reklamówki” wykorzystywany jest głównie przez duże przedsiębiorstwa poszukujące inwestorów, współpracowników i podwykonawców. Filmy korporacyjne zwykle mają na celu w skrócie pokazać dorobek i doświadczenie konkretnego przedsiębiorstwa i zazwyczaj prezentowane są na salach konferencyjnych podczas biznesowych spotkań. Coraz częściej jednak trafiają do Internetu, gdzie dostępne są dla wszystkich i wzmacniają dodatkowo prowadzone działania marketingowe.

Czy film promocyjny to dobra inwestycja?

Produkcja filmów korporacyjnych jest zadaniem wieloetapowym – agencja reklamowa Wezom ma ogromne doświadczenie w kompleksowej realizacji takich projektów. Do współpracy zapraszani są artyści, operatorzy, zespół techniczny oraz grupa specjalistów od marketingu. Dogłębna analiza i kreatywne podejście jest naszym ogromnym atutem – filmy tworzymy z myślą o maksymalnym wykorzystaniu ich potencjału i zaprezentowaniu produktów lub dorobku klienta w najlepszym świetle. Czy jednak warto inwestować w filmy reklamowe? Cennik naszych usług jest zależny od rozległości projektu i nakładu włożonej pracy – niezależnie jednak od kosztów, każdy film jest niezwykle cennym narzędziem promocji i marketingu. Wiele firm inwestuje w różne formy reklamy, ale mało która pochwalić może się własnym filmem. Dobrze wykorzystany obraz reklamowy niezwykle szybko zwraca się w wymiernych efektach – pozytywnie wpływa na wizerunek firmy, skutecznie promuje markę i produkty, pozwala dotrzeć do szerokiego grona odbiorców, wywołuje emocje i nakłania do kupna. Dla klientów całej Polski tworzymy filmy reklamoweWrocław jest miastem, gdzie mamy swoją siedzibę, ale pracujemy na terenie całego kraju i jesteśmy gotowi zrealizować każdy, nawet najbardziej wymagający projekt. Zapraszamy do kontaktu – odpowiemy na wszelkie pytania i zaproponujemy najlepszą ofertę.