browser adware remover
Kod promocyjny : 
w górę
services case

O NAS

Łączymy nowe technologie z możliwościami jakie oferuje Internet!
Hello
World
Software House & Digital Marketing
KOMPLEKSOWE 
USŁUGI 
Naszą misją jest łączenie nowych technologii z możliwościami jakie oferuje Internet. Dzięki współpracy specjalistów z różnych dziedzin oraz połączeniu najnowszych technologii z ekspercką wiedzą zapewniamy naszym klientom rozwiązania informatyczne oraz kompleksowe usługi e-marketingowe na najwyższym poziomie.
ZAPRASZAMY OSOBIŚCIE DO
10 BIUR W 
6 KRAJACH
Jeśli chciałbyś porozmawiać o swoim projekcie, zadzwoń, napisz lub odwiedź jedno z naszych biur. Nasz polski oddział mieści się we Wrocławiu. Ale zaprosić na kawę możemy Cię również w Wiedniu, Berlinie, Chicago, Moskwie i Kijowie.
best
team
NASZA HISTORIA
DROGA NA 
CYFROWY SZCZYT
Agencja Interaktywna Wezom powstała na początku 2000 r. w Chersoniu na południu Ukrainy, kiedy popyt na usługi internetowe był jeszcze niewielki. Dzięki pasji, kreatywności i miłości do nowych technologii staliśmy się jednak międzynarodową firmą o globalnym zasięgu. Obecnie mamy 10 biur w 6 krajach i zatrudniamy ponad 270 ekspertów z różnych dziedzin. Dzięki ogromnemu doświadczeniu i specjalistycznej wiedzy udzielamy dziś kompleksowego wsparcia firmom z całego świata, zdobywając po drodze ponad 30 najbardziej prestiżowych nagród w branży cyfrowej.
weld
centrostal - <br>wrocław
sdm transport inc
Co mówią o nas klienci?
WELD
Piotr Dulba, Prezes zarządu Weld Technologia Zgrzewania Sp. z o.o.
W tym roku firma WEZOM spółka z o.o. wykonała dla naszej firmy stronę internetową i w pełni spełniła nasze oczekiwania. Bez wątpienia dokonaliśmy dobrego wyboru. WEZOM wyróżnia profesjonalizm świadczonych usług, duża kreatywność, solidność i fachowość. Jesteśmy zadowoleni z wysokiego poziomu wykonawstwa zleconych prac. Zdecydowanie polecamy usługi firmy WEZOM spółka z o.o. wszystkim zainteresowanym.
Centrostal - 
Wrocław
Adam Białkowski, IT Maganer
Mieliśmy okazję współpracować z Agencją Interaktywną WEZOM przy okazji tworzenia nowego serwisu www dla Centrostal-Wrocław S.A. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy. Agencja wykonała projekt zgodnie z naszymi wymaganiami i uwagami. Całość przebiegła bardzo sprawnie i teraz możemy cieszyć się nowym, responsywnym serwisem. Na koniec zostaliśmy przeszkoleni z systemu zarządzania treścią, dzięki któremu łatwo, samodzielnie wprowadzimy zmiany w treściach zawartych na stronie. Z czystym sercem polecam współpracę z WEZOM.
SDM Transport INC
Lovely team from SDM Transport
Chciałbym polecić Agencję Interaktywną WEZOM. Potrzebowałem strony internetowej dla mojej firmy transportowej, wykonali świetną pracę. Kontakt i współpraca ze specjalistami z tej agencji przebiegała bezproblemowo, a klienci chwalą dziś wygląd naszej strony. Jeszcze raz bardzo dziękuję. Jeśli w przyszłości będziemy potrzebowali pomocy, to wiem do kogo się zgłosimy. Można na nich polegać.
qua
lity
Najważniejsza jest dla nas
NAJWYŻSZA 
JAKOŚĆ USŁUG
W ciągu 18 lat zrealizowaliśmy ponad 1000 projektów dla klientów z całego świata, wypracowujac elastyczne modele współpracy w różnych strefach czasowych, obszarach kulturowych i formach organizacji biznesowej. Wspieramy zarówno startupy, koncerny o globalnym zasięgu oraz małe, średnie i duże firmy ze wszystkich branż.

Podstawą naszej strategii rozwoju jest ciągłe dążenie do doskonałości i świadczenie usług na najwyższym poziomie. Niezależnie od tego, czy Twój projekt jest mały, złożony, czy całkowicie szalony, przestrzegamy najwyższych standardów, używamy nowoczesnych narzędzi, zwinnych metod zarządzania projektami i wciąż usprawniamy wszystkie procesy.

01
Tworzymy produkty dobrej jakości dzięki projektowaniu UX (User Experiance) UI (Use Interface).
02
Jakość projektowania graficznego projektu na wszystkich etapach produkcji zapewnia doświadczony dyrektor artystyczny.
03
Jakość kodu (HTML, CSS i JS) zapewniamy, sprawdzając każdą jego linijkę pod kątem zgodności ze standardami W3C.
04
Jakość kodu serwera (PHP) zapewniamy, sprawdzając każdą jego linijkę pod kątem zgodności z normami PSR-4.
05
Funkcjonalność wszystkich naszych produktów testuje dział QA.
06
Nasz dział techniczny zapewnia kompleksowe wsparcie na każdym etapie współpracy.
Transpa
rency
JAK PRACUJEMY?
PRZEJRZYSTE 
ZASADY
Naszym klientom oferujemy kompleksowe wsparcie. Nie pytamy jakich rozwiązań oczekują, ale jakie są ich cele biznesowe. Do nas należy dobór odpowiednich narzędzi i ich właściwe wykorzystanie.

Dzięki połączeniu najnowszych technologii informatycznych z ekspercką wiedzą tworzymy zaawansowane rozwiązania informatyczne, innowacyjne narzędzia marketingowe oraz świadczymy kompleksowe usługi e-marketingowe na najwyższym poziomie.

Na każdym etapie współpracy dążymy do maksymalnej przejrzystości, ponieważ wierzymy, że jest ona podstawą dobrych relacji biznesowych oraz kluczem do powstania dobrych produktów i usług.

01
W przypadku każdego projektu zapewniamy przejrzyste warunki współpracy, jasne zapisy w umowie oraz gwarancje prawne i finansowe.
02
Raz w tygodniu informujemy o postępach projektu i ustalamy priorytety dla kolejnej iteracji.
03
Zawsze możesz skontaktować się z zespołem projektowym na Slacku.
04
Otrzymujesz pełny dostęp do naszego systemu zarządzania projektami (Jira).
05
Można również śledzić codzienne postępy prac i przejrzeć najnowszą wersję projektu online w dowolnym momencie na serwerze testowym.
CHCESZ Z NAMI PRACOWAĆ?
WEZOM TO 
NAJLEPSZE MIEJSCE 
DO ROZWOJU
Chciałbyś z nami pracować?
Wyślij swoje CV.
biuro@wezom.pl