browser adware remover
Kod promocyjny : 
w górę
ROZWIĄZANIA
WEZOM CRM

Dedykowany system do zarządzania relacjami z klientem

Wezom
crm
DEDYKOWANY SYSTEM CRM
FUNKCJONALNOŚCI
CRM (Customer Relationship Management) do zarządzania relacjami z klientem, który pomaga zautomatyzować proces cyklu sprzedaży od etapu zainicjowania kontaktu, poprzez dokonanie sprzedaży, wygenerowanie dokumentów, ich zaksięgowanie oraz przygotowanie raportu na podstawie danych zgromadzonych z różnych systemów.
GWARANCJA JAKOŚCI
NOWOCZESNE 
ROZWIĄZANIA 
E-COMMERCE
Najważniejsza jest dla nas jakość usług, czego dowodem są nasze certyfikaty jakości i wiele prestiżowych nagród.
PORTFOLIO
PRZYKŁADOWE REALIZACJE
Dedykowany system CRM dla firmy logistycznej LOADAZA.
WEB CASE
LOADAZA
weld
centrostal - <br>wrocław
sdm transport inc
Co mówią o nas klienci?
WELD
Piotr Dulba, Prezes zarządu Weld Technologia Zgrzewania Sp. z o.o.
W tym roku firma WEZOM spółka z o.o. wykonała dla naszej firmy stronę internetową i w pełni spełniła nasze oczekiwania. Bez wątpienia dokonaliśmy dobrego wyboru. WEZOM wyróżnia profesjonalizm świadczonych usług, duża kreatywność, solidność i fachowość. Jesteśmy zadowoleni z wysokiego poziomu wykonawstwa zleconych prac. Zdecydowanie polecamy usługi firmy WEZOM spółka z o.o. wszystkim zainteresowanym.
Centrostal - 
Wrocław
Adam Białkowski, IT Maganer
Mieliśmy okazję współpracować z Agencją Interaktywną WEZOM przy okazji tworzenia nowego serwisu www dla Centrostal-Wrocław S.A. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy. Agencja wykonała projekt zgodnie z naszymi wymaganiami i uwagami. Całość przebiegła bardzo sprawnie i teraz możemy cieszyć się nowym, responsywnym serwisem. Na koniec zostaliśmy przeszkoleni z systemu zarządzania treścią, dzięki któremu łatwo, samodzielnie wprowadzimy zmiany w treściach zawartych na stronie. Z czystym sercem polecam współpracę z WEZOM.
SDM Transport INC
Lovely team from SDM Transport
Chciałbym polecić Agencję Interaktywną WEZOM. Potrzebowałem strony internetowej dla mojej firmy transportowej, wykonali świetną pracę. Kontakt i współpraca ze specjalistami z tej agencji przebiegała bezproblemowo, a klienci chwalą dziś wygląd naszej strony. Jeszcze raz bardzo dziękuję. Jeśli w przyszłości będziemy potrzebowali pomocy, to wiem do kogo się zgłosimy. Można na nich polegać.
KORZYŚCI
ZOPTYMALIZUJ SWÓJ 
SYSTEM SPRZEDAŻY