browser adware remover
Kod promocyjny : 
w górę
services case
KOMPLEKSOWE USŁUGI MARKETINGOWE

Wspieramy liderów i firmy, które chcą się nimi stać!

Inteligentne platformy
e-commerce
DIGITAL COMPLEX
Zmieniamy zwykłe strony internetowe w skuteczne platformy sprzedażowe.
NIE PŁAĆ ZA PROCES - TYLKO ZA WYNIK!
GWARANTUJEMY
USŁUGI NA
NAJWYŻSZYM
POZIOMIE!
Skontaktuj się z nami!
570 605 757
Napisz do nas!
biuro@wezom.pl

1. Kim jesteśmy?

Agencja Interaktywna Wezom powstała na początku 2000 r. w Chersoniu na południu Ukrainy, kiedy popyt na usługi internetowe był jeszcze niewielki. Dzięki połączeniu pasji, kreatywności i miłości do nowych technologii staliśmy się międzynarodową firmą o globalnym zasięgu.

W ciągu 18 lat zrealizowaliśmy ponad 1000 projektów dla klientów z całego świata, wypracowujac elastyczne modele współpracy w różnych strefach czasowych, obszarach kulturowych i formach organizacji biznesowej. Wspieramy zarówno startupy, koncerny o globalnym zasięgu oraz małe, średnie i duże firmy ze wszystkich branż.

Dziś Wezom jest dużą, międzynarodową agencją, która posiada 7 biur w 4 krajach i zatrudnia ponad 270 specjalistów z różnych dziedzin. Dzięki ogromnemu doświadczeniu, specjalistycznej wiedzy udzielamy dziś kompleksowego wsparcia firmom z całego świata.

2. Co oferujemy?

Naszą misją jest łączenie nowych technologii z możliwościami jakie oferuje Internet oraz najnowszymi trendami w marketingu. Dzięki współpracy specjalistów z różnych dziedzin oraz połączeniu najnowszych technologii z ekspercką wiedzą zapewniamy naszym klientom rozwiązania informatyczne oraz kompleksowe usługi e-marketingowe na najwyższym poziomie.

Od 17 lat tworzymy dedykowane rozwiązania dla branżowych liderów. Zrealizowaliśmy ponad tysiąc projektów dla klientów z całego świata, wypracowujac elastyczne modele współpracy w różnych strefach czasowych, obszarach kulturowych i formach organizacji biznesowej. Wspieramy zarówno startupy, małe i średnie firmy, jak również koncerny o globalnym zasięgu.

Oferujemy innowacyjne narzędzia, nowoczesne metody i sprawdzone rozwiązania, które wychodzą naprzeciw oczekiwaniom branżowych liderów oraz firm, które chcą się nimi stać. Dzięki połączeniu najnowszych technologii informatycznych z ekspercką wiedzą tworzymy zaawansowane rozwiązania informatyczne, innowacyjne narzędzia marketingowe oraz świadczymy kompleksowe usługi e-marketingowe na najwyższym poziomie.

3. Dlaczego Agencja Interaktywna?

Agencja Interaktywna Wezom to obecnie grupa firm, na którą składają się:

 • Software House Wezom
 • Agencja Marketingu Internetowego Wezom
 • Agencja SEO (SEM) Wezom
 • Studio Graficzne Wezom

Dzięki ogromnemu doświadczeniu, specjalistycznej wiedzy udzielamy dziś kompleksowego wsparcia firmom z całego świata. Oferujemy innowacyjne narzędzia, nowoczesne metody i sprawdzone rozwiązania, które wychodzą naprzeciw oczekiwaniom branżowych liderów oraz firm, które chcą się nimi stać. Naszą pasją stało się łączenie nowych technologii z możliwościami jakie oferuje Internet.

4. Jakich usług dostarczamy?

Naszą pasją jest łączenie nowych technologii z możliwościami jakie oferuje Internet:

 • Tworzymy aplikacje mobilne i webowe oraz oprogramowanie dla firm
 • Projektujemy nowoczesne platformy ecommerce.
 • Dostarczamy usługi SEO na najwyższym poziomie.
 • Oferujemy kompleksowe usługi e-marketingowe.
 • Realizujemy kampanie 360 stopni.
 • Pomagamy firmom zwiększyć sprzedaż.

5. W czym się specjalizujecie?

 • Kampanie 360’
  Aby umożliwić naszym klientom skuteczniejsze docieranie do konsumentów tworzymy kampanie 360, które łączą różne narzędzia i działania marketingowe. Dzięki takiej strategii i odpowiedniej koordynacji wykorzystujemy efekt synergii, zyskujemy lepsze rezultaty niż w przypadku oderwanych od siebie, pojedynczych działań.
 • Kompleksowy e-marketing
  W wielu branżach źródło sukcesu leży dziś w Internecie, a bycie liderem zależy od umiejętności wykorzystania jego potencjału. Dlatego dostarczamy naszym klientom kompleksowych usług, które wykorzystują m.in. takie działania jak: SEO, SEM, Performance i Content Marketing.
 • Oprogramowanie dla firm
  Dzięki współpracy specjalistów z różnych dziedzin, połączeniu najnowszych technologii informatycznych z ekspercką wiedzą tworzymy multiplatformowe rozwiązania informatyczne, dostarczając naszym klientom kompleksowe rozwiązania wspierające codzienne procesy biznesowe
 • Outsourcing kadry IT
  Nasz dział IT na Ukrainie tworzy ponad 70 specjalistów o różnym zakresie kompetencji. Dzięki dużemu doświadczeniu i niższym kosztom pracy świadczymy naszym klientom usługi outsourcingowe na najwyższym poziomie, pozwalając jednocześnie zredukować koszty zatrudnienia profesjonalnej kadry IT.

6. Jakie mamy doświadczenie?

W ciągu 18 lat stworzyliśmy ponad 70 aplikacji mobilnych, 1000 stron internetowych oraz setki kampani marketingowych, które pozwoliły skutecznie wypromować wiele usług i towarów naszych klientów. Większość z nich została naszymi stałymi klientami, doceniając nasz profesjonalizm i elastyczne podejście. Dobre opinie i pozytywne rekomendacje współpracujących z nami firm to najlepsza i najbardziej wiarygodna reklama naszych usług.

Dziś jesteśmy dużą międzynarodową agencją, która obsługuje klientów z całego świata. Co miesiąc realizujemy ponad 60 nowych projektów, udzielamy wsparcia technicznego blisko 400 firmom, ponad 1000 rozwija z nami swój biznes, a 260 zwiększa z nami swoją sprzedaż.

7. W jaki sposób pracujemy?

Wierzymy, że kluczem do sukcesu jest nieustanny rozwój, samodoskonalenie oraz oparte na wzajemnym szacunku relacje z naszymi partnerami. Dlatego świadczymy usługi świadczymy w oparciu o wartości, które są dla nas najważniejsze.

 • Szczerość
  Podstawą naszych działań jest szczerość, zarówno wobec siebie jak i naszych klientów. To na niej budujemy zaufanie, które pozwala nam pracować skutecznie i efektywnie.
 • Efektywność
  Zawsze poszukujemy najbardziej efektywnych rozwiązań. Dostosowujemy możliwości do klienta, koncentrujemy się na realizacji powierzonych zadań i dotrzymywaniu terminów.
 • Szacunek
  Traktujemy siebie i innych z szacunkiem. Wiemy, że jest to najlepszy sposób do zrozumienia potrzeb naszych klientów i podstawa dobrej współpracy opartej na zaufaniu.
 • Jakość
  Stale podnosimy zakres naszych kompetencji i staramy się, aby miały one odzwierciedlenie w jakości naszych produktów i usług. Wiemy, że uznanie klientów zdobywa się dzięki ciągłemu dążeniu do doskonałości.

8. Czym wasze rozwiązania różnią się od tych, które oferuje konkurencja?

W ciągu 18 lat na stworzyliśmy i wypromowaliśmy ponad 1000 stron internetowych dla klientów z całego świata, wśród których były zarówno startupy, koncerny o globalnym zasięgu oraz małe, średnie i duże firmy ze wszystkich branż. Na bazie tych doświadczeń opracowaliśmy Wezom Digital Complex, czyli kompleksową strategię, która pozwala zmienić zwykłą stronę internetową w inteligentną platformę sprzedażową.

 • SMART WEBSITE – Inteligentne Strony Internetowe:
  W odróżnieniu od większości agencji interaktywnych nie skupiamy się na technicznym wykonaniu strony internetowej. Naszym celem jest dostarczenie klientowi platformy, która zwiększy konkurencyjność biznesu i zapewni szybki zwrot z inwestycji. W tym celu projektujemy, tworzymy, optymalizujemy i pozycjonujemy stronę internetową, a następnie wdrażamy rozwiązania, które generują ruch i zwiększają konwersję. W ramach usługi tworzenia serwisu www budujemy automatyczny lejek sprzedaży, strategię lead magnet, różne techniki pozyskiwania i podgrzewanie leadów oraz rozwiązania z zakresu Marketing Automation.
 • SEO 2.0. – Pozycjonowanie Nowej Generacji:
  W odróżnieniu od większości agencji nie skupiamy się wyłącznie na lepszych pozycjach w wyszukiwarce. Naszym celem jest dostarczenie klientowi wymiernych korzyści biznesowych. Optymalizujemy i pozycjonujemy stronę internetową, aby wygenerować jak największy ruch i zwiększyć konwersję. Jako pierwsi na rynku w ramach usługi SEO budujemy automatyczny lejek sprzedaży, tworzymy strategię lead magnet oraz stosujemy marketingowe techniki generowania i podgrzewanie leadów.
 • OPROGRAMOWANIE DLA FIRM – Aplikacje Mobilne i Webowe:
  Tworzymy natywne aplikacje mobilne i webowe oraz multiplatformowe rozwiązania informatyczne, które wspierają codzienne procesy biznesowe. Dzięki dużemu doświadczeniu (ponad 70 projektów mobilnych i 1000 webowych)

9. Gdzie mamy siedzibę i w jaki sposób można nawiązać z nami współpracę?

Nasza główna siedziba znajduje się w Chersoniu na południu Ukrainy, obecnie posiadamy 8 biur w 6 krajach (Polska, Niemcy, Austria, USA, Rosja, Ukraina). Nasz polski oddział Agencji mieści się we Wrocławiu, ale obsługujemy klientów z całego świata. Jesteśmy elastyczni, mówimy w kilku językach i korzystamy z nowoczesnych narzędzi. Możemy umówić się na wideo konferencję lub zaprosić Cię na dobrą kawę.

Nasze biura:

 • Wrocław
 • Chicago
 • Berlin
 • Wiedeń
 • Moskwa
 • Kijów
 • Chersoń
 • Nikolajew

10. Dlaczego Agencja Interaktywna Wezom to najlepszy wybór?

Agencja interaktywna Wezom to wyjątkowa szansa, aby zaistnieć w Internecie. Posiadamy ponad 18 lat doświadczenia w e-marketingu i projektach z zakresu IT. W tym czasie stworzyliśmy setki projektów dla klientów z niemal wszystkich branż. Tworzyliśmy strony www oraz aplikacje mobilne i webowe na najwyższym poziomie, kampanie marketingowe i reklamowe dla produktów i usług oraz wspieraliśmy proces budowy rozpoznawalnych marek. Ale długoletnie doświadczenie to nie jedyny nasz atut. Posiadamy także odpowiednie kwalifikacje oraz zespół, który tworzy 270 specjalistów z branży IT, marketingu interaktywnego i reklamy.

WEZOM W LICZBACH:

 • 18 lat na rynku
 • 270 specjalistów
 • 8 biur w 6 krajach
 • co miesiąc realizujemy ponad 60 projektów
 • ponad 1000 firm rozwija z nami swój biznes
 • udzielamy wsparcia technicznego ponad 380 firmom
 • 260 firm co miesiąc zwiększa z nami swoją sprzedaż

11. Jak wygląda nasz model współpracy?

Naszym klientom oferujemy kompleksowe wsparcie. Nie pytamy jakich rozwiązań oczekują, ale jakie są ich cele biznesowe. Do nas należy dobór odpowiednich narzędzi i ich właściwe wykorzystanie. Dzięki połączeniu najnowszych technologii informatycznych z ekspercką wiedzą tworzymy zaawansowane rozwiązania informatyczne, innowacyjne narzędzia marketingowe oraz świadczymy kompleksowe usługi e-marketingowe na najwyższym poziomie.

Nie stosujemy standardowych rozwiązań – każde zlecenie traktujemy indywidualnie, dzięki czemu jesteśmy w stanie spełniać najbardziej nietypowe życzenia naszych klientów. Tworzenie aplikacji i efektywnych kampanii reklamowych to nie tylko nasza praca, ale także pasja, dzięki której realizujemy się jako fachowcy, artyści i ludzie.

12. Co można zyskać dzięki współpracy z agencją WEZOM?

Rozwój biznesu w sieci wymaga przemyślanej strategii i kompleksowych rozwiązań, które pozwalają zadbać o wszystkie kanały dotarcia do klienta. Dzięki połączeniu eksperckiej wiedzy i nowoczesnych narzędzi nie tylko dostarczamy usług na najwyższym poziomie, pomagamy firmom wejść na rynek, zyskać przewagę nad konkurencją i zwiększyć wyniki sprzedaży.

GWARANTUJEMY:

 • Wykonanie nowoczesnej, użytecznej i funkcjonalnej strony internetowej, aplikacji mobilnej lub webowej.
 • Skuteczne wypozycjonowanie i zwiększenie ruchu na stronie www.
 • Zwiększenie częstotliwości wyświetlania strony w wyszukiwarkach
 • Dotarcie do określonej grupy klientów i wykorzystanie wszystkich możliwych kanałów dotarcia
 • Efektowne wypromowanie nowych produktów lub usług
 • Zwiększenie rozpoznawalności marki
 • Dostarczenie dedykowanych narzędzi marketingowych
 • Zwiększenie zysków poprzez zwiększenie grona klientów

Innowacyjne metody działania oraz nowoczesne narzędzia pozwalają nam dynamicznie reagować na ciągłe zmiany i trendy – na pierwszym miejscu zawsze stawiamy skuteczność naszych realizacji.