browser adware remover
Kod promocyjny : 
w górę
services case
KOMPLEKSOWE USŁUGI MARKETINGOWE

Wspieramy liderów i firmy, które chcą się nimi stać!

Inteligentne platformy
e-commerce
DIGITAL COMPLEX
Zmieniamy zwykłe strony internetowe w skuteczne platformy sprzedażowe.
NIE PŁAĆ ZA PROCES - TYLKO ZA WYNIK!
GWARANTUJEMY
USŁUGI NA
NAJWYŻSZYM
POZIOMIE!
Skontaktuj się z nami!
733 180 393
Napisz do nas!
biuro@wezom.pl

Jesteśmy polskim oddziałem międzynarodowej agencji interaktywnej, która łączy usługi IT z digital marketingiem

Kim jesteśmy?

Agencja Interaktywna Wezom powstała na początku 2000 r. w Chersoniu na południu Ukrainy, kiedy popyt na usługi internetowe był jeszcze niewielki. Dzięki połączeniu pasji, kreatywności i miłości do nowych technologii staliśmy się międzynarodową firmą o globalnym zasięgu.

W ciągu 18 lat zrealizowaliśmy ponad 1000 projektów dla klientów z całego świata, wypracowujac elastyczne modele współpracy w różnych strefach czasowych, obszarach kulturowych i formach organizacji biznesowej. Wspieramy zarówno startupy, koncerny o globalnym zasięgu oraz małe, średnie i duże firmy ze wszystkich branż.

Dziś Wezom jest dużą, międzynarodową agencją, która posiada 7 biur w 4 krajach i zatrudnia ponad 270 specjalistów z różnych dziedzin. Dzięki ogromnemu doświadczeniu, specjalistycznej wiedzy udzielamy dziś kompleksowego wsparcia firmom z całego świata.

Co oferujemy?

Naszą misją jest łączenie nowych technologii z możliwościami jakie oferuje Internet oraz najnowszymi trendami w marketingu. Dzięki współpracy specjalistów z różnych dziedzin oraz połączeniu najnowszych technologii z ekspercką wiedzą zapewniamy naszym klientom rozwiązania informatyczne oraz kompleksowe usługi e-marketingowe na najwyższym poziomie.

Od 17 lat tworzymy dedykowane rozwiązania dla branżowych liderów. Zrealizowaliśmy ponad tysiąc projektów dla klientów z całego świata, wypracowujac elastyczne modele współpracy w różnych strefach czasowych, obszarach kulturowych i formach organizacji biznesowej.
Wspieramy zarówno startupy, małe i średnie firmy, jak również koncerny o globalnym zasięgu.

Oferujemy innowacyjne narzędzia, nowoczesne metody i sprawdzone rozwiązania, które wychodzą naprzeciw oczekiwaniom branżowych liderów oraz firm, które chcą się nimi stać.
Dzięki połączeniu najnowszych technologii informatycznych z ekspercką wiedzą tworzymy zaawansowane rozwiązania informatyczne, innowacyjne narzędzia marketingowe oraz świadczymy kompleksowe usługi e-marketingowe na najwyższym poziomie.

Dlaczego jesteśmy Agencją Interaktywną?

Naszą agencję tworzy grupa wyspecjalizowanych firm, na które składa się:

 • Software House Wezom
 • Agencja Marketingu Internetowego
 • Agencja SEO (SEM)
 • Studio Graficzne

Dzięki ogromnemu doświadczeniu, specjalistycznej wiedzy udzielamy dziś kompleksowego wsparcia firmom z całego świata. Oferujemy innowacyjne narzędzia, nowoczesne metody i sprawdzone rozwiązania, które wychodzą naprzeciw oczekiwaniom branżowych liderów oraz firm, które chcą się nimi stać. Naszą pasją stało się łączenie nowych technologii z możliwościami jakie oferuje Internet.

Jakie świadczymy usługi?

Naszą pasją jest łączenie nowych technologii z możliwościami jakie oferuje Internet:

 • Tworzymy aplikacje mobilne i webowe oraz oprogramowanie dla firm
 • Projektujemy nowoczesne platformy ecommerce.
 • Dostarczamy usługi SEO na najwyższym poziomie.
 • Oferujemy kompleksowe usługi e-marketingowe.
 • Realizujemy kampanie 360 stopni.
 • Pomagamy firmom zwiększyć sprzedaż.

W czym się specjalizujemy?

Świadczymy kompleksowe usługi dla branżowych liderów oraz firm, które chcą się nimi stać:

 • Kampanie 360’

  Aby umożliwić naszym klientom skuteczniejsze docieranie do konsumentów tworzymy kampanie 360, które łączą różne narzędzia i działania marketingowe. Dzięki takiej strategii i odpowiedniej koordynacji wykorzystujemy efekt synergii, zyskujemy lepsze rezultaty niż w przypadku oderwanych od siebie, pojedynczych działań.

 • Kompleksowy e-marketing

  W wielu branżach źródło sukcesu leży dziś w Internecie, a bycie liderem zależy od umiejętności wykorzystania jego potencjału. Dlatego dostarczamy naszym klientom kompleksowych usług, które wykorzystują m.in. takie działania jak: SEO, SEM, Performance i Content Marketing.

 • Oprogramowanie dla firm

  Dzięki współpracy specjalistów z różnych dziedzin, połączeniu najnowszych technologii informatycznych z ekspercką wiedzą tworzymy multiplatformowe rozwiązania informatyczne, dostarczając naszym klientom kompleksowe rozwiązania wspierające codzienne procesy biznesowe

 • Outsourcing kadry IT

  Nasz dział IT na Ukrainie tworzy ponad 70 specjalistów o różnym zakresie kompetencji. Dzięki dużemu doświadczeniu i niższym kosztom pracy świadczymy naszym klientom usługi outsourcingowe na najwyższym poziomie, pozwalając jednocześnie zredukować koszty zatrudnienia profesjonalnej kadry IT.

Jakie mamy doświadczenie?

W ciągu 18 lat stworzyliśmy ponad 70 aplikacji mobilnych, 1000 stron internetowych oraz setki kampani marketingowych, które pozwoliły skutecznie wypromować wiele usług i towarów naszych klientów. Większość z nich została naszymi stałymi klientami, doceniając nasz profesjonalizm i elastyczne podejście. Dobre opinie i pozytywne rekomendacje współpracujących z nami firm to najlepsza i najbardziej wiarygodna reklama naszych usług.

Dziś jesteśmy dużą międzynarodową agencją, która obsługuje klientów z całego świata. Co miesiąc realizujemy ponad 60 nowych projektów, udzielamy wsparcia technicznego blisko 400 firmom, ponad 1000 rozwija z nami swój biznes, a 260 zwiększa z nami swoją sprzedaż.

W jaki sposób pracujemy?

Wierzymy, że kluczem do sukcesu jest nieustanny rozwój, samodoskonalenie oraz oparte na wzajemnym szacunku relacje z naszymi partnerami. Dlatego świadczymy usługi świadczymy w oparciu o wartości, które są dla nas najważniejsze.

 • Szczerość

  Podstawą naszych działań jest szczerość, zarówno wobec siebie jak i naszych klientów. To na niej budujemy zaufanie, które pozwala nam pracować skutecznie i efektywnie.

 • Efektywność

  Zawsze poszukujemy najbardziej efektywnych rozwiązań. Dostosowujemy możliwości do klienta, koncentrujemy się na realizacji powierzonych zadań i dotrzymywaniu terminów.

 • Szacunek

  Traktujemy siebie i innych z szacunkiem. Wiemy, że jest to najlepszy sposób do zrozumienia potrzeb naszych klientów i podstawa dobrej współpracy opartej na zaufaniu.

 • Jakość

  Stale podnosimy zakres naszych kompetencji i staramy się, aby miały one odzwierciedlenie w jakości naszych produktów i usług. Wiemy, że uznanie klientów zdobywa się dzięki ciągłemu dążeniu do doskonałości.

Czym nasze rozwiązania różnią się od tych, które oferuje konkurencja?

W ciągu 18 lat na stworzyliśmy i wypromowaliśmy ponad 1000 stron internetowych dla klientów z całego świata, wśród których były zarówno startupy, koncerny o globalnym zasięgu oraz małe, średnie i duże firmy ze wszystkich branż. Na bazie tych doświadczeń opracowaliśmy Wezom Digital Complex, czyli kompleksową strategię, która pozwala zmienić zwykłą stronę internetową w inteligentną platformę sprzedażową.

 • SMART WEBSITE – Inteligentne Strony Internetowe:

  W odróżnieniu od większości agencji interaktywnych nie skupiamy się na technicznym wykonaniu strony internetowej. Naszym celem jest dostarczenie klientowi platformy, która zwiększy konkurencyjność biznesu i zapewni szybki zwrot z inwestycji. W tym celu projektujemy, tworzymy, optymalizujemy i pozycjonujemy stronę internetową, a następnie wdrażamy rozwiązania, które generują ruch i zwiększają konwersję. W ramach usługi tworzenia serwisu www budujemy automatyczny lejek sprzedaży, strategię lead magnet, różne techniki pozyskiwania i podgrzewanie leadów oraz rozwiązania z zakresu Marketing Automation.

 • SEO 2.0. – Pozycjonowanie Nowej Generacji:

  xW odróżnieniu od większości agencji nie skupiamy się wyłącznie na lepszych pozycjach w wyszukiwarce. Naszym celem jest dostarczenie klientowi wymiernych korzyści biznesowych. Optymalizujemy i pozycjonujemy stronę internetową, aby wygenerować jak największy ruch i zwiększyć konwersję. Jako pierwsi na rynku w ramach usługi SEO budujemy automatyczny lejek sprzedaży, tworzymy strategię lead magnet oraz stosujemy marketingowe techniki generowania i podgrzewanie leadów.

 • OPROGRAMOWANIE DLA FIRM – Aplikacje Mobilne i Webowe:

  Tworzymy natywne aplikacje mobilne i webowe oraz multiplatformowe rozwiązania informatyczne, które wspierają codzienne procesy biznesowe. Dzięki dużemu doświadczeniu (ponad 70 projektów mobilnych i 1000 webowych)

Gdzie mamy siedzibę i jak można nawiązać z nami współpracę?

Nasza główna siedziba znajduje się w Chersoniu na południu Ukrainy, obecnie posiadamy 8 biur w 6 krajach (Polska, Niemcy, Austria, USA, Rosja, Ukraina). Nasz polski oddział Agencji mieści się we Wrocławiu, ale obsługujemy klientów z całego świata. Jesteśmy elastyczni, mówimy w kilku językach i korzystamy z nowoczesnych narzędzi. Możemy umówić się na wideo konferencję lub zaprosić Cię na dobrą kawę.

Nasze biura:
 • Wrocław
 • Chicago
 • Berlin
 • Wiedeń
 • Moskwa
 • Kijów
 • Chersoń
 • Nikolajew

Jak wygląda nasz model współpracy?

Naszym klientom oferujemy kompleksowe wsparcie. Nie pytamy jakich rozwiązań oczekują, ale jakie są ich cele biznesowe. Do nas należy dobór odpowiednich narzędzi i ich właściwe wykorzystanie.Dzięki połączeniu najnowszych technologii informatycznych z ekspercką wiedzątworzymy zaawansowane rozwiązania informatyczne, innowacyjne narzędzia marketingowe oraz świadczymy kompleksowe usługi e-marketingowe na najwyższym poziomie.

Nie stosujemy standardowych rozwiązań – każde zlecenie traktujemy indywidualnie, dzięki czemu jesteśmy w stanie spełniać najbardziej nietypowe życzenia naszych klientów. Tworzenie aplikacji i efektywnych kampanii reklamowych to nie tylko nasza praca, ale także pasja, dzięki której realizujemy się jako fachowcy, artyści i ludzie.

Co można zyskać dzięki współpracy z agencją WEZOM?

Rozwój biznesu w sieci wymaga przemyślanej strategii i kompleksowych rozwiązań, które pozwalają zadbać o wszystkie kanały dotarcia do klienta. Dzięki połączeniu eksperckiej wiedzy i nowoczesnych narzędzi nie tylko dostarczamy usług na najwyższym poziomie, pomagamy firmom wejść na rynek, zyskać przewagę nad konkurencją i zwiększyć wyniki sprzedaży.

GWARANTUJEMY:

 • Wykonanie nowoczesnej, użytecznej i funkcjonalnej strony internetowej, aplikacji mobilnej lub webowej.
 • Skuteczne wypozycjonowanie i zwiększenie ruchu na stronie www.
 • Zwiększenie częstotliwości wyświetlania strony w wyszukiwarkach
 • Dotarcie do określonej grupy klientów i wykorzystanie wszystkich możliwych kanałów dotarcia
 • Efektowne wypromowanie nowych produktów lub usług
 • Zwiększenie rozpoznawalności marki
 • Dostarczenie dedykowanych narzędzi marketingowych
 • Zwiększenie zysków poprzez zwiększenie grona klientów

Innowacyjne metody działania oraz nowoczesne narzędzia pozwalają nam dynamicznie reagować na ciągłe zmiany i trendy – na pierwszym miejscu zawsze stawiamy skuteczność naszych realizacji.

Dlaczego Agencja Interaktywna Wezom to najlepszy wybór?

Agencja interaktywna Wezom to wyjątkowa szansa, aby zaistnieć w Internecie. Posiadamy ponad 18 lat doświadczenia w e-marketingu i projektach z zakresu IT. W tym czasie stworzyliśmy setki projektów dla klientów z niemal wszystkich branż. Tworzyliśmy strony www oraz aplikacje mobilne i webowe na najwyższym poziomie, kampanie marketingowe i reklamowe dla produktów i usług oraz wspieraliśmy proces budowy rozpoznawalnych marek.
Ale długoletnie doświadczenie to nie jedyny nasz atut. Posiadamy także odpowiednie kwalifikacje oraz zespół, który tworzy 270 specjalistów z branży IT, marketingu interaktywnego i reklamy.

WEZOM W LICZBACH:

 • 18 lat na rynku
 • 270 specjalistów
 • 8 biur w 6 krajach
 • co miesiąc realizujemy ponad 60 projektów
 • ponad 1000 firm rozwija z nami swój biznes
 • udzielamy wsparcia technicznego ponad 380 firmom
 • 260 firm co miesiąc zwiększa z nami swoją sprzedaż