studio WEZOM
Menu Menu
+48 575 920 136
+48 733 180 393
do góry

Aplikacja iOS

Projektowanie, programowanie oraz wdrożenie do Apple AppStore

Tworzenie aplikacji iOS

tworzenie aplikacji iOS

 

Jak to wygląda w Wezom?
  1. Opracowanie główniej koncepcji aplikacji iOS
  2. Projektowanie kreatywnej dedykowanej szaty graficznej dla aplikacji wg. wytycznych klienta i AppStore
  3. Kodowanie oraz integracja wszystkich technologii nięzbędnych dla aplikacji
  4. Testowanie aplikacji
  5. Stworzenie wersji 1.0 aplikacji
  6. Wdrożenie aplikacji do Apple AppStore
  7. Wsparcie techniczne

 

Kilka ciekawych faktów
1>2>3
Spełnienie wszystkich wymóg twojego biznesu
100%
kompatybilność aplikacji
130+
zrealizowanych projektów
iStore
wdrożenie
do AppStore
wsparcie techniczne
Zobacz przykładowe realizacje
Smart Online
Aplikacje mobilne
Super Ja
Aplikacje mobilne
Mój kalendarz alergii
Aplikacje mobilne
Lester UA
Aplikacje mobilne

Tworzenie aplikacji na iOS

Aplikacje iOS to oprogramowanie mobilne tworzone z myślą o urządzeniach przenośnych koncernu Apple. Modne smartfony iPhone i tablety iPad nie zawsze są kompatybilne z aplikacjami programowanymi na potrzeby systemu Android i dlatego konieczne jest tworzenie ich osobno. Chcąc zamówić aplikację mobilną dla swojej firmy lub organizacji warto rozważyć stworzenie jej wersji na system operacyjny iOS – w ten sposób z możliwości oprogramowania i dostępnych w nim opcji skorzystać będą mogli także miłośnicy marki Apple. Czy warto inwestować w oprogramowanie dla jednej marki? Zdecydowanie tak – liczba użytkowników urządzeń „z jabłkiem” wciąż rośnie, a same smartfony i tablety mają miano kultowych. Wykluczanie tak licznej i pełnej potencjału grupy docelowej jest w dzisiejszych czasach ogromnym błędem.

Aplikacja na iOS z agencji interaktywnej Wezom – dlaczego warto?

Programowanie na iOS to dość rzadko spotykana usługa. Wymagane do niej umiejętności mają jedynie niektórzy programiści – w agencji interaktywnej mamy takich fachowców. Tworzenie aplikacji na iOS i wdrażanie ich do użytku jest znacznie trudniejsze niż w przypadku aplikacji na popularny system Android – AppStore ma znacznie bardziej restrykcyjne wymogi dotyczące publikacji aplikacji i spełniać muszą one znacznie więcej norm. Do tej pory udało nam się stworzyć ponad 70 projektów – nasze aplikacje mobilne iOS dostępne są dla szerokiego grona użytkownik spełniając ważne zadania dla naszych klientów. Pisanie aplikacji na iOS nie sprawia naszym fachowcom żadnych problemów – każdy z nich ma wieloletnie doświadczenie i opanował programowanie na iOS do perfekcji. Samo projektowanie aplikacji iOS powierzamy kreatywnej grupie designerów, którzy opracują wszelkie detale i dbają o szczegóły, zapewniając najwyższy standard usług na rynku.

Wykonanie aplikacji mobilnej dla urządzeń z systemem Apple pozwoli dotrzeć do konkretnej grupy docelowej – w tym wypadku miłośników modnego i nowoczesnego wyposażenia. Użytkownicy smartfonów i tabletów Apple mają bardzo duży wpływ na marketing i skuteczną promocję, gdyż to właśnie oni uważani są za najbardziej aktywną i skłonną do interakcji grupę odbiorców. Dzięki funkcjonalnej i praktycznej aplikacji mobilnej można zyskać ich uwagę i skorzystać z potencjału jaki niesie ich status we współczesnym świecie.