browser adware remover

Tworzenie aplikacji na iOS

Aplikacja Android Aplikacja iOS

natywne aplikacje IOS

Tworzymy natywne aplikacje mobilne dla platformy IOS w oparciu o analizę grupy docelowej oraz prototyp przygotowany przez naszych projektantów. Podczas projektowania indywidualnej grafikę aplikacji wykorzystując guideline Apple. Kod aplikacji przygotowujemy w języku programowania Swift. Backend dla aplikacji możemy przygotować w PHP albo ASP.NET.

Mamy doświadczenia w realizacji takich funkcjonalności jak:

  • Autoryzacja oraz weryfikacja użytkownika
  • Integracja z systemami śledzenia, geolokalizacji
  • Systemy dokonywania zakupów lub składania zamówień
  • Integracja z systemami płatności elektronicznych
  • Systemy ankiet oraz formularzy
  • Inteligentna synchronizacja i działalność w trybie "offline"
  • Systemy chat'ów, komunikatorów oraz powiadomień
  • Integracja z GPS, akcelerometrem lub kamerą urządzenia
  • Systemy szyfrowania danych, bezpiecznych połączeń (wg. współczesnych standardów bezpieczeństwa)
  • Integracja z bazami danych, systemem CRM lub Intranetem firmy

Wezom.Mobile oferuje

Swift
natywne aplikacje na iOS
UX
projektowanie użyteczności aplikacji
.NET
back-end dla aplikacji
API
integracja z dowolnymi serwisami
Darmowa wycena
Wypełnij formularz i otrzymaj indywidualną ofertę
Aplikacja iOS
Imię i Nazwisko *
Adres email *
Telefon
Napisz o swoim projekcie
Zamawiam darmową wycenę

Aplikacje iOS to oprogramowanie mobilne tworzone z myślą o urządzeniach przenośnych koncernu Apple. Modne smartfony iPhone i tablety iPad nie zawsze są kompatybilne z aplikacjami programowanymi na potrzeby systemu Android i dlatego konieczne jest tworzenie ich osobno. Chcąc zamówić aplikację mobilną dla swojej firmy lub organizacji warto rozważyć stworzenie jej wersji na system operacyjny iOS – w ten sposób z możliwości oprogramowania i dostępnych w nim opcji skorzystać będą mogli także miłośnicy marki Apple. Czy warto inwestować w oprogramowanie dla jednej marki? Zdecydowanie tak – liczba użytkowników urządzeń „z jabłkiem” wciąż rośnie, a same smartfony i tablety mają miano kultowych. Wykluczanie tak licznej i pełnej potencjału grupy docelowej jest w dzisiejszych czasach ogromnym błędem.

Aplikacja na iOS z agencji interaktywnej Wezom – dlaczego warto?

Programowanie na iOS to dość rzadko spotykana usługa. Wymagane do niej umiejętności mają jedynie niektórzy programiści – w agencji interaktywnej mamy takich fachowców. Tworzenie aplikacji na iOS i wdrażanie ich do użytku jest znacznie trudniejsze niż w przypadku aplikacji na popularny system Android – AppStore ma znacznie bardziej restrykcyjne wymogi dotyczące publikacji aplikacji i spełniać muszą one znacznie więcej norm. Do tej pory udało nam się stworzyć ponad 70 projektów – nasze aplikacje mobilne iOS dostępne są dla szerokiego grona użytkownik spełniając ważne zadania dla naszych klientów. Pisanie aplikacji na iOS nie sprawia naszym fachowcom żadnych problemów – każdy z nich ma wieloletnie doświadczenie i opanował programowanie na iOS do perfekcji. Samo projektowanie aplikacji iOS powierzamy kreatywnej grupie designerów, którzy opracują wszelkie detale i dbają o szczegóły, zapewniając najwyższy standard usług na rynku.

Wykonanie aplikacji mobilnej dla urządzeń z systemem Apple pozwoli dotrzeć do konkretnej grupy docelowej – w tym wypadku miłośników modnego i nowoczesnego wyposażenia. Użytkownicy smartfonów i tabletów Apple mają bardzo duży wpływ na marketing i skuteczną promocję, gdyż to właśnie oni uważani są za najbardziej aktywną i skłonną do interakcji grupę odbiorców. Dzięki funkcjonalnej i praktycznej aplikacji mobilnej można zyskać ich uwagę i skorzystać z potencjału jaki niesie ich status we współczesnym świecie.

Skontaktuj się z nami