studio WEZOM
Menu Menu
+48 575 920 136
+48 733 180 393
do góry

Aplikacja firmowa

Efektywne rozwiązania dla biznesu

Smartfony i tablety w służbie biznesu

Chcesz wprowadzić serwis do komunikacji biznesowych wewnątrz firmy lub z siecią partnerską? Skorzystaj z usług doświadczonych specjalistów marketingu i programowania mobilnego, by uzyskać maksymalny efekt.
Posiadamy bogate doświadczenie z realizacji modelów biznesowych.
Dlaczego Wezom?
Wiemy, jak zrealizować Twój cel w praktyce
1>2>3
Spełnienie wszystkich wymóg twojego biznesu
100%
Kompatybilność aplikacji
130+
Zrealizowanych
modelów biznesowych
Store
Wsparcie techniczne
Wdrożenie
Moderacja
Zobacz przykładowe realizacje
Smart Online
Aplikacje mobilne
Super Ja
Aplikacje mobilne
Mój kalendarz alergii
Aplikacje mobilne
Lester UA
Aplikacje mobilne

Aplikacje mobilne dla firm – smartfony w służbie biznesu

Aplikacje mobilne mają coraz więcej zastosowań we współczesnym świecie – służą rozrywce, zdobywaniu wiedzy, rozwiązywaniu codziennych problemów, korzystaniu z usług bankowych i prowadzeniu własnego biznesu. Przedsiębiorcy coraz częściej zauważają potencjał drzemiący w rozwiązaniach mobilnych i pragną wprowadzić je we własnych firmach oraz instytucjach. Aplikacje mobilne z przeznaczeniem biznesowym mogą mieć różne zastosowania – wykorzystać je można do szybkiej komunikacji, wymiany danych, przekazywania informacji handlowych, ułatwiania pracy przedstawicielom pracującym w terenie oraz do wielu innych zadań.

Dlaczego warto stworzyć aplikację mobilną z agencją Wezom?

Agencja interaktywna Wezom jest przede wszystkim rzetelnym i doświadczonym partnerem – zapewniamy kompleksową obsługę przy wykonywaniu aplikacji mobilnych dla firm. Dobrze wiemy czym trzeba się kierować projektując rozwiązania mobilne dla biznesu i robimy wszystko, aby stworzyć narzędzia pozwalające najskuteczniej osiągać konkretne cele biznesowe. Długa praktyka w branży tworzenia aplikacji pozwala nam opracowywać oprogramowanie doskonale dopasowane zarówno do potrzeb klienta, jak i możliwości oferowanych przez współczesne smartfony i tablety. Obsługujemy małe i duże firmy – niezależnie od rozmiarów przedsiębiorstwa, zawsze pracujemy z jednakowym zaangażowaniem i pełnym profesjonalizmem. Każdy liczyć może na tak samo rzetelną i fachową obsługę – dodatkowym atutem są atrakcyjne ceny. Do projektowania efektywnie działających aplikacji dla biznesu angażujemy jedynie najbardziej doświadczonych programistów i specjalistów od marketingu. Każdą realizację poprzedza szczegółowa analiza potrzeb i oczekiwań klienta – do nich dopasowana jest cała strategia tworzenia nowego oprogramowania. Indywidualne podejście pozwala nam rozwiązywać najbardziej złożone problemy i tworzyć aplikacje ściśle dopasowane do założeń. Nie korzystamy z gotowych szablonów, zachowując pełną kontrolę nad całym projektem – nowoczesne rozwiązania stosowane przez naszych programistów pozwolą wkroczyć każdej firmie w świat innowacyjnych metod działania i osiągania swoich celów biznesowych.

Z agencją interaktywną Wezom marzenie może stać się rzeczywistością - aplikacje mobilne dla biznesu to dla nas możliwość pokazania kunsztu i kreatywnego podejścia do każdego zleconego zadania.