studio WEZOM
Menu Menu
+48 575 920 136
+48 733 180 393
do góry

Identyfikacja Wizualna

Marketing + Grafika - składniki efektywnego wizerunku firmy

Wyróżniaj się!

Typowy "Pakiet firmowy" Identyfikacji Wizualnej składa się z Loga i papieru firmowych, wizytówki, broszury firmowej i koperty. Dodatkowe elemnty indentyfikacyjne tworzymy na żądanie klienta.
Wyróżniaj się i osiągaj sukces razem z Wezom.
Zadbaj o niepowtarzalny stył firmowy
Atrakcyjne elementy graficzne to nawet 50% Twego sukcesu w biznesie
5
Unikalnych
propozycji wykonania
Ai
Nowoczesne
technologie graficzne
12 dni
Termin realizacji
projektu graficznego
100%
Nieograniczona liczba korekt
Zobacz przykładowe realizacje
Frost
Strony WWW
Studio Graficzne
Penoboard
Studio Graficzne
Fifth Ocean Yachts
Pozycjonowanie
Strategia E-marketing
Strony WWW
Studio Graficzne
Tero Design
Strony WWW
Studio Graficzne
Inne usługi

Identyfikacja wizualna firm

Identyfikacja wizualna firmy - to najważniejszy element znaku firmowego, który dąży do popularności i rozpoznawania. Inne wyznaczenia tego terminu: korporacyjny styl, korporacyjny branding. Również styl firmowy można wyznaczyć jak kompleks graficznych i semantycznych składowych, które formują podstawę waszego znaku firmowego. To ważne marketingowe narzędzie dla dowolnej kompanii, co pozwala wydzielić waszą handlową markę między konkurentów.

Jeśli chcecie, żeby wasz znak firmowy przynosił zysk, to zamawiajcie stworzenie firmowego stylu w studio WeZom. W tym kierunku pracujemy już dużo lat i możemy wykonać zamówienie dowolnej trudności i maksymalnie operatywnie.

Opracować unikalny projekt graficzny firmowego stylu wam pomogą fachowcy studio WeZom. Koszt usług jest całkiem umiarkowany, a wynik przedstawia dowolne wasze oczekiwania. Zadbamy o tym, żeby z mało znanej organizacji przekształciliście się na prawdziwy rozkręcony znak firmowy.

Opracowanie firmowego stylu od WeZom

Doświadczeni specjaliści i PR-menedżery WeZom zatroszczą się o tym, żeby wasz znak firmowy przyciągnął wiele klientów.

Fachowe projektowanie identyfikacji wizualnej firmy i logotypu gwarantuje następne przewagi:

  • Oszczędzanie czasu - wystarczy zawiadomić wymogi naszym fachowcom i zdobyć pożądany wynik bez potrzeby odrywać się od ważniejszych spraw. Całą pracę za was wykonamy same.
  • Dokładna analiza rynkowego środowiska klienta, dzięki czemu handlowa marka będzie aktywnie przyciągała klientów, i formować z ich klientów kompanii.
  • Kreatywne wykonanie, co pozwoli efektywnie wydzielić wasz znak firmowy wśród konkurentów.
  • Wysoka jakość wykonania - załatwiwszy formalnie zamówienia na firmowy styl + logo w kompanii WeZom, można z rezonem czekać, że praca będzie zrobiona doskonale.
  • Oszczędzanie budżetu, przecież cena projektu graficznego logo i firmowego stylu u nas niska, i dużych kosztów nie poniesiecie.

Ważnie rozumieć, identyfikacja wizualna firmy może nie tylko prezentować towary i usługi kompanii, ale i wydzielać ich wśród mnóstwa innych, przedstawionych na rynku. Zamówić usługi stworzenia firmowego stylu lepiej u fachowców.

Główne elementy firmowego stylu

Fachowo dokonana identyfikacja firmy, koszt której wyznacza się indywidualnie, składa się z takich elementów:

  • logo;
  • slogan reklamowy;
  • barwna gamma;
  • zestaw specjalnych czcionek;
  • korporacyjna atrybutyka.

Koszt projektowania identyfikacji wizualnej rozlicza się indywidualne dla każdego klienta i formuje się z uwzględnieniem objętości i trudności koniecznych prac. Żeby mogliście dowiedzieć się dokładniej o cenie usługi, zwiążcie się z nami telefonicznie lub E-mail. Nadamy wam całą konieczną informację.

O tym, że studio WeZom może dla was opracować projekt identyfikacji wizualnej (cena jest bardzo lojalna) jakościowo i operatywnie, świadczy portfolio z dokonanymi pracami. Rekomendujemy zabaczyć go i wybrać ten wariant, który podchodzi wam najlepiej.

Opracowanie systemu identyfikacji wizualnej (cena pełnego pakietu zależy od ilości elementów) od studio WeZom - to gwarancja sukcesu. Pomożemy przekonać potencjalnych klientów wybrać właśnie waszą markę handlową.