studio WEZOM
Menu Menu
+48 575 920 136
+48 733 180 393
do góry

Aplikacje mobilne

Tworzenie aplikacji mobilnych i internetowych dla biznesu.

Projektowanie aplikacji mobilnych

Urządzenia mobilne stały się częścią naszego życia, dziś nie są one wykorzystywane wyłącznie do nawiązywania połączeń i wysyłania wiadomości SMS. To prawdziwe kombajny multimedialne, za pomocą których można słuchać muzyki, poznawać najnowsze wiadomości, robić zdjęcia.

Tworzenie aplikacji mobilnych

Wygodnym i modnym kierunkiem w ostatnim czasie stało aię wykorzystywanie aplikację zamiast zwykłej karty klienta. Аplikacja mobilna – to współczesne wielofunkcyjne narzędzie dla biznesu, niezbędne dla każdego, kto chce znaleźć nowych klientów i utrzymać już pozyskanych

Programowanie, wdrożenie, moderacja
Zaufaj profesjonalistom
40+
wykwalifikowanych programistów
110+
zrealizowanych aplikacji
ß
obowiązkowe testowanie przed uruchomieniem
100%
kompatybilność aplikacji

Aplikacja Android

Żyjemy w czasie wysokich technologii, kiedy mobilne urządzenia stały się integralną częścią życia. Oni czynią nasze życie bardziej komfortowo, nadając konieczną informację w dowolny czas dnia i nocy. Za pomocą smartfonów można popatrzeć aktualności, poznać trasę przesuwania, dokonać kupna i zrobić jeszcze tysiące działań. Odpowiednio, coraz więcej zażądanym staje się opracowanie aplikacji na androida. To kompleks działań, skierowanych na to, żeby stworzyć programowy produkt pod ten operacyjny system z pewnym funkcjonalem.

OFERTA WEZOM

 1. Opracowanie główniej koncepcji aplikacji Android
 2. Projektowanie kreatywnej dedykowanej szaty graficznej dla aplikacji wg. wytycznych klienta i Google Play
 3. Kodowanie oraz integracja wszystkich technologii nięzbędnych dla aplikacji
 4. Testowanie aplikacji
 5. Stworzenie wersji 1.0 aplikacji
 6. Wdrożenie aplikacji do Google Play
 7. Wsparcie techniczne

OFERTA WEZOM

 1. Opracowanie główniej koncepcji aplikacji iOS
 2. Projektowanie kreatywnej dedykowanej szaty graficznej dla aplikacji wg. wytycznych klienta i AppStore
 3. Kodowanie oraz integracja wszystkich technologii nięzbędnych dla aplikacji
 4. Testowanie aplikacji
 5. Stworzenie wersji 1.0 aplikacji
 6. Wdrożenie aplikacji do Apple AppStore
 7. Wsparcie techniczne

Aplikacja firmowa

Chcesz wprowadzić serwis do komunikacji biznesowych wewnątrz firmy lub z siecią partnerską? Skorzystaj z usług doświadczonych specjalistów marketingu i programowania mobilnego, by uzyskać maksymalny efekt.
Posiadamy bogate doświadczenie z realizacji modelów biznesowych.

Ten pakiet pozwala skutecznie rozwiązać problemy automatyzacji przedstawicieli handlowych i handlu w ogóle

OFERTA WEZOM

 • Zbieranie zamówień
 • Raporty
 • Zamówienia
 • Zobacz pozostałości
 • Zobacz zadłużenia
 • Nawigacja GPS

Aplikacja Komercyjna

Aplikacje dla przedsiębiorstw - mobilna aplikacja do szybkiego dostępu do zasobów korporacyjnych dla pracowników, partnerów i klientów.
OFERTA WEZOM

 • Rozwój oprogramowania i specjalistycznych rozwiązań do wymagań klienta
 • Rozbudowa istniejącego Pulpit i podejmowania przez WWW technologii mobilnej
 • Obsługa, konserwacja i rozwój istniejących rozwiązań

Gry Mobilne

W ramach rozrywki aplikacja może odtwarzać audio i wideo, przeglądać zdjęcia i e-książki, gry, sieci społecznościowe.

OFERTA WEZOM

 • Treść wniosku. Każdy użytkownik może z niego korzystać, aby słuchać muzyki, przeglądać różne filmy i zdjęcia, czytać książki cyfrowe.
 • Mobilne gry. Jest to najbardziej popularny segment rynku dla aplikacji mobilnych. Można spokojnie powiedzieć, że gry stały się integralną częścią życia dla wielu użytkowników.
 • Mobilne sieci społeczne. Wraz ze wzrostem użytkowników smartfonów znacznie zwiększono bazę użytkowników sieci społecznych, którzy wykorzystują je głównie na swoich telefonach.

Rzeczywistość rozszerzona

Urządzenie Augmented Reality pozwala na umieszczenie wirtualnych przedmiotów w rzeczywistości.

OFERTA WEZOM

 • Budowa, Architektura
 • Edukacja
 • Medycyna
 • E-commerce
 • Big Business
 • Rozrywka
Zobacz przykładowe realizacje
Smart Online
Aplikacje mobilne
Super Ja
Aplikacje mobilne
Mój kalendarz alergii
Aplikacje mobilne
Lester UA
Aplikacje mobilne

Mobilne aplikacje na smartfony – nowy wymiar nowoczesności

Aplikacje na smartfony stają się coraz bardziej popularne. Już prawie każdy posiada własnego smartfona, którego wykorzystuje do wielu różnych celów. Telefon przestał być tylko narzędziem komunikacji – wiele osób traktuje te urządzenia jak przenośne centrum rozrywki, narzędzie biznesowe czy elektroniczną encyklopedię. Użyteczność takich aplikacji bywa różna – wiele zależy od przeznaczenia konkretnego programu oraz sprawności programistów. Tworzenie aplikacji mobilnych wymaga doświadczenia i sporej wiedzy – ograniczenia systemów operacyjnych oraz moc obliczeniowa urządzeń sprawiają, że jest to zadanie znacznie trudniejsze niż pisanie programów przeznaczonych na klasyczne komputery. Projektowanie aplikacji mobilnych ma na celu stworzenie niewielkich i bardzo wyspecjalizowanych programów, które zwykle mają jedno konkretne zadanie.

Dobrym przykładem mogą być tutaj aplikacje bankowe czy służące do śledzenia paczek wysłanych kurierem – ich funkcja jest bardzo precyzyjna i ułatwia wykonywanie pewnych czynności lub otrzymywanie ściśle określonych informacji. Czy jest to ograniczenie? Wręcz przeciwnie – użytkownicy tworzą na swoim smartfonie lub tablecie zestaw potrzebnych im programów i w ten sposób są w stanie wykorzystywać jedynie te opcje, które są im naprawdę potrzebne. To jeden z największych atutów aplikacji mobilnych.

Do czego może przydać się aplikacja mobilna?

Projekt aplikacji mobilnej zaczyna się od znalezienia odpowiedzi na pytanie: „do czego służyć ma aplikacja?”. Możliwości wykorzystania programów na urządzenia przenośne są ogromne. Użyć można ich do przekazywania najważniejszych informacji handlowych – statusu zamówień, numerów referencyjnych paczek czy najnowszych promocji. Aplikacje można wykorzystać także jako mobilne narzędzia do wykonywania zamówień i zakupów on-line – coraz więcej konsumentów sprawdza oferty oraz ceny właśnie przy użyciu dedykowanych programów na urządzenia przenośne. Mobilne aplikacje mogą także pomóc w klasycznym handlu i na przykład wskazywać najbliższe punkty sprzedaży na mapie. Ograniczeniem jest tutaj właściwie jedynie wyobraźnia – dlatego właśnie programowanie aplikacji mobilnych rozpoczyna się od szczegółowej analizy potrzeb i funkcjonalności.

Czy aplikacje mobilne są lepsze od programów na komputery stacjonarne?

Wśród użytkowników zdania są podzielone – konserwatyści twierdzą, że klasyczne oprogramowanie ma znacznie większe możliwości od mobilnych aplikacji, z czym nie zgadzają się oczywiście miłośnicy urządzeń przenośnych. Odpowiedź na to pytanie jest jednak prosta – nie można mówić tu o „lepszych” lub „gorszych” programach, gdyż wykorzystywane są w różnych celach. Tworzenie aplikacji na telefon ma na celu udostępnienie opcji przydanych w czasie podróży, przebywania poza domem lub z dala od stacjonarnego komputera. Przykładem mogą być chociażby taksówkarskie aplikacje mobilne. Wrocław lub Warszawa to miasta gdzie pracuje wiele korporacji taksówkarskich, a wielu klientów ma już swoich ulubionych przewoźników. Gdy zdarzy się, że na postoju nie ma akurat samochodu z danej firmy, można użyć aplikacji i zamówić taksówkę na wybrany adres. Podobny program przygotowany na komputer stacjonarny nie miałby większej użyteczności  - dopiero na smartfonie nabiera on funkcjonalności i praktycznego zastosowania.

Ile kosztuje aplikacja mobilna? Wszystko zależne jest od stopnia złożoności i konkretnych potrzeb klienta – agencja interaktywna Wezom jest w stanie stworzyć nawet najbardziej skomplikowane aplikacje mobilne. Cennik dostosowywany jest elastycznie do koniecznego nakładu pracy. Zapraszamy do kontaktu – odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące tworzenia aplikacji mobilnych i zaproponujemy atrakcyjną ofertę. Posiadamy ogromne doświadczenie i pochwalić możemy się już wieloma zrealizowanymi z sukcesem projektami. Aplikacje mobilne na smartfony ze studia Wezom pomagają już wielu firmom i organizacjom w sprzedaży, kontakcie z  klientami oraz skutecznej reklamie i promowaniu swoich usług oraz towarów.