browser adware remover

Tworzenie aplikacji mobilnych

Dedykowane rozwiązania dla urządzeń mobilnych
Aplikacja Android Aplikacja iOS

WEZOM.MOBILE

Nowoczesna, funkcjonalna aplikacja mobilna - jest to rozwiązanie, które pozwala zbliżyć się do swoich klientów i skutecznie promować produkt lub usługę na rynku. Tworzymy aplikacje natywne – w pełni wykorzystujące możliwości urządzenia mobilnego, taka aplikacja napisana od podstaw w języku programowania odpowiednim dla danego systemu operacyjnego (dla iOS – Swift, dla Androida – Java) i instaluje się je bezpośrednio na danym urządzeniu.

Świadczymy kompleksowe usługi tworzenia aplikacji mobilnych, od początkowego projektu makiet klikalnych i architektury poprzez implementacje, wdrożenie, kończąc na utrzymaniu oraz wsparciu.

Możemy stworzyć aplikacje dedykowane na najpopularniejsze platformy: iOS, Android API dla aplikacji mobilnych.

 

Platformy i technologie

Etapy realizacji projektu w Wezom.Mobile

  • Prototyp Omówienie szczegółów i opracowanie koncepcji projektu. Przygotowanie interaktywnego prototypu aplikacji do zatwierdzenia przez klienta.
  • Design Projektowanie szaty graficznej aplikacji. Zatwierdzenie przez klienta. Realizacja front-end kodu aplikacji.
  • Programowanie back-end'u Napisanie kodu aplikacji: realizacja wszystkich funkcjonalności i integracji z zewnętrznymi systemami.
  • Testowanie Sprawdzanie poprawności oddziaływania wszystkich funkcjonalności aplikacji. Poprawienie wszystkich możliwych błędów. Stuprocentowa korekta projektu i przygotowanie do oddania klientowi.
  • Ostateczne zatwierdzenie przez klienta W razie potrzeby - dopracowanie z ponownym testowaniem
  • Wdrożenie aplikacji do sklepów Google Play lub Apple AppStore
  • Wsparcie techniczne 
Otrzymasz

native
aplikacje dla Android i iOS
UX
projektowanie użyteczności
.NET
back-end dla aplikacji
API
integracja z dowolnymi serwisami
Darmowa wycena
Wypełnij formularz i otrzymaj indywidualną ofertę
Aplikacje mobilne
Imię i Nazwisko *
Adres email *
Telefon
Napisz o swoim projekcie
Zamawiam darmową wycenę

Aplikacje na smartfony – nowy wymiar nowoczesności

Aplikacje na smartfony stają się coraz bardziej popularne. Już prawie każdy posiada własnego smartfona, którego wykorzystuje do wielu różnych celów. Telefon przestał być tylko narzędziem komunikacji – wiele osób traktuje te urządzenia jak przenośne centrum rozrywki, narzędzie biznesowe czy elektroniczną encyklopedię. Użyteczność takich aplikacji bywa różna – wiele zależy od przeznaczenia konkretnego programu oraz sprawności programistów. Tworzenie aplikacji mobilnych wymaga doświadczenia i sporej wiedzy – ograniczenia systemów operacyjnych oraz moc obliczeniowa urządzeń sprawiają, że jest to zadanie znacznie trudniejsze niż pisanie programów przeznaczonych na klasyczne komputery. Projektowanie aplikacji mobilnych ma na celu stworzenie niewielkich i bardzo wyspecjalizowanych programów, które zwykle mają jedno konkretne zadanie.

Dobrym przykładem mogą być tutaj aplikacje bankowe czy służące do śledzenia paczek wysłanych kurierem – ich funkcja jest bardzo precyzyjna i ułatwia wykonywanie pewnych czynności lub otrzymywanie ściśle określonych informacji. Czy jest to ograniczenie? Wręcz przeciwnie – użytkownicy tworzą na swoim smartfonie lub tablecie zestaw potrzebnych im programów i w ten sposób są w stanie wykorzystywać jedynie te opcje, które są im naprawdę potrzebne. To jeden z największych atutów aplikacji mobilnych.

Do czego może przydać się aplikacja mobilna?

Projekt aplikacji mobilnej zaczyna się od znalezienia odpowiedzi na pytanie: „do czego służyć ma aplikacja?”. Możliwości wykorzystania programów na urządzenia przenośne są ogromne. Użyć można ich do przekazywania najważniejszych informacji handlowych – statusu zamówień, numerów referencyjnych paczek czy najnowszych promocji. Aplikacje można wykorzystać także jako mobilne narzędzia do wykonywania zamówień i zakupów on-line – coraz więcej konsumentów sprawdza oferty oraz ceny właśnie przy użyciu dedykowanych programów na urządzenia przenośne. Mobilne aplikacje mogą także pomóc w klasycznym handlu i na przykład wskazywać najbliższe punkty sprzedaży na mapie. Ograniczeniem jest tutaj właściwie jedynie wyobraźnia – dlatego właśnie programowanie aplikacji mobilnych rozpoczyna się od szczegółowej analizy potrzeb i funkcjonalności.

Czy aplikacje mobilne są lepsze od programów na komputery stacjonarne?

Wśród użytkowników zdania są podzielone – konserwatyści twierdzą, że klasyczne oprogramowanie ma znacznie większe możliwości od mobilnych aplikacji, z czym nie zgadzają się oczywiście miłośnicy urządzeń przenośnych. Odpowiedź na to pytanie jest jednak prosta – nie można mówić tu o „lepszych” lub „gorszych” programach, gdyż wykorzystywane są w różnych celach. Tworzenie aplikacji na telefon ma na celu udostępnienie opcji przydanych w czasie podróży, przebywania poza domem lub z dala od stacjonarnego komputera. Przykładem mogą być chociażby taksówkarskie aplikacje mobilne. Wrocław lub Warszawa to miasta gdzie pracuje wiele korporacji taksówkarskich, a wielu klientów ma już swoich ulubionych przewoźników. Gdy zdarzy się, że na postoju nie ma akurat samochodu z danej firmy, można użyć aplikacji i zamówić taksówkę na wybrany adres. Podobny program przygotowany na komputer stacjonarny nie miałby większej użyteczności  - dopiero na smartfonie nabiera on funkcjonalności i praktycznego zastosowania.

Ile kosztuje aplikacja mobilna? Wszystko zależne jest od stopnia złożoności i konkretnych potrzeb klienta – agencja interaktywna Wezom jest w stanie stworzyć nawet najbardziej skomplikowane aplikacje mobilne. Cennik dostosowywany jest elastycznie do koniecznego nakładu pracy. Zapraszamy do kontaktu – odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące tworzenia aplikacji mobilnych i zaproponujemy atrakcyjną ofertę. Posiadamy ogromne doświadczenie i pochwalić możemy się już wieloma zrealizowanymi z sukcesem projektami. Aplikacje mobilne na smartfony ze studia Wezom pomagają już wielu firmom i organizacjom w sprzedaży, kontakcie z  klientami oraz skutecznej reklamie i promowaniu swoich usług oraz towarów.

Skontaktuj się z nami