browser adware remover
Kod promocyjny : 
w górę
web case
OSIS

SKLEP INTERNETOWY I PLATFORMA E-COMMERCE
DLA PRODUCENTA PROFESJONALNEGO SPRZĘTU DO MASAŻU

Opis projektu
OSIS MASSAGE TECHNOLOGIES jest największym producentem urządzeń do masażu w USA oraz liderem w dziedzinie technologii produkcji, jakości produktu i poziomu usług. Ponadto firma dostarcza ekskluzywne kolekcje produktów "health & beauty". Naszym zadaniem było stworzenie nowoczesnej strony www i szeregu funkcjonalności e-commerce.
Realizacja
Naszym celem było ukazanie wszystkich zalet produktów OSIS oraz zaprojektowanie i wdrożenie szeregu funkcjonalności e-commerce, które zwiększą użyteczność serwisu. Na stronie głównej umieściliśmy kilka uzytecznych bloków: najpopularniejsze i najczęściej przeglądane produkty, promocje, opisy technologii stosowanych w różnego rodzaju fotelach masujących, recenzje i galerię zadowolonych klientów. Znalezienie idealnego produktu ułatwia porównywarka oraz filtr, zawierający wszelkie możliwe parametry, a sposób wyświetlania listy produktów użytkownik może zdefiniować samodzielnie.

Wszystie strony produktowe zostały zaprojektowane w taki sposób, aby były użyteczne dla kupującego. Dla każdego produktu stworzyliśmy szczegółowy opis z infografiką, galerią zdjęć i diagramem. Dodatkowo sklep został wyposażony w porównywarkę produktów z opcją dodawania do ulubionych, a sam proces zakupu maksymalnie uproszczony - do jednego kliknięcia. Dodaliśmy również możliwość zakupu towarów na raty oraz zapisania się na „jazdę próbną”. W ten sposób stworzyliśmy nie tylko sklep internetowy, ale nowoczesną i w pełni zoptymalizowaną stronę internetową e-commerce, zawierającą szereg modułów „myślących” o klientach.

Tworząc stronę dla lidera rynku, musieliśmy wykazać się nie tylko szczególną troską o jakość, ale również przygotować ją na promocję, duże obciążenia, tysiące odwiedzających i obsługę wielu zleceń za pośrednictwem poczty e-commerce.

vi
eo
Technologia
jQuery

Do stworzenia pokazu slajdów i karuzeli zdjęć użyliśmy biblioteki jQuery javascript.


Widok 360

Dla każdego produktu zaimplementowaliśmy wizualizację z możliwością obracania obiektu o 360 stopni.

Info
Usługi

Koncepcja strony, projektowanie UX, projekt graficzny, fotografia produktów, programowanie frontendu i backendu.


next case
PALLET EXPORT