browser adware remover
Kod promocyjny : 
w górę
web case
LCD «SPASSKY»

NOWOCZESNA STRONA WWW
DLA INWESTYCJI BUDOWLANEJ „UKRBUD”

Opis projektu
"Ukrbud" to państwowa firma budowlana, która przejęła kompetencje Ministerstwa Budownictwa i od 20 lat zarządza wszystkimi projektami budowlanymi na Ukrainie. Naszym zadaniem było stworzenie nowoczesnej strony www dla SpasSky – nowego apartamentowca w zabytkowej częsci Kijowa.
Realizacja
Spasskaya to jedna z najstarszych ulic Podola. Dzięki licznym zabytkom wciąż można poczuć tu wyjątkowy klimat starego Kijowa. Mieszkańcy SpasSky będą mogli cieszyć się nim na codzień. Wielu z nich swoje wymażone mieszkanie znalazło dzięki naszej nowoczesnej stronie, która znacznie im ten proces ułatwiła.

SpasSky ma 9 pięter i 76 apartamentów. Aby ulatwić wybór tego idealnego, zaimplementowaliśmy wygodny interfejs oraz prosty i intuicyjny filtr, który umożliwia szybkie poruszanie się po piętrach i przeglądanie rzutów mieszkań. Układ każdego piętra namalowaliśmy w formacie wektorowym, co pozwoliło na wdrożenie efektywnych interaktywnych animacji. Ponieważ każda strona jest przeładowana elementami graficznymi, zaimplementowaliśmy płynne przejście między stronami, co zapewnia ich szybsze ładowanie, sprawia, że działają płynniej i są przyjemniejsze dla oka.

Dodatkowo aby zapewnić stały przepływ informacji z placu budowy, wdrożyliśmy chronologiczną galerię zdjęć. Dzięki niej co miesiąc możemy obserwować postępy budowy.

vi
eo
Technologia
Interfejs API wideo HTML5

Wykorzystaliśmy interfejs API wideo HTML5 do streamingu wideo.


SVG

Aby rzuty mieszkań wyglądały dobrze na ekranach o różnej rozdzielczości i jednocześnie i ładowały się szybko, narysowaliśmy je w formacie SVG.

Info
Usługi

Projektowanie UX, projektowanie grafiki, animacja mikro-interakcji, programowanie frontendu i backendu.


next case
OSIS