browser adware remover
Kod promocyjny : 
w górę
web case
PALLET EXPORT

INTERAKTYWNA STRONA DLA PRODUCENTA EUROPALET

Cel projektu
Stworzenie nowoczesnej i w pełni interaktywnej strony dla firmy „Pallet Export LLC”, producenta i hurtowni europalet EPAL.
Realizacja projektu
Naszym zadaniem było zademonstrowanie wysokiej jakości i trwałości europalet EPAL, zaprezentowanie możliwości ich wykorzystania oraz przybliżenie użytkownikom procesu produkcji. Zadanie to wykonaliśmy, tworząc nowoczesną i interaktywną stronę http://uapallet.com/.

Założeniem projektu było zaprezentowanie zalet produktu w nowoczecny i niekonwencjonalny sposób. Chcieliśmy rozłożyć je na czynniki pierwsze, a następnie krok po kroku przeprowadzić użytkownika przez proces ich produkcji, tłumacząc w ten sposób jakie czynniki wpływają na ich jakość. Na stronie możemy poznać je dzięki wykorzystaniu szeregu ilustracji technicznych, materiałów wideo oraz interaktywnych animacji skorelowanych ze scrollingiem myszy. Dzięki temu przeglądając stronę możemy nie tylko prześledzić cały proces produkcji, ale również poczuć się jego częścią.

Jak to wygląda od strony technicznej? Wszystkie sekwencje animacji zostały podzielone na poszczególne sceny, z których każda zajmuje cały ekran wyświetlania. Aby umożliwić użytkownikowi przeglądanie ich w dowolnej kolejności, zaimplementowaliśmy boczny pasek menu, który umożliwia prostą nawigację i odtwarzanie dowolnych sekwencji. Dodatkowo, aby zwiększyć użyteczność interfejsu, postawiliśmy na ukryte menu, które pojawia się po kliknięciu na ikonę. Dopełnieniem strony jest nowe logo, które powinno zapadać użytkownikom w pamięć niczym gwóźdź mocujący poszczególne części palety.

vi
eo
Tech
HTML5 Video API

Wykorzystaliśmy interfejs API wideo HTML5 do streamingu wideo.


Opóźnione ładowanie

Aby przyspieszyć ładowanie strony, skorzystaliśmy z opóźnionego pobierania plików wideo. Najpierw ładują się „lżejsze” elementy, które wyświetlają się w trakcie ładowania bardziej złożonych animacji. Dzięki temu cały proces przebiega stopniowo, a użytkownik nie musi czekać na załadowanie strony, ale może od razu zacząć jej przeglądanie.

Info
Usługi

Projektowanie logo, projektowanie UX, modelowanie 3D, animowana wizualizacja, projektowanie grafiki i programowanie.


Awards

Web Guru Awards
csswinner
next case
SPASSKY