studio WEZOM
Menu Menu
+48 575 920 136
+48 733 180 393
do góry

Strona firmowa

Zaprezentuj swoją działalność w Sieci

Tworzymy z Sukcesem już od 17 lat

 
 
OFERTA: Strona frimowa www
  • Projektowanie unikalnej szaty graficznej według koncepcji wizerunku firmowego
  • Panel administracyjny - dedykowany system zarządzania treścią Wezom CMS dopasowany do potrzeb firmy
  • Nieograniczona ilość podstron tworzonych przez panel administracyjny
  • Statystyki odwiedzeń w panelu administracyjnym, audyt marketingowy ruchu na stronie
  • Optymalizacja pod kątem SEO (w trakcie tworzenia strony www już dopasujemy ją do wytycznych Google)
  • Wsparcie techniczne (1 rok) + Hosting + Domena GRATIS
 


Odkryj nowe horyzonty biznesowe w Internecie. Dobra strona firmowa zaprezentuje Cię w Sieci, wzmocni Twoją markę i pomoże Ci znależć nowych klientów. Idealne rozwiązanie webowe dla firm B2B lub działających w trybie "offline".

Zadbaj o swój styl firmowy w Sieci
Dlaczego strona firmowa?
99,9%
Firm posiada własną stronę WWW
>80%
Twoich klientów poszukuje Ciebie w Sieci
R
Strona firmowa zwiększa siłę brandu
>50%
Polaków zaczyna relacje z firmą drogą internetową
Jak tworzymy stronę firmową?
Koncepcja wizerunku firmy

Analiza rynku i konkurencji

w celu znależenia silnych i słabych stron firmy na tle innych. Staramy się zrozumieć jaką chciałby zobaczyć twoją stronę www klient.

Strategia wizerunku

Budowanie optymalnej struktury i drzewa serwisu www ze względu na dwa pytania: "Co użytkownik chcę znależć na stronie?" oraz "Co Ty chcesz na niej pokazać klientowi?"

Szata Graficzna

Tworzenie szablonu graficznego: 3 wersji według wytycznych. Usługa zawiera możliwość wielokrotnej poprawy szablonu na etapie wykonania.

Zobacz przykładowe realizacje
Frost
Strony WWW
Studio Graficzne
WELD
Strony WWW
Triko Bakh
Strony WWW
Pozycjonowanie
Strategia E-marketing
SUFITY NAPINANE
Strony WWW

Strona firmowa – najlepsza wizytówka dla biznesu

Strona firmowa w dzisiejszych czasach to jedna z najważniejszych rzeczy – prowadzenie skutecznej i dochodowej działalności gospodarczej wiąże się z promocją, reklamą oraz rzetelną informacją dla klientów oraz inwestorów. Aktualnie to właśnie strona www pełni rolę wizytówki każdej firmy – brak własnej witryny w sieci to ogromny błąd. Jak tworzone są strony internetowe dla firm?

Podstawowa zasada, która dotyczy stron firmowych to użyteczność (usability). Stworzenie samej strony nie jest zadaniem skomplikowanym – trudność sprawia zbudowanie jej w taki sposób, aby samodzielnie zadbała o dobry wizerunek przedsiębiorstwa i zachęcała do skorzystania z jego oferty. To niezwykle ważne, gdyż większość potencjalnych kontrahentów swój pierwszy kontakt z przedsiębiorstwem uzyskuje właśnie poprzez znalezienie jego strony w sieci.

Strony dla firm muszą zatem charakteryzować się atrakcyjnym wyglądem, przejrzystą formułą, profesjonalnym wykonaniem oraz treścią dopasowaną do potrzeb odbiorców (user experience). Prawidłowo zbudowana strona dla firmy wywołuje dobre pierwsze wrażanie, które jak wiemy, jest zawsze najważniejsze – nie tylko w biznesie, ale także w relacjach międzyludzkich.

Strona firmowa – ważne narzędzie w sprzedaży sieciowej i klasycznej

Strony firmowe mają ogromne znacznie dla sprzedaży – dotyczy to zarówno prowadzenia handlu drogą elektroniczną, jak i udostępniania swojego asortymentu w klasyczny sposób. Wielu przedsiębiorców zastanawia się, czy strona w Internecie jest potrzebna firmie prowadzącej stacjonarne sklepy lub punkty usługowe.

Odpowiedź jest jednoznaczna – tak. Wiąże się to głównie z tym, że aktualnie Internet stanowi główne narzędzie poszukiwania ofert i towarów przez konsumentów. Brak czasu powoduje, że mało kto decyduje się na odwiedziny w sklepie, którego nie zna – potencjalny klient pragnie zwykle najpierw sprawdzić czy w stacjonarnym salonie znajdzie dokładnie to czego potrzebuje. Odpowiednio przygotowana strona dla firmy pozwala zainteresować odbiorcę atrakcyjnymi cenami, szerokim asortymentem, rzetelnością oraz doświadczeniem obsługi.

Brak strony lub mało wartościowa treść mogą spowodować, że klient wybierze inne miejsce do dokonania zakupu – nawet jeżeli asortyment lub oferta byłaby niezwykle atrakcyjna. Posiadanie własnej strony jest zatem w dzisiejszych czasach koniecznością – możliwość zapoznania się z dorobkiem i ofertą sprzedawcy jest dzisiaj czynnikiem, który decyduje o możliwości zdobywania większej liczby klientów oraz prowadzenia skutecznych działań marketingowych na większa skalę. Strona jest w tym wypadku fundamentem każdej dobrze zorganizowanej kampanii reklamowej.

Ile kosztuje strona internetowa dla firmy?

Strona dla firm powinna zostać przygotowana przez agencję – pozwoli to na uniknięcie błędów i stworzenie wizytówki, która będzie profesjonalnie reprezentować biznes. Koszt strony www dla firm może być różny – wszystko zależy od jej formuły, stopnia skomplikowana i wykorzystanych elementów. Sama cena nie powinna być jednak czynnikiem, który warto brać pod uwagę przy decydowaniu o założeniu witryny – należy pamiętać, że własna firmowa strona www to inwestycja, która szybko się zwraca. Profesjonalna wizytówka w sieci jest jednocześnie reklamą, zestawieniem najważniejszych informacji, miejscem zdobywania potrzebnych wiadomości i fundamentem szerzej zakrojonych działań promocyjnych.

Rezygnacja z witryny www to poważny błąd w XXI wieku – kreatywne firmy nie mogą sobie na niego pozwolić, gdyż drzemiący w sieci potencjał to bardzo często jedyny sposób na rozwój przedsiębiorstwa i zdobywanie nowych rynków.