studio WEZOM
Menu Menu
+48 575 920 136
+48 733 180 393
do góry

Pozycjonowanie stron internetowych

Pozycjonowanie stron do Top 10 Google

Pozycjonowanie z opłątą za efekty

Pozycjonowanie stron internetowych

 

Pozycjonowanie stron w Google to zestaw działań skierowanych na zwiększenie pozycji strony www w wynikach wyszukiwań. Dzięki właściwej strategii linkowania autorytet strony się rosnie wraz z pozycjami w wynikach Google.

Oferta pozycjonowania stron www - Top 10

Jesteśmy pewni że nie chcesz kupować "kota w worku", lecz pragniesz realnych efektów pozycjonowania strony. Wiemy jak to zrobić efektywnie. Abyś był pewien że działamy na rzecz twojego sukcesu, ustalamy cenę pozycjonowania tylko za pozycji 1-10.

OFERTA: Pozycjonowanie strony www
  • Zdefiniowana lista pozycjonowanych fraz kluczowych (od 5 do 60)
  • Płacisz tylko za wyniki, czyli za osiągnięcie pozycji (1-10) w wyszukiwarce Google na te frazy
  • Nie pobieramy opłaty za pozycję 11 i niżej
  • Stała stawka za każdą frazę według jej konkurencyjności
  • Raport o efektach pozycjonowania co miesiąc
  • Analiza ruchu na stronie
  • Optymalizacja SEO GRATIS

 

Usługa pozycjonowania stron SEO Top 10 pozwala na osiągnięcie pierwszej strony wyników Google na sztywno zdefiniowaną listę wyrażeń kluczowych o niskiej lub średniej częstotliwości. Płacisz tylko za efekt (czyli za osiągnięte pozycje 1-10 Google).
Jaki uzyskasz pozytywne efekty pozycjonowania?
Zwiększ widoczność swojej strony w wynikach Google
Top 10
Płacisz tylko
za pozycji
1-10 Google
White
Korzystamy z
bezpiecznych metod
White Hat
GA
Analiza ruchu
na stronie co miesiąc
>199 zł
Pasuje nawet do małego budżetu na pozycjonowanie
Zobacz przykładowe realizacje
Triko Bakh
Strony WWW
Pozycjonowanie
Strategia E-marketing
Fifth Ocean Yachts
Pozycjonowanie
Strategia E-marketing
Strony WWW
Studio Graficzne
Lester
Pozycjonowanie
Strony WWW
Studio Graficzne
Inne usługi
TinaValerdi.com
Strony WWW
Pozycjonowanie
Studio Graficzne

Skuteczne pozycjonowanie stron www sposobem na dobry start!

Rozpoczęcie działalności gospodarczej i prowadzenie rozwijającej się firmy to zadania związane z ciągłym poszukiwaniem dobrych, niezbyt kosztownych i zyskownych rozwiązań biznesowych. Oprócz inwestycji w działalność i towary, konieczne jest też zadbanie o odpowiedni marketing. Nieduże przedsiębiorstwa nie mogą zwykle pozwolić sobie na wielkie kampanie reklamowe, ale za to zadbać mogą o zbudowanie stabilnych fundamentów pod skuteczne i efektywne działanie na współczesnym rynku.

Podstawą dla marketingu i sprzedaży jest dziś obecność w Internecie – to właśnie w sieci najwięcej konsumentów poszukuje ciekawych ofert i firm mogących spełnić ich oczekiwania. A zatem strona www jest teraz koniecznością. Niestety świeżo powstające serwisy muszą borykać się z duża obecnością konkurencji i niską widocznością w wyszukiwarkach internetowych. Na szczęście istnieje możliwość na zmianę tej sytuacji i wypozycjonowanie strony. Co to oznacza?

Pozycjonowanie stron www polega na optymalizacji ich pod kątem reguł rządzących wyszukiwarkami internetowymi i sprawieniu, że witryna stanie się dobrze widoczna w wynikach wyszukiwania Google. Aktualnie to podstawa przy pozyskiwaniu nowych rynków zbytu i klientów. Nie jest to zadanie łatwe, ale z pomocą zawodowców z agencji interaktywnej Wezom bardzo szybko strona firmowa może stać się miejscem uczęszczanym i często odwiedzanym. Jak to działa?

Pozycjonowanie stron www – dlaczego warto?

Podstawą uzyskania dobrych wyników wyszukiwania jest pozycjonowanie strony w Google z użyciem słów kluczowych i unikalnych fraz. W głównej mierze chodzi tutaj o znalezienie takiego zestawu słów, które wykorzystywane są przez internautów do poszukiwania określonych informacji, towarów lub usług.

Pozycjonowanie strony internetowej wymaga takiego dobrania treści, która będzie optymalną wizytówką strony zarówno dla użytkowników, jak i algorytmów wyszukiwarki. Małe i początkujące firmy mogą mieć z tym ogromny problem, ale agencja Wezom wychodzi naprzeciw ich oczekiwaniom – zarówno pod względem wysokiej jakości usług i przejrzystości oferty, jak i atrakcyjności cenowej.

Tanie pozycjonowanie nie musi oznaczać braku efektywności – Wezom gwarantuje skuteczność i zapewnia profesjonalne pozycjonowanie. Cennik pozycjonowania strony www w tym wypadku dopasowany jest jednak do potrzeb i możliwości niewielkich przedsiębiorstw, które nie potrzebują na tym etapie działalności poważnych i rozległych działań marketingowych. Dla takich firm na początek fundamentem biznesowym jest właśnie optymalizacja i skuteczne pozycjonowanie stron.

Cena pozycjonowania we Wrocławiu obejmuje analizę profilu i strategii działania oraz wprowadzenie w życie odpowiednich zmian w merytorycznej treści witryny klienta – pozycjonowanie stron SEO w głównej mierze opiera się wykorzystaniu unikalnych słów kluczowych i naturalnego wplecenia ich w stronę oraz zawarte na niej treści.

Cały proces wymaga wykorzystania profesjonalnych narzędzi oraz sporej wiedzy z dziedziny SEO. Pozycjonowanie stron w podstawowym zakresie to jednak absolutne minimum, gdy w grę wchodzi walka o dobry start swojej działalności gospodarczej w sieci – bez optymalizacji nie ma większych szans, aby strona www była dostępna dla szerszego grona potencjalnych klientów.

Co można zyskać zamawiając pozycjonowanie strony w Internecie?

Początkujący przedsiębiorcy bardzo często nie doceniają potencjału pozycjonowania – skomplikowane reguły wyszukiwarek internetowych są zwykle tajemnicą dla ludzi niezwiązanych z branżą. Pierwsze niepowodzenia jednak skłaniają do wnikliwych poszukiwań rozwiązań i wtedy okazuje się, że pozycjonowanie stron w Google daje możliwość rozwinięcia skrzydeł. Dotyczy to głównie małych firm zaczynających działalność w dużych miastach, gdzie naprawdę warto postawić na pozycjonowanie stron – Wrocław czy Warszawa to miejsca o bardzo dużej konkurencji, przez którą często trudno się przebić.

Usługi związane z pozycjonowaniem witryny firmowej w wyszukiwarkach przede wszystkim otwierają kanały interakcji z klientami – dzięki dobrej widoczności w wyszukiwarkach ruch na stronie rośnie, a odwiedzający zaczynają generować zyski. To także podstawa dla bardziej zaawansowanych kampanii marketingowych – reklama internetowa w dowolnej formie jest skuteczna tylko wtedy, gdy przedsiębiorstwo dysponuje zoptymalizowaną, przyjazną i funkcjonalną stroną.

Bazą dla rozwoju jest w tym wypadku właśnie pozycjonowanie gdy koszt całej operacji dopasowywany jest do konkretnych potrzeb i możliwości klienta i z pewnością nie będzie poważną przeszkodą w zleceniu tego zadania profesjonalistom z agencji interaktywnej Wezom. Zapewniamy obsługę na najwyższym poziomie i profesjonalną pomoc oraz doradztwo w każdej kwestii związanej z naszymi usługami.