browser adware remover
Kod promocyjny : 
w górę

Pozycjonowanie stron internetowych

do Top 10 Google
Pozycjonowanie lokalne Pozycjonowanie Top 10 Pozycjonowanie Long-Tail Pozycjonowanie sklepów WWW SEO Optymalizacja Audyt SEO

Zwiększ widoczność swojej strony w wynikach Google

Jesteśmy agencją interaktywną, której główny obszar działalności stanowi realizacja usług w zakresie SEO. Działamy na rynku już od 17 lat, dlatego jak mało kto znamy skuteczne metody na wprowadzenie strony na listę TOP 10 wyszukiwarki internetowej. Siedziba naszej firmy znajduje się we Wrocławiu, lecz obsługujemy Klientów z całej Polski. Już za chwilę zdradzimy Ci nasze sposoby na pozycjonowanie stron internetowych sprawdzonymi metodami. 

Pozycjonowanie stron w Google Top 10 składa się z takich etapów:

 • dobór zdefiniowanej listy pozycjonowanych fraz kluczowych
 • optymalizacja serwisu pod kątem SEO oraz poprawa błędów, które uniemożliwiają skuteczne pozycjonowanie
 • optymalizacja treści (tekstów na serwisie zgodnie z dobranymi frazami kluczowymi)
 • linkbuilding (linkowanie do serwisu który pozycjonujemy) posiadamy swoje zaplecze do zamieszczania linków
 • szczegółowy raport do wyboru: co miesiąc, co dwa tygodnie albo co tydzień
 • doradztwo w zakresie poprawienia użyteczności serwisu na podstawie statystyki ruchu

Co otrzymasz

Rezultaty SEO pozycjonowania

<meta>
dopasowanie do wytycznych Google
Efekty
już w pierwszych miesiącach współpracy
Top
systematyczny wzrost pozycji i ruchu na stronie
Raport
comiesięczny raport
Darmowa wycena
Wypełnij formularz i otrzymaj indywidualną ofertę
Pozycjonowanie Top 10

Dlaczego wprowadzenie strony do TOP 10 to konieczność?

Warto zdawać sobie sprawę z tego, że większość użytkowników Internetu zwraca uwagę jedynie na te witryny www, które znajdują się na pierwszej stronie wyszukiwarki Google. Nie mają czasu przeglądać pozostałych wyników, gdyż zakładają, że strony najwyżej wypozycjonowane cechują się najlepszą jakością i pozwalają odnaleźć to, czego w danym momencie szukają. Jeżeli więc jesteś posiadaczem portalu nawet o ogromnej wartości merytorycznej, niemal nikt nie dowie się o jego istnieniu, gdy nie będą miały miejsca czynności określane jako pozycjonowanie stron internetowych. Wrocław jest miastem, w którym firmy muszą mierzyć się z wyjątkowo dużą konkurencją w zasadzie bez względu na branżę. Skorzystanie z usługi specjalistów SEO to zatem dokonała szansa dla firm ze stolicy Dolnego Śląska na zbudowanie rynkowej przewagi.

Co zapewni skuteczne pozycjonowanie strony?

Nie masz bladego pojęcia, jakie czynniki tak naprawdę decydują o tym, że strona internetowa znajduje się na czele wyników wyszukiwarki? Postaramy Ci się zatem choć w części przybliżyć mechanizm działania algorytmów Google. Przede wszystkim przy ustalaniu pozycji w rankingu brane są pod uwagę m.in. następujące zmienne:

 1. wiek domeny,
 2. tematyczność domeny;
 3. właściwie zoptymalizowana treść na stronie,
 4. liczba i jakość linków prowadzących do strony,
 5. struktura linków wychodzących,
 6. tematyczność linków zewnętrznych (przychodzących),
 7. dostosowanie strony do urządzeń mobilnych;
 8. szybkość wczytywania witryny;
 9. przyjazny interfejs;
 10. naturalność procesy pozyskiwani linków (linkbuilding).

Czym dłużej dana strona jest zarejestrowana pod wybraną domeną (adresem strony wpisywanym w pole adresu przeglądarki), tym łatwiej podnieść jej pozycję. Jeżeli pragniesz wypozycjonować portal przykładowo na frazę „drukarnia internetowa”, będzie to znacznie łatwiejsze w przypadku umieszczenia tego typu słów kluczowych w nazwie domeny. Przykładem może być chociażby „www.drukarnia-internetowa.pl” czy „www.drukarnia-internetowa.com.pl”,

Roboty Google przeszukują dokładnie witryny, aby odnaleźć na nich treści wskazujące na powiązanie tematyczne. Skuteczne pozycjonowanie strony będzie możliwe tylko pod warunkiem, że zadbasz o odpowiednią strukturę znaczników meta w kodzie (zwłaszcza tittle oraz meta descriptions). Chodzi więc o to, aby pozycjonowana fraza znalazła się w tytule strony głównej oraz części podstron. Każda z nich powinna także posiadać opis meta, czyli krótką informację przybliżającą tematykę portalu – która jest wyświetlana w wynikach wyszukiwarki. Należy także zwrócić uwagę na obecność słów kluczowych w treści oraz nagłówkach – zwłaszcza tych oznaczonych znacznikami <H1> – <H3>.

Czy ogromna ilość linków do strony stanowi gwarancję sukcesu?

Dawno minęły już czasy, kiedy możliwe było szybkie znalezienie się na czołowym miejscu w wyszukiwarce dzięki masowemu pozyskiwaniu linków z wątpliwej jakości źródeł typu precle czy katalogi. Tanie pozycjonowanie stron to dziś rozwiązanie niewarte uwagi, zwłaszcza jeśli agencja SEO gwarantuje szybkie osiągnięcie efektów. Może się wprawdzie zdarzyć, że strona na chwilę uzyska duży awans w rankingu, jednak będzie to jedynie efekt krótkofalowy. Już niebawem możesz się jednak spodziewać trwałego spadku pozycji na skutek nałożenia filtra lub bana ze strony Google. Na takie niebezpieczeństwo narazisz się także wtedy, gdy będziesz w sposób sztuczny upychał w treści jak największą liczbę słów kluczowych. Nasi pozycjonerzy dzięki wieloletniemu doświadczeniu potrafią świetnie wyczuć, kiedy zabieg ten staje się nienaturalny. Pozycjonowanie stron www w naszej firmie następuje w sposób cykliczny – odpowiednio rozłożony w czasie.

Marketing treści sposobem dotarcia na sam szczyt!

Agencja interaktywna Wezom pozycjonowanie stron opiera w głównej mierze na realizacji działań z zakresu content marketingu. Alforytmy Google uwielbiają długie i wartościowe merytorycznie treści, optymalnie zoptymalizowane względem SEO. Pozwalają one osiągnąć wysokie pozycje bez jakiegokolwiek ryzyka. Jednocześnie stanowią doskonałą metodę na pozyskiwanie leadów sprzedażowych. Są to bowiem treści zawierające podane w przystępnej formie odpowiedzi na pytania najczęściej nurtujące Klientów z grupy docelowej.

Content marketing to sposób na skuteczne pozycjonowanie strony zarówno poprzez rozbudowę treści na własnym portalu, jak i umieszczanie wysokiej jakości merytorycznych artykułów w serwisach zewnętrznych – w formie poradników czy materiałów sponsorowanych. Wówczas możliwe jest przede wszystkim budowanie wysokich pozycji na tak zwane frazy z długiego ogona (long tail). Są to słowa kluczowe cechujące się mniejszą konkurencyjnością, które jednak wszystkie razem generują wyższy ruch nawet w porównaniu do fraz najbardziej obleganych.

Pozycjonowanie stron? Nie mamy przed Tobą żadnych tajemnic!

Nadal nie do końca potrafisz zaufać firmom, których specjalnością jej pozycjonowanie stron www? We Wrocławiu nie znajdziesz drugiej takiej agencji SEO, która gwarantowałaby tak transparentną współpracę jak Wezom. Dostarczamy cykliczne raporty zarówno z przeprowadzanych analiz (w tym monitoringu konkurencji), jak i działań w zakresie realizacji strategii linkowania. Wskażemy Ci konkretne źródła, w których zostały zamieszczone odnośniki prowadzące do Twojej strony. Będziesz mógł tym samym zweryfikować efekty naszych prac. Dostarczymy również na wskazany adres mailowy raporty z przeprowadzonych audytów SEO. Ponadto zapewnimy dostęp do systemu umożliwiającego samodzielne monitorowanie pozycji.

Stawiamy na tematyczność linkowania

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu przekonaliśmy się, że Google promuje pozycjonowanie stron www jak najbardziej naturalnymi technikami. Chodzi więc o to, aby źródła linkowania zostały w jak największym stopniu powiązane tematyczne z zawartością merytoryczną pozycjonowanego portalu. Skuteczne podniesienie pozycji będzie więc możliwe tylko pod warunkiem, jeżeli agencja interaktywna  posiada rozbudowaną bazę miejsc, w których można zamieścić naturalny odnośnik.

Wezom dysponuje listą setek adresów stron, na których umieszczamy tematyczne linki dla wielu branż. Są to między innymi branżowe fora internetowe, blogi, portale poradnikowe, serwisy z ogłoszeniami i artykułami do przedruku, grupy i profile w mediach społecznościowych, silne katalogi czy portale opinii. Posiadamy także tysiące tematycznych stron zapleczowych, dzięki czemu realizowane przez nas usługi są zaskakująco tanie, mając na uwadze ich wysoką jakość.

Dywersyfikacja to słowo klucz

Jesteśmy doskonale świadomi tego, że skuteczne pozycjonowanie wymaga dywersyfikacji źródeł linkowania. Dlatego realizujemy strategię systematycznego pozyskiwania linków z różnych źródeł. Unikamy sytuacji w której jednego miesiąca działania byłyby skoncentrowane jedynie na wykorzystaniu pojedynczej techniki linkbuildingu.

Responsywne strony przyjazne dla użytkowników

Google przy ustalaniu pozycji bierze również pod uwagę to, czy witryna cechuje się łatwą, intuicyjną nawigacją oraz jest atrakcyjna pod kątem wizualnym. Powinna być ona jednocześnie dostosowana nie tylko do przeglądarek webowych, lecz także urządzeń mobilnych. Nasza agencja ma pod tym kątem znacznie ułatwione zadanie, ponieważ w zakres naszych usług wchodzi również tworzenie portali i sklepów internetowych, w tym przygotowywanie ich graficznych szablonów. Stworzyliśmy już ponad 300 witryn www oraz mamy na swoim koncie realizację więcej niż 200 projektów graficznych.

Dlaczego warto z nami współpracować?

Nie zastanawiaj się zatem dłużej, jeżeli poszukujesz firmy, której specjalizacją jest pozycjonowanie stron. We Wrocławiu nie znajdziesz lepszej firmy niż Wezom. Nasze usługi są nie tylko tanie względem konkurencji, lecz przede wszystkim cechują się wysoką skutecznością, potwierdzoną przez wielu Klientów. Podejmując z nami współpracę korzystasz z wiedzy specjalistów SEO z kilkunastoletnim doświadczeniem. Stale podnosimy nasze kompetencje, biorąc udział w szkoleniach z zakresu pozycjonowania. Systematycznie monitorujemy również bieżące zmiany w algorytmach Google, a także uczymy się na dotychczasowych błędach – swoich oraz konkurencji. Dzięki temu już wielokrotnie zdołaliśmy zdjąć ze strony internetowej nałożony na nią filtr.