Pozycjonowanie stron internetowych

do Top 10 Google
Pozycjonowanie Top 10 Pozycjonowanie Long-Tail Pozycjonowanie sklepów WWW SEO Optymalizacja Audyt SEO

Zwiększ widoczność swojej strony w wynikach Google

Usługa pozycjonowania stron "Top 10" zapewnia znalezienie się promowanego serwisu na pierwszej stronie wyników Google dla sztywno zdefiniowanej listy wyrażeń kluczowych. Oferujemy elastyczny cennik pozycjonowania strony www, który zależy od ilości wybranych fraz kluczowych oraz ich trudności (popularności).

Pozycjonowanie stron w Google Top 10 składa się z takich etapów:

  • dobór zdefiniowanej listy pozycjonowanych fraz kluczowych
  • optymalizacja serwisu pod kątem SEO oraz poprawa błędów, które uniemożliwiają skuteczne pozycjonowanie
  • optymalizacja treści (tekstów na serwisie zgodnie z dobranymi frazami kluczowymi)
  • linkbuilding (linkowanie do serwisu który pozycjonujemy) posiadamy swoje zaplecze do zamieszczania linków
  • szczegółowy raport do wyboru: co miesiąc, co dwa tygodnie albo co tydzień
  • doradztwo w zakresie poprawienia użyteczności serwisu na podstawie statystyki ruchu

Co otrzymasz

Rezultaty SEO pozycjonowania

<meta>
dopasowanie do wytycznych Google
Efekty
już w pierwszych miesiącach współpracy
Top
systematyczny wzrost pozycji i ruchu na stronie
Raport
comiesięczny raport
Darmowa wycena
Wypełnij formularz i otrzymaj indywidualną ofertę
Pozycjonowanie Top 10
Imię i Nazwisko *
Adres email *
Telefon
Napisz o swoim projekcie
Zamawiam darmową wycenę

Jak wygląda skuteczne pozycjonowanie stron?

Rozpoczęcie działalności gospodarczej i prowadzenie rozwijającej się firmy to zadania związane z ciągłym poszukiwaniem dobrych, niezbyt kosztownych i zyskownych rozwiązań biznesowych. Oprócz inwestycji w działalność i towary, konieczne jest też zadbanie o odpowiedni marketing. Nieduże przedsiębiorstwa nie mogą zwykle pozwolić sobie na wielkie kampanie reklamowe, ale za to zadbać mogą o zbudowanie stabilnych fundamentów pod skuteczne i efektywne działanie na współczesnym rynku.

Podstawą dla marketingu i sprzedaży jest dziś obecność w Internecie – to właśnie w sieci najwięcej konsumentów poszukuje ciekawych ofert i firm mogących spełnić ich oczekiwania. A zatem strona www jest teraz koniecznością. Niestety świeżo powstające serwisy muszą borykać się z duża obecnością konkurencji i niską widocznością w wyszukiwarkach internetowych. Na szczęście istnieje możliwość na zmianę tej sytuacji i wypozycjonowanie strony. Co to oznacza?

Pozycjonowanie stron www polega na optymalizacji ich pod kątem reguł rządzących wyszukiwarkami internetowymi i sprawieniu, że witryna stanie się dobrze widoczna w wynikach wyszukiwania Google. Aktualnie to podstawa przy pozyskiwaniu nowych rynków zbytu i klientów. Nie jest to zadanie łatwe, ale z pomocą zawodowców z agencji interaktywnej Wezom bardzo szybko strona firmowa może stać się miejscem uczęszczanym i często odwiedzanym. Jak to działa?

Pozycjonowanie stron www – dlaczego warto?

Podstawą uzyskania dobrych wyników wyszukiwania jest pozycjonowanie strony w Google z użyciem słów kluczowych i unikalnych fraz. W głównej mierze chodzi tutaj o znalezienie takiego zestawu słów, które wykorzystywane są przez internautów do poszukiwania określonych informacji, towarów lub usług.

Pozycjonowanie strony internetowej wymaga takiego dobrania treści, która będzie optymalną wizytówką strony zarówno dla użytkowników, jak i algorytmów wyszukiwarki. Małe i początkujące firmy mogą mieć z tym ogromny problem, ale agencja Wezom wychodzi naprzeciw ich oczekiwaniom – zarówno pod względem wysokiej jakości usług i przejrzystości oferty, jak i atrakcyjności cenowej.

Tanie pozycjonowanie nie musi oznaczać braku efektywności – Wezom gwarantuje skuteczność i zapewnia profesjonalne pozycjonowanie. Cennik pozycjonowania strony www w tym wypadku dopasowany jest jednak do potrzeb i możliwości niewielkich przedsiębiorstw, które nie potrzebują na tym etapie działalności poważnych i rozległych działań marketingowych. Dla takich firm na początek fundamentem biznesowym jest właśnie optymalizacja i skuteczne pozycjonowanie stron.

Cena pozycjonowania we Wrocławiu obejmuje:

  • Optymalizację witryny internetowej pod kątem wytycznych Google.
  • Analizę profilu i strategii działania. Opracowanie dedykowanej strategii linkowania w celu uzyskania widocznosci w Google.
  • Wprowadzenie w życie odpowiednich zmian w merytorycznej treści witryny klienta (lub napisanie unikatowych treści od zera).
  • Pozycjonowanie stron SEO w głównej mierze opiera się wykorzystaniu okreslonych słów (fraz) kluczowych i naturalnego wplecenia ich w stronę oraz zawarte na niej treści.

Cały proces wymaga wykorzystania profesjonalnych narzędzi oraz sporej wiedzy z dziedziny SEO. Pozycjonowanie stron w podstawowym zakresie to jednak absolutne minimum, gdy w grę wchodzi walka o dobry start swojej działalności gospodarczej w sieci – bez optymalizacji nie ma większych szans, aby strona www była dostępna dla szerszego grona potencjalnych klientów.

Co można zyskać zamawiając pozycjonowanie strony w Internecie?

Początkujący przedsiębiorcy bardzo często nie doceniają potencjału pozycjonowania – skomplikowane reguły wyszukiwarek internetowych są zwykle tajemnicą dla ludzi niezwiązanych z branżą. Pierwsze niepowodzenia jednak skłaniają do wnikliwych poszukiwań rozwiązań i wtedy okazuje się, że pozycjonowanie stron w Google daje możliwość rozwinięcia skrzydeł. Dotyczy to głównie małych firm zaczynających działalność w dużych miastach, gdzie naprawdę warto postawić na pozycjonowanie stron – Wrocław czy Warszawa to miejsca o bardzo dużej konkurencji, przez którą często trudno się przebić.

Usługi związane z pozycjonowaniem witryny firmowej w wyszukiwarkach przede wszystkim otwierają kanały interakcji z klientami – dzięki dobrej widoczności w wyszukiwarkach ruch na stronie rośnie, a odwiedzający zaczynają generować zyski. To także podstawa dla bardziej zaawansowanych kampanii marketingowych – reklama internetowa w dowolnej formie jest skuteczna tylko wtedy, gdy przedsiębiorstwo dysponuje zoptymalizowaną, przyjazną i funkcjonalną stroną.

Bazą dla rozwoju jest w tym wypadku właśnie pozycjonowanie gdy koszt całej operacji dopasowywany jest do konkretnych potrzeb i możliwości klienta i z pewnością nie będzie poważną przeszkodą w zleceniu tego zadania profesjonalistom z agencji interaktywnej Wezom. Zapewniamy obsługę na najwyższym poziomie i profesjonalną pomoc oraz doradztwo w każdej kwestii związanej z naszymi usługami.

 

Skontaktuj się z nami