studio WEZOM
Menu Menu
+48 575 920 136
+48 733 180 393
do góry

Audyt SEO

Skorzystaj z 17-letniego doświadczenia specjalistów z E-marketingu

Wszystko zaczyna się od Analizy

seo audyt strony www

 

Przy zamówieniu dostajesz
 • Analiza kodu HTML serwisu
 • Analiza użyteczności serwisu (UX)
 • Analiza semantyczna pod kątem dopasowania serwisu do preferowanych fraz kluczowych
 • Analiza treści wszystkich podstron
 • Kompleksowy raport o serwisie www, rekomendacje do dalszych działań marketingowych w celu zwiększenia widoczności w Sieci

 

Chcesz promować swoją stronę internetową ale nie wiesz od czego zacząć? Nie jesteś pewien jakiej formy promocji potrzebujesz? Zacznij od Audytu SEO. Przygotowujemy Ci raport o wszystkich błędach optymalizacji oraz damy porady, jaki metody są dla Ciebie najbardziej efektywne.
Co robimy?
Kompleksową analizę Twojego serwisu WWW pod kątem E-marketingu
<meta>
Analiza meta-tagów
</>
Analiza błędów kodu HTML
§
Analiza treści podstron
UX
Analiza użyteczności serwisu www
Zobacz przykładowe realizacje
Triko Bakh
Strony WWW
Pozycjonowanie
Strategia E-marketing
TinaValerdi.com
Strony WWW
Pozycjonowanie
Studio Graficzne

Audyt SEO stron internetowych

Agencja Interaktywna Wezom oferuje usługę "seo audyt", która pomoże ujawnić problemy w pracy web-serwisu i słabe miejsca w jego fundatorstwie, które przeszkadzają normalnemu rankingu stron w wyszukiwarkach. Po przeprowadzeniu kompleksu prac naszymi fachowcami serwis globalnej sieci będzie funkcjonował we właściwy sposób i szybko przyciągnąć nowych klientów.

Fachowa analiza seo stron internetowych zaoszczędzi wasze siły, czas i środki, wymagany dla usunięcia błędów w pracy web-serwisu. Toż, jeśli chcecie wywieść swoją stronę internetową na wysokie pozycje w poszukiwaniu i zwiększyć zysk swojej kompanii, to warto skorzystać z propozycji Agencji Interaktywnej Wezom.

SEO-audyt strony internetowej w pierwszej kolejności jest skierowany na poszukiwanie i późniejsze usunięcie błędów. Dla tego celu trzeba będzie przeprowadzić całą listę prac po wewnętrznej i zewnętrznej optymalizacji serwisu. I bardzo ważnie, żeby ta praca była dokonana doświadczonymi fachowcami. To pozwoli za krótki termin dosięgnąć wysokiej efektywności w planie podwyższenia pozycji strony internetowej w wynikach poszukiwania, a także zaoszczędzić budżet na pozycjonowanie.

Usługi audytu strony internetowej od studio Wezom

Proponujemy pełny audyt strony internetowej, który pomoże rozstrzygnąć mnóstwo problemów w pracy zasobu internetu. W tym kierunku pracujemy już dużo lat i łatwo wykonamy postawione zadanie. Możecie nie wątpić, zmusimy wasz serwis internetowy sprzedawać i przynosić zysk. A wasze przywileje od usługi "Kompleksowy audyt strony" internetowej następnym:

 • stały efekt od jednorazowego zamówienia usługi;
 • oszczędzanie kosztów;
 • możliwość szybko podjąć pozycje sprzedających stron.

Fachowcy Wezom przeprowadzą techniczny audyt strony internetowej z listą ujawnionych problemów i sposoby ich rozwiązywania. Po tym nasz zespół zrealizuje modernizację i optymalizację serwisu internetowego. Wynikiem przeprowadzonej pracy stanie się:

 • podwyższenie pozycji strony internetowej w wyszukiwarkach;
 • pełna indeksacja stron;
 • znaczne zwiększenie poszukiwawczego trafiku;
 • wysoka widzialność stron w wyszukiwarkach;
 • strategia późniejszego rozwoju serwisu internetowego.

Zwracamy uwagę na fakt, że zespołowi fachowców Wezom pod siłę rozwiązać problem na dowolnym etapie stworzenia strony internetowej, zaistniałą z winy projektanta. SEO-analiza stron serwisu internetowych prowadzi się po głównych strukturalnych elementach:

 • treść;
 • programowy kod;
 • projekt graficzny;
 • Użyteczność (usability).

Również będzie przeprowadzona analiza rankingu stron w wyszukiwarkach i marketingowy audyt. Żeby otrzymać rzeczywiście efektywny serwis internetowy, który zabezpieczy wzrost dochodu waszej kompanii, co sprzedaje, zamawiajcie audyt strony internetowej.

Cena na seo audyt

Koszt SEO-audytu formuje się z uwzględnieniem wielu czynników i w pierwszej kolejności zależy od trudności projektu. Żeby mogliśmy przysłać wam poprzednie ceny na tę usługę, wypełnicie krótką formę na stronie internetowej i odpowiedź będzie przez krótki czas.

Cena SEO-audytu również zależy od ilości stron internetowych i prowadzi się indywidualno dla każdego Zamawiającego. W jakimkolwiek wypadku usługi od Wezom obejdą się wam taniej, aniżeli u innej kompanii. Do tego że dajemy 100% gwarancji pozytywnego wyniku.

Zamówić SЕО-audyt strony internetowej - prawdziwa decyzja z wielu przyczyn. Po pierwsze, mamy duże doświadczenie w tym kierunku działania. Po drugie, u nas w etacie są specjaliści, zdolne szybko rozstrzygnąć problemy dowolnej trudności. Po trzecie, tę usługę nadajemy kompleksowo, u nas możecie zamówić techniczny audyt strony internetowej, analizę marketingową, sprawdzenie usability.

Przeprowadzenie wszystkich wymienionych powyżej audytów od Wezom gwarantuje późniejszą efektywność waszej strony internetowej i wzrost zysku firmy.