studio WEZOM
Menu Menu
+48 575 920 136
+48 733 180 393
do góry

Audyt SEO

Skorzystaj z 17-letniego doświadczenia specjalistów z E-marketingu

Wszystko zaczyna się od Analizy

seo audyt strony www

 

Przy zamówieniu dostajesz
 • Analiza kodu HTML serwisu
 • Analiza użyteczności serwisu (UX)
 • Analiza semantyczna pod kątem dopasowania serwisu do preferowanych fraz kluczowych
 • Analiza treści wszystkich podstron
 • Kompleksowy raport o serwisie www, rekomendacje do dalszych działań marketingowych w celu zwiększenia widoczności w Sieci

 

Chcesz promować swoją stronę internetową ale nie wiesz od czego zacząć? Nie jesteś pewien jakiej formy promocji potrzebujesz? Zacznij od Audytu SEO. Przygotowujemy Ci raport o wszystkich błędach optymalizacji oraz damy porady, jaki metody są dla Ciebie najbardziej efektywne.
Co robimy?
Kompleksową analizę Twojego serwisu WWW pod kątem E-marketingu
<meta>
Analiza meta-tagów
</>
Analiza błędów kodu HTML
§
Analiza treści podstron
UX
Analiza użyteczności serwisu www
Zobacz przykładowe realizacje
Triko Bakh
Strony WWW
Pozycjonowanie
Strategia E-marketing
Fifth Ocean Yachts
Pozycjonowanie
Strategia E-marketing
Strony WWW
Studio Graficzne
Lester
Pozycjonowanie
Strony WWW
Studio Graficzne
Inne usługi
TinaValerdi.com
Strony WWW
Pozycjonowanie
Studio Graficzne

Audyt SEO stron internetowych

Agencja Interaktywna Wezom oferuje usługę "seo audyt", która pomoże ujawnić problemy w pracy web-serwisu i słabe miejsca w jego fundatorstwie, które przeszkadzają normalnemu rankingu stron w wyszukiwarkach. Po przeprowadzeniu kompleksu prac naszymi fachowcami serwis globalnej sieci będzie funkcjonował we właściwy sposób i szybko przyciągnąć nowych klientów.

Fachowa analiza seo stron internetowych zaoszczędzi wasze siły, czas i środki, wymagany dla usunięcia błędów w pracy web-serwisu. Toż, jeśli chcecie wywieść swoją stronę internetową na wysokie pozycje w poszukiwaniu i zwiększyć zysk swojej kompanii, to warto skorzystać z propozycji Agencji Interaktywnej Wezom.

SEO-audyt strony internetowej w pierwszej kolejności jest skierowany na poszukiwanie i późniejsze usunięcie błędów. Dla tego celu trzeba będzie przeprowadzić całą listę prac po wewnętrznej i zewnętrznej optymalizacji serwisu. I bardzo ważnie, żeby ta praca była dokonana doświadczonymi fachowcami. To pozwoli za krótki termin dosięgnąć wysokiej efektywności w planie podwyższenia pozycji strony internetowej w wynikach poszukiwania, a także zaoszczędzić budżet na pozycjonowanie.

Usługi audytu strony internetowej od studio Wezom

Proponujemy pełny audyt strony internetowej, który pomoże rozstrzygnąć mnóstwo problemów w pracy zasobu internetu. W tym kierunku pracujemy już dużo lat i łatwo wykonamy postawione zadanie. Możecie nie wątpić, zmusimy wasz serwis internetowy sprzedawać i przynosić zysk. A wasze przywileje od usługi "Kompleksowy audyt strony" internetowej następnym:

 • stały efekt od jednorazowego zamówienia usługi;
 • oszczędzanie kosztów;
 • możliwość szybko podjąć pozycje sprzedających stron.

Fachowcy Wezom przeprowadzą techniczny audyt strony internetowej z listą ujawnionych problemów i sposoby ich rozwiązywania. Po tym nasz zespół zrealizuje modernizację i optymalizację serwisu internetowego. Wynikiem przeprowadzonej pracy stanie się:

 • podwyższenie pozycji strony internetowej w wyszukiwarkach;
 • pełna indeksacja stron;
 • znaczne zwiększenie poszukiwawczego trafiku;
 • wysoka widzialność stron w wyszukiwarkach;
 • strategia późniejszego rozwoju serwisu internetowego.

Zwracamy uwagę na fakt, że zespołowi fachowców Wezom pod siłę rozwiązać problem na dowolnym etapie stworzenia strony internetowej, zaistniałą z winy projektanta. SEO-analiza stron serwisu internetowych prowadzi się po głównych strukturalnych elementach:

 • treść;
 • programowy kod;
 • projekt graficzny;
 • Użyteczność (usability).

Również będzie przeprowadzona analiza rankingu stron w wyszukiwarkach i marketingowy audyt. Żeby otrzymać rzeczywiście efektywny serwis internetowy, który zabezpieczy wzrost dochodu waszej kompanii, co sprzedaje, zamawiajcie audyt strony internetowej.

Cena na seo audyt

Koszt SEO-audytu formuje się z uwzględnieniem wielu czynników i w pierwszej kolejności zależy od trudności projektu. Żeby mogliśmy przysłać wam poprzednie ceny na tę usługę, wypełnicie krótką formę na stronie internetowej i odpowiedź będzie przez krótki czas.

Cena SEO-audytu również zależy od ilości stron internetowych i prowadzi się indywidualno dla każdego Zamawiającego. W jakimkolwiek wypadku usługi od Wezom obejdą się wam taniej, aniżeli u innej kompanii. Do tego że dajemy 100% gwarancji pozytywnego wyniku.

Zamówić SЕО-audyt strony internetowej - prawdziwa decyzja z wielu przyczyn. Po pierwsze, mamy duże doświadczenie w tym kierunku działania. Po drugie, u nas w etacie są specjaliści, zdolne szybko rozstrzygnąć problemy dowolnej trudności. Po trzecie, tę usługę nadajemy kompleksowo, u nas możecie zamówić techniczny audyt strony internetowej, analizę marketingową, sprawdzenie usability.

Przeprowadzenie wszystkich wymienionych powyżej audytów od Wezom gwarantuje późniejszą efektywność waszej strony internetowej i wzrost zysku firmy.