browser adware remover

Audyt SEO stron internetowych

Pozycjonowanie Top 10 Pozycjonowanie Long-Tail Pozycjonowanie sklepów WWW SEO Optymalizacja Audyt SEO

Wszystko zaczyna się od analizy

Chcesz promować swoją stronę internetową ale nie wiesz od czego zacząć? Nie jesteś pewien jakiej formy promocji potrzebujesz? Zacznij od Audytu SEO. Przygotowujemy Ci raport o wszystkich błędach optymalizacji oraz damy rady, jakie metody są dla Ciebie najbardziej korzystne.

Kiedy warto przeprowadzać?

 • "Stworzyłem nową stronę www". Musi zostać dopasowana do wymogów wyszukiwarek by stać się widoczną w sieci.
 • "Wątpię czy pozycjonowanie się opłaca". Przeanalizujemy Twoją branżę, przygotujemy listę Twojej konkurencji oraz działań niezbędnych do jej wyprzedzenia.
 • "Moja strona już jest pozycjonowana przez inną agencję, ale nadal nie jest widoczna". Sprawdzimy czy obecnie podejmowane działania pozycjonujące są efektywne i przygotujemy rekomendacje do zmiany strategii.
 • "Mam własny dział SEO i chcę sprawdzić jego efektywność". W porządku. Chętnie wymienimy się doświadczeniem.

Co uzyskasz?

Kompleksowa analiza Twojego serwisu WWW pod kątem E-marketingu

<meta>
Analiza meta-tagów
</>
Analiza błędów w kodzie HTML
§
Analiza treści podstron
UX
Analiza użyteczności serwisu www
Darmowa wycena
Wypełnij formularz i otrzymaj indywidualną ofertę
Audyt SEO
Imię i Nazwisko *
Adres email *
Telefon
Napisz o swoim projekcie
Zamawiam darmową wycenę

Dlaczego zamawiać Audyt SEO?

Agencja Interaktywna Wezom oferuje usługę "seo audyt", która pomoże ujawnić problemy w pracy web-serwisu i słabe miejsca w jego fundatorstwie, które przeszkadzają normalnemu rankingu stron w wyszukiwarkach. Po przeprowadzeniu kompleksu prac naszymi fachowcami serwis globalnej sieci będzie funkcjonował we właściwy sposób i szybko przyciągnąć nowych klientów.

Fachowa analiza seo stron internetowych zaoszczędzi wasze siły, czas i środki, wymagany dla usunięcia błędów w pracy web-serwisu. Toż, jeśli chcecie wywieść swoją stronę internetową na wysokie pozycje w poszukiwaniu i zwiększyć zysk swojej kompanii, to warto skorzystać z propozycji Agencji Interaktywnej Wezom.

SEO-audyt strony internetowej w pierwszej kolejności jest skierowany na poszukiwanie i późniejsze usunięcie błędów. Dla tego celu trzeba będzie przeprowadzić całą listę prac po wewnętrznej i zewnętrznej optymalizacji serwisu. I bardzo ważnie, żeby ta praca była dokonana doświadczonymi fachowcami. To pozwoli za krótki termin dosięgnąć wysokiej efektywności w planie podwyższenia pozycji strony internetowej w wynikach poszukiwania, a także zaoszczędzić budżet na pozycjonowanie.

Usługi audytu strony internetowej od studio Wezom

Proponujemy pełny audyt strony internetowej, który pomoże rozstrzygnąć mnóstwo problemów w pracy zasobu internetu. W tym kierunku pracujemy już dużo lat i łatwo wykonamy postawione zadanie. Możecie nie wątpić, zmusimy wasz serwis internetowy sprzedawać i przynosić zysk. A wasze przywileje od usługi "Kompleksowy audyt strony" internetowej następnym:

 • stały efekt od jednorazowego zamówienia usługi;
 • oszczędzanie kosztów;
 • możliwość szybko podjąć pozycje sprzedających stron.

Fachowcy Wezom przeprowadzą techniczny audyt strony internetowej z listą ujawnionych problemów i sposoby ich rozwiązywania. Po tym nasz zespół zrealizuje modernizację i optymalizację serwisu internetowego. Wynikiem przeprowadzonej pracy stanie się:

 • podwyższenie pozycji strony internetowej w wyszukiwarkach;
 • pełna indeksacja stron;
 • znaczne zwiększenie poszukiwawczego trafiku;
 • wysoka widzialność stron w wyszukiwarkach;
 • strategia późniejszego rozwoju serwisu internetowego.

Zwracamy uwagę na fakt, że zespołowi fachowców Wezom pod siłę rozwiązać problem na dowolnym etapie stworzenia strony internetowej, zaistniałą z winy projektanta. SEO-analiza stron serwisu internetowych prowadzi się po głównych strukturalnych elementach:

 • treść;
 • programowy kod;
 • projekt graficzny;
 • Użyteczność (usability).

Również będzie przeprowadzona analiza rankingu stron w wyszukiwarkach i marketingowy audyt. Żeby otrzymać rzeczywiście efektywny serwis internetowy, który zabezpieczy wzrost dochodu waszej kompanii, co sprzedaje, zamawiajcie audyt strony internetowej.

Cena Audytu SEO

Koszt SEO-audytu formuje się z uwzględnieniem wielu czynników i w pierwszej kolejności zależy od trudności projektu. Żeby mogliśmy przysłać wam poprzednie ceny na tę usługę, wypełnicie krótką formę na stronie internetowej i odpowiedź będzie przez krótki czas.

Cena SEO-audytu również zależy od ilości stron internetowych i prowadzi się indywidualno dla każdego Zamawiającego. W jakimkolwiek wypadku usługi od Wezom obejdą się wam taniej, aniżeli u innej kompanii. Do tego że dajemy 100% gwarancji pozytywnego wyniku.

Zamówić SЕО-audyt strony internetowej - prawdziwa decyzja z wielu przyczyn. Po pierwsze, mamy duże doświadczenie w tym kierunku działania. Po drugie, u nas w etacie są specjaliści, zdolne szybko rozstrzygnąć problemy dowolnej trudności. Po trzecie, tę usługę nadajemy kompleksowo, u nas możecie zamówić techniczny audyt strony internetowej, analizę marketingową, sprawdzenie usability.

Przeprowadzenie wszystkich wymienionych powyżej audytów od Wezom gwarantuje późniejszą efektywność waszej strony internetowej i wzrost zysku firmy.

Skontaktuj się z nami