browser adware remover
Kod promocyjny : 
w górę
services case
SMM

Promocja i Reklama na portalach społecznościowych

social
media
Oferujemy
KOMPLEKSOWĄ 
OBSŁUGĘ W MEDIACH 
SPOŁECZNOŚCIOWYCH
Social Media Marketing (SMM) to kompleks działań, których celem jest wykorzystaniem mediów społecznościowych do promocji i kreowania poztywynego wizerunku firmy, budowania rozpoznawalności marki oraz realizacji określonych celów biznesowch.
GWARANCJA JAKOŚCI
OFICJALNY 
PARTNER 
FACEBOOKA
Media społecznościowe znamy od podszewki. Jesteśmy oficjalnym partnerem Facebooka i regularnie podnosimy swoje kwalifikacje.
Julia Gorsha. Targeting: fundamentals audience
Nadezhda Kucherenko. Company structure
Olga Oleynik. Use Pixel Facebook
WYNIKI
NASZE KAMPANIE
SMM case
INDIRA
Promocja piosenkarki w mediach społecznościowych.
SMM case
KVITOCENTR
Obsługa SMM dla sklepu internetowego z kwiatami i upominkami.
SMM case
SK HOUSE
SMM dla sklepu internetowego SK HOUSE.
cont
ract
Odpowiedzialność finansowa i prawna
GWARANCJA 
EFEKTÓW
Oferujemy przejrzyste zasady oraz szczegółowo opisane warunki współpracy. Umowa podpisywana jest na czas nieokreślony i zawiera 4 gwarancje prawne i finansowe.
01
ROZPOZNAWALNOŚĆ
Zwiększamy rozpoznawalność w Internecie.
Zwrot pieniędzy w przypadku braku wyniku, nieprzestrzegania warunków umowy lub braku raportu w ustalonym terminie.
02
REPUTACJA
Chronimy Twoją markę 24/7.
Zwrot pieniędzy i bezpłatne przywrócenie profilu społecznościowego w przypadku jego zablokowania.
03
ZAUFANIE
Dbamy o pozytywny wizerunek.
Trzymamy się zatwierdzonego budżetu na promocję przez cały okres współpracy.
04
LOJALNOŚĆ
Tworzymy przywiązanie do marki.
Używamy wyłącznie "białych" metod SMM, co wyklucza możliwość zablokowania profili i nałożenia kar.
Anastasia Content Manager
CONTENT MANAGER
Anastasia
Ilość projektów:
18
Doświadczeni:
1,5 roku
Julia Leading targeting
LEADING TARGETING
Julia
Ilość projektów:
45
Doświadczeni:
2 lata
Maria Designer
DESIGNER
Maria
Ilość projektów:
36
Doświadczeni:
2 lata
Ludmiła Content Manager
CONTENT MANAGER
Ludmiła
Ilość projektów:
15
Doświadczeni:
1,5 roku
Margarita Content Manager
CONTENT MANAGER
Margarita
Ilość projektów:
24
Doświadczeni:
2 lata
Olga Content Manager
CONTENT MANAGER
Olga
Ilość projektów:
21
Doświadczeni:
2 lata
NASZ ZESPÓŁ
AMBASADORZY 
TWOJEJ MARKI
Nasz zespół SMM tworzą doświadczeni specjaliści, którzy doskonale znają specyfikę mediów społecznościowych. Jako oficjalny partner Google i Facebooka stawiamy na rozwój, stale podnosimy nasze kwalifikacje, regularnie uczestniczymy w szkoleniach, zdobywamy kolejne certyfikaty. Przede wszystkim jednak tworzymy niestandardowe kampanie w mediach społecznościowych, które przynoszą realne korzyści naszym klientom.
Profesjonalna i nowoczesna
OBSŁUGA 
SOCIAL MEDIA
Media społecznościowe są idealnym narzędziem do nawiązania bezpośredniego kontaktu z klientem. Dzięki nim możesz prowadzić dialog, zainteresować, uświadamiać, dostarczać informacji i motywować do zakupu.
Strategia
PROMOCJA MARKI 
W SOCIAL MEDIA
Dbamy o pozytywny wizerunek i rozwój biznesu za pomocą mediów społecznościowych. Odpowiadamy za komunikację, wzbudzamy zainteresowanie, wywołujemy pozytywny szum i dyskusję wokół produktu.
Indywidualna wycena zainteresowany?
Skontaktuj się z nami. 
To nic nie kosztuje.
Kompleksowa oferta
PROMOCJA W 
SOCIAL MEDIA
Wpływamy na opinie, pozyskujemy pozytywne rekomendacje i zwiększamy sprzedaż dzięki stargetowanym reklamom i kompleksowym kampaniom w Social Mediach.
O NAS
DLACZEGO WARTO 
NAM ZAUFAĆ?
NIE PŁAĆ ZA PROCES - TYLKO ZA WYNIK!
GWARANTUJEMY
USŁUGI NA
NAJWYŻSZYM
POZIOMIE!
Skontaktuj się z nami!
733 180 393
Napisz do nas!
biuro@wezom.pl

1. Czym jest Social Media Marketing?

Marketing społecznościowy(SSM) to kompleksowe działanie, które ma na celu wykorzystanie mediów społecznościowych do promocji firmy, budowania pozytywnego wizerunku i rozpoznawalności marki oraz realizacji określonych celów biznesowych.

2. Dlaczego warto być obecnym w Social Mediach?

Już ponad 3 mld osób korzysta z mediów społecznościowych, w Polsce średnio spędzamy na portalach społecznościowychokoło 1 godzi. i 45 min. dziennie. Posiadanie profilu w mediach społecznościowych to możliwość budowania aktywnej, lojalnej społeczności. Pozwala to na świetną interakcję z klientami. Social media to również świetne miejsce na budowanie świadomości marki, pokazanie ludzkiej twarzy biznesu, a także jeden z najlepszych kanałów dotarcia do klientów ze stargetowaną reklamą.

W których portalach społecznościowych prowadzicie promocje?

Oferujemy kompleksową promocję i reklamę na najpopularniejszych portalach społecznościowych:

 • Facebook
 • Instagram
 • LinkedIn
 • YouTube
 • Twitter
 • Google+
 • Pinterest
 • Vkontakte

4. Czym się zajmujecie w ramach prowadzenia promocji w social media?

Prowadzimy kompleksową obsługę w social mediach. Oferujemy:

 • Budowanie wizerunku marki
 • Strategie obecności w Social Mediach
 • Monitoring dyskusji
 • Wsparcie obsługi klienta
 • Wsparcie sprzedaży
 • Budowanie społeczności
 • Angażowanie fanów
 • Sesje fotograficzne
 • Kampanie reklamowe
 • Buzz Marketing
 • Kampanie z blogerami

5. Jakie usługi oferujecie w social mediach?

W ramach promocji w mediach społecznościowych opracowujemy kompleksową strategię dla każdego klienta.

Co dokładnie robimy?

 • Strategia obecności w Social Media – tworzymy strategię obecności w Social Mediach, identyfikujemy grupę docelową, wyznaczamy cele komunikacyjne i biznesowe.
 • Strategia komunikacji w Social Media – tworzymy strategię komunikacji, dobieramy odpowiednie narzędzia, określamy budżet i harmonogram oraz realizujemy założone cele.
 • Budujemy sieci społecznościowe – projektujemy i prowadzimy kampanie, które mają na celu stworzenie społeczności w Social Media.
 • Prowadzimy profile firmowe w Social Media – budujemy markę na portalach społecznościowych, prowadzimy firmowe konta i fanpage, tworzymy angażujące treści i grafiki oraz moderujemy dyskusje.
 • Prowadzimy działania reklamowe w Social Media – prowadzimy kampanie reklamowe i akcje promocyjne (aukcje, quizy, konkursy).
 • Robimy Buzz Marketing w Social Media – marketing szeptany, rekomendacyjny, produck seeding, współpraca z blogerami i kampanie z Liderami Opinii.

6. Czy warto promować się w mediach społecznościowych?

Na pewno tak. Jeśli zależy nam na budowaniu świadomości marki, zwiększeniu sprzedaży, to dzięki reklamie w mediach społecznościowych możemy dotrzeć do bardzo wąskiej i sprecyzowanej grupy odbiorców (np. mieszkających we Wrocławiu i lubiących pizzę). Dodatkowo koszty kliknięcia w rekląme PPC na facebooku są dużo niższe niż w Adwords.

7. Ile kosztuje kompleksowa obsługa konta w mediach społecznościowych?

W swojej ofercie posiadamy trzy pakiety, ich ceny wahają się od 1600 zł do 4000 zł.

Pakiet Minimum – stworzony z myślą o małych i chcących zaistnieć w mediach społecznościowych firm. W tym pakiecie zawarta jest obsługa FB, obsługa graficzna, zarządzanie budżetem reklamowym (5% budżetu)

Pakiet Standard - stworzony z myślą o średnich i chcących budować świadomość swojej marki w mediach społecznościowych firmach. W tym pakiecie zawarta jest obsługa FB, Instagrama, graficzna, akcji społecznych i zarządzanie budżetem reklamowym (5% budżetu)

Pakiet Premium – najbardziej rozbudowany pakiet, All Inclusive wśród ofert. Kompleksowa obsługa mediów społecznościowych. W tym pakiecie zawarta jest obsługa FB, Instagrama, obsługa graficzna, sesje fotograficzne, obsługa akcji społecznych i zarządzanie budżetem reklamowym (5% budżetu).

8. Jak wygląda współpraca z waszą firmą?

Prowadzenie fanpage’a i akcji promocyjnych w mediach społecznościowych składa się z kilku etapów. Jak wygląda współpraca z naszą firmą?

 • Nawiązanie współpracy – ustalamy wszystkie wymogi, określamy cele, grupę docelową, przygotowujemy propozycję działań.
 • Opracowujemy strategię – na podstawie zebranych danych, analizy rynku i naszego doświadczenia tworzymy strategię komunikacji, która będzie wyznaczała kierunek rozwoju. W trakcie współpracy na bieżąco modyfikujemy działania w zależności od efektów.
 • Prowadzenie fanpage – realizujemy założone cele, monitorujemy i optymalizujemy kampanie, angażujemy fanów itp. Zajmujemy się kompleksową obsługą Państwa konta.
 • Raport – na koniec okresu rozliczeniowego przesyłamy kompletny raport. Są w nim wszystkie informacje na temat nowych polubieni, reklam, zasięgu, reakcji itd. Omawiamy co się sprawdziło, a co można zrobić lepiej. Na podstawie analiz wprowadzamy poprawki.

9. Co to jest Buzz marketing?

Buzz marketing, często utożsamiany z marketingiem szeptanym, to oficjalne wypowiadanie się w imieniu marki na forach, grupach na fb i w komentarzach. Tego typu działania firmy podejmują w celu wywołania u swoich klientów pozytywnych rekomendacji odnośnie produktu, marki czy usługi. Polega ono na dawaniu ludziom powodów do rozmawiania o marce, produktach i usługach oraz ułatwiania im kontaktu. W odróżnieniu od marketingu szeptanego, w którym konsumenci sami przekazują sobie nawzajem określone rekomendacje, buzz marketing jest działaniem całkowicie jawnym i prowadzonym oficjalnie w imieniu marki za pomocą różnych kanałów Internetowych (na forach i mediach społecznościowych). Tego typu komunikację można porównać do roli wirtualnego ambasadora, strzegącego marki w Internecie.