studio WEZOM
Menu Menu
+48 575 920 136
+48 733 180 393
do góry

Pozycjonowanie sklepów WWW

Efektywne rozwiązania SEO dopasowane do E-commerce

Zwiększaj e-sprzedaży na stałe

pozycjonowanie sklepów internetowych

Pozycjonowanie i reklama sklepu internetowego

Ta oferta przygotowana dla firm które podejmują sprzedaży w Internecie. Wiemy od czego zacząć młodej firmie w ramach ograniczonego budżetu, zaś dużym firmom damy rady wycisnąc 120% efektywności ze wszystkich możliwych form promocji.

Pozycjonowanie sklepów to coś inne niż pozycjonowanie stron firmowych. Strategia obecności sklepu internetowego potrzebuje znacznie bardziej zaawansowanego podejścia, bardziej rozbudowanej struktury sklepu oraz skomplikowanego Content Marketingu i Marketingu wizerunkowego. Głównym wskaźnikiem skuteczności strategii SEO są sprzedaży, na które ma się konwertować ruch z wyszukiwarek.

Pozycjonowanie sklepu www: Oferta WEZOM
  • Audyt SEM (szczegółowa analiza sklepu www pod kątem marketingu, użyteczności oraz wymóg technicznych)
  • Optymalizacja SEO (Poprawienie wszystkich błędów uniemożliwiających skuteczne pozycjonowanie, pisanie znaczników)
  • Optymalizacja UX (Opracowanie oraz wdrożenie poprawek użyteczności sklepu internetowego)
  • Dobór jądra semantycznego (opracowanie zaawansowanej listy fraz kluczowych dla sklepu www)
  • Optymalizacja Content (Przygotowanie unikalnych treści do kategorii sklepu oraz unikalnych opisów produktów według dobranych fraz kluczowych)
  • Katalogowanie (rejestracja serwisu w ponad 50 katalogów i serwisów + 30 katalogów branżowych)
  • Content Marketing (publikacja wartościowych treści na portali)
  • Tworzenie serwisów informacyjnych wspierających promowany sklep
  • SERM (Marketing Wizerunkowy: budowanie pozytywnych opinii o firmie w Internecie)
  • Wsparcie techniczne + Hosting + Domena GRATIS

 

Pozycjonowanie sklepu internetowego wymaga nieco innych zabiegów niż w przypadku klasycznych stron internetowych. Witryny służące do prowadzenia aktywnej sprzedaży produktów i towarów są niezwykle dynamiczne, co sprawia, że w ich przypadku zastosować należy nieco inny zestaw narzędzi.
Zaufaj zespołu o 17-letnim doświadczaniu
Ponad 200 wypozycjonowanych sklepów internetowych z różnych branż E-commerce
M
Podstawowa analiza marketingowa branży
SEO
Optymalizacja
pod kątem skutecznej
E-commerce
EA
Dedykowana analityka
ruchu E-commerce
§
Wartościowe serwisy www
wspierające sprzedaży
Zobacz przykładowe realizacje
Triko Bakh
Strony WWW
Pozycjonowanie
Strategia E-marketing
Fifth Ocean Yachts
Pozycjonowanie
Strategia E-marketing
Strony WWW
Studio Graficzne
Lester
Pozycjonowanie
Strony WWW
Studio Graficzne
Inne usługi
TinaValerdi.com
Strony WWW
Pozycjonowanie
Studio Graficzne

Pozycjonowanie sklepów internetowych

Pozycjonowanie sklepów internetowych zaczyna się od audytu SEO – dokładna analiza aktualnie wykorzystanych treści i drzemiącego w nich potencjału, pozwala stworzyć efektywną taktykę pozycjonowania. W trakcie optymalizacji główny nacisk stawiany jest na maksymalne wykorzystanie unikalnych treści i opracowanie szerokiego jądra semantycznego. Pozycjonowanie sklepu jest prowadzone nieco inaczej niż w przypadku klasycznych stron internetowych – wpływa na to specyfika konstrukcji takiego serwisu. W czasie pozycjonowania należy zwracać uwagę na szereg, z pozoru błahych detali. Zawsze należy zadbać o znaczniki meta, prawidłowe opracowanie kart poszczególnych produktów, stron kategorii i podkategorii.

Ze względu na skomplikowane reguły, pozycjonowanie sklepów trudno przeprowadzić samodzielnie – prowadzenie biznesu jest zajęciem czasochłonnym i rzadko kto może poświęcić wystarczająco dużo czasu na szczegółowe analizy strony pod kątem optymalizacji dla wyszukiwarek internetowych. Reklama sklepu internetowego to ciągłe balansowanie pomiędzy treściami tworzonymi na potrzeby użytkowników i robotów wyszukiwarek. Nie każdy ma też umiejętności potrzebne do wprowadzania niezbędnych modyfikacji bezpośrednio w kod strony. Dlatego też pozycjonowanie sklepu internetowego trzeba potraktować jak inwestycję w skuteczny marketing i powierzyć to trudne zadanie specjalistom. Zespół fachowców wyposażony w profesjonalne narzędzia analityczne przeprowadzi audyt szybko i skutecznie, znajdzie wszelkie błędy i problemy, po czym zajmie się ich kompleksową naprawą. Dodatkowo można mieć pewność, że wszelkie zmiany w asortymencie czy treściach zawartych na stronie nie będą miały negatywnego wpływu na ranking wyszukiwania – profesjonalna agencja interaktywna na bieżąco dopilnuje prawidłowego przebiegu zmian.

Pozycjonowanie sklepów internetowych jest aktualnie jedną z najbardziej rozwijających się dziedzin – duża konkurencja na rynku sprawia, że optymalizacja swojego sklepu jest koniecznością. Usługa pozycjonowania jest szczególnie cenna dla osób, które działają jedynie on-line i nie posiadają stacjonarnych punktów sprzedaży – w takim wypadku dbałość o dobrą widoczność strony w wyszukiwarkach internetowych jest czasami jedynym sposobem na zdobycie klientów i uzyskiwanie dochodów. Z pomocą fachowców można liczyć, że nawet rozpoczynający swoją pracę sklep w niedługim czasie stanie się miejscem zauważanym i odwiedzanym przez klientów. Koszt takiej usługi zwraca się w postaci podniesionych obrotów i znacznie większego zainteresowania odbiorców – pozycjonowanie sklepu internetowego to inwestycja, która procentuje bardzo szybko wymiernymi efektami.