studio WEZOM
Menu Menu
+48 575 920 136
+48 733 180 393
do góry

Reklama w Internecie

Kompleksowe reklamowanie firm w Internecie

Reklama w Sieci
technologie XXI wieku

Główną zaletą reklamy internetowej jest możliwość natychmiastowych wyników z opłatą za kliknięcia. Gdy pozycjonowanie potrzebuje czasu na osiągnięcie wysokich pozycji, dzięki linkom sponsorowanym Twoja strona www odrazu trafi do potencjalnych klientów. Zaawansowane nowoczesne narzędzia pozwalają na dokładną regulację drup docelowych, którym będzie ona wyświetlana.
Dlaczego Wezom?
Zobacz jaki są pozytywne efekty reklamy internetowej
30+
Sertyfikowanych specjalistów reklamowych
S
Unifikowana strategia
obecności firmy w Sieci
P
Jesteśmy partnerami
Google i Facebook
GA
Zaawansowana analityka
ruchu reklamowego

Reklama Google AdWords

Potrzebujesz szybkich wyników z promocji internetowej ale nie masz czasu czekać na efekty pozycjonowania? Dzięki reklamie Google zostaniesz widoczny już od zaraz. Promujesz się tylko na docelowe frazy. Płacisz tylko za przejścia do Twojej strony.

OFERTA WEZOM

 • Konfiguracja konta reklamowego według celów klienta
 • Dobór fraz kluczowych
 • Analiza kosztu miesięcznego każdej frazy
 • Planowanie budżetu reklamowego
 • Optymalizacja stron docelowych oraz napisanie reklam, banerów
 • Śledzenie konwersji ruchu sponsorowanego
 • Zaawansowana analiza statystyczna skuteczności kampanii
 • Korygowanie ustawień konta, stawek oraz budżetu reklamowego

Social Media

Niemal 12 milionów ludzi w Polsce korzysta z Facebooka, spędzi ok. 20% czasu na zapoznanie się z jego zawartością. Twitter zaś posiada drugie miejsce w rankingu popularności mediów społecznościowych. To jest komunikacja przyszlości pozwalająca na budowanie mocnego wizerunku marki w Internecie.

Duże doświadczenie w branży i znajomość potrzeb konsumentów to atut, którym pochwalić mogą się jedynie zawodowcy – samodzielnie prowadzenie strony na facebooku oczywiście może przynieść pewne efekty, ale brak czasu i kreatywnych idei bardzo często powoduje, że cały potencjał kryjący się w mediach społecznościowych zostaje bezpowrotnie zaprzepaszczony. 

OFERTA WEZOM

 • Kompleksowa strategia obecności firmy w mediach społecznościowych
 • Opracowanie koncepcji wizerunku firmy w Social Media
 • Założenie fanpage na Fasebook'u, Twitterze oraz w innyh mediach
 • Napisanie i publikacja wpisów
 • Kampanie promocyjne według potrzeb klienta (uzyskanie fanow, przejścia do strony klienta, sprzedaży)
 • Zaawansowane statystyki subskrybentów - analiza marketingowa grup docelowych
 • Media Relations (przygotowanie i publikacja informacji prasowych)

Marketing Szeptany

Kontrola opinii (tzw. "feedback") jest na prawdę efektywnym narzędziem do formowania pozytywnego wizerunku firmy. Ponadto, według ostatnich wytycznych Google, linki z komentarzy na forach publikowane w sposób organiczny mają znaczny wpływ na ranking strony WWW w wyszukiwarce. Dzięki efektywnej strategii "Szeptanek" będziesz miał zupełną kontrolę nad wizerunkiem firmy w Sieci.

OFERTA WEZOM

 • Analiza marketingowa branży i grup docelowych firmy
 • Opracowanie strategii wizerunkowej firmy w Sieci
 • Dobór listy wartościowych for, kanałów promocyjnych
 • Przygotowywanie unikatowych merytorycznych opinii do publikacji
 • Ręczne dokonywanie wpisów (wg. ustalonej strategii)
 • Tworzenie historii wpisów, organicznych komentarzy
 • Inicjowanie debatów na forach internetowych
 • Analiza przejść, zachwań użytkowników

Filmy Reklamowe

Wezom jest doskonałym producentem tworzenia promo wideo i współczesnej animacji.

Dla każdego projektu podchodzimy indywidualnie. Wideo, realizowane przez nas odzwierciedlają oczekiwania naszych klientów.

OFERTA WEZOM

 • Specjalizujemy się na produkcji reklamy.

Reklamy internetowe - skuteczne kampanie reklamowe w Sieci

Reklamy występują w wielu formach i odmianach – w celach marketingowych od dawna wykorzystywano przeróżne środki przekazu. Pierwotnie to afisz i szyld miały największe znaczenie w dziedzinie skutecznego pozyskiwania klientów, ale czasy się zmieniały i coraz więcej nowatorskich pomysłów wkraczało wielkimi krokami w świat reklamowania produktów i usług. Ulotki i wszelkiego rodzaju gadgety marketingowe towarzyszą nam do dziś, ale w dobie komputeryzacji mają poważnego, wirtualnego konkurenta – reklamę w Internecie. Aktualnie e-marketing dynamicznie się rozwija, a miliony użytkowników sieci wciąż odkrywają jego niespożytkowany potencjał – czy jest to tylko chwilowa tendencja?

Reklama internetowa – klucz do sukcesu

Rosnące powodzenie sieciowego marketingu nie jest przypadkowe – ta metoda docierania do klientów ma wiele zalet, które doceniają nowoczesne firmy. Przede wszystkim reklamodawcy mogą liczyć na znacznie większy zasięg, niż w przypadku klasycznych form przekazu, które zazwyczaj mają jedynie znaczenie lokalne. Internet jest medium globalnym, a to oznacza, że bez większego wysiłku można zaprezentować swój produkt lub usługę szerokiemu gronu odbiorców w całym kraju lub nawet poza jego granicami. To możliwość otwierania nowych rynków zbytu dla wielkich firm, oraz niezwykle atrakcyjna szansa dla niedużych, rozwijających się przedsiębiorstw. W ich przypadku czasami jedynym sposobem osiągnięcia biznesowego sukcesu jest reklama w Internecie. Wrocław, Warszawa, Poznań czy Łódź to metropolie gdzie stosunkowo trudno wybić się wśród rosnącej konkurencji – skuteczna reklama w sieci jest sposobem, aby zostać zauważonym w tłumie.

Drugą niezwykłą cechą reklamy internetowej jest jej ukierunkowanie – jak wiadomo, efektywność działań marketingowych w dużym stopniu zależna jest od umiejętności dotarcia do grupy docelowej. Interaktywność sieci oraz rozmaite narzędzia pozwalają osiągnąć ten cel szybko i niezawodnie, sprawiając, że skuteczna reklama w Internecie nie jest jedynie dziełem szczęścia i przypadku, ale celowego i programowego działania. To również sprawia, że ten rodzaj marketingu pochwalić się może jeszcze jedną zaletą – szczegółową analizą skuteczności. W porównaniu do klasycznych form reklamy, e-marketing cechuje się wyjątkową łatwością śledzenia postępów i mierzenia konwersji. Szeroki wachlarz dostępnych narzędzi analitycznych pozwala szybko sprawdzić jakie nastroje towarzyszą danej kampanii, jaki jest jej realny zasięg i skuteczność. Te bezcenne dane to klucz do udoskonalania metod oraz technik marketingowych.

Reklamy firm w Internecie – oszczędność czasu i pieniędzy

Wielu przedsiębiorców zainteresowanych jest  skutecznymi sposobami pozyskiwania nowych rynków zbytu i klienteli, ale wielu z nich obawia się dużych kosztów. Ile kosztuje reklama w Internecie? Konkretne sumy uzależnione są oczywiście od konkretnych metod oraz rozmiarów akcji reklamowej, ale jednego można być pewnym – kampania reklamowa w Internecie jest znaczne tańsza od reklamy tradycyjnej. Jak to możliwe, że tak skuteczna technika marketingowa jest jednocześnie tak atrakcyjna pod względem kosztów? Odpowiedź jest banalnie prosta i wynika z tych samych przyczyn, dla których prowadzenie sklepu wysyłkowego jest zwykle znacznie tańsze od obsługi sklepu stacjonarnego – w sieci pozbywamy się części kosztów. Cena reklamy internetowej nie obejmuje  druku i surowców potrzebnych do wykonania ulotek czy plakatów, zatrudnienia osób odpowiedzialnych za kolportaż materiałów reklamowych oraz wielu innych opłat, które są niezbędne w przypadku metod tradycyjnych. Internetowe kampanie reklamowe dodatkowo charakteryzują się ekspresowym tempem wdrażania. Stare porzekadło mówi, że czas to pieniądz – zgodzi się z tym każdy biznesmen i przedsiębiorca. Skuteczna reklama w sieci wymaga dobrego pomysłu, rzetelnego projektu i przygotowań, ale jej uruchomienie jest możliwe niemal natychmiast po zakończeniu planowania – nie trzeba oczekiwać na wykonanie zlecenia przez firmy poligraficzne czy poświęcać cennych dni na rozwieszanie bilbordów lub plakatów.

Agencja reklamowa – najlepszy partner każdego przedsiębiorcy

Dobra agencja reklamowa to prawdziwy skarb - reklama firmy w Internecie może stać się prawdziwym strzałem w dziesiątkę, ale jedynie pod warunkiem, że kampanie reklamowe w zostaną przygotowane bardzo drobiazgowo. Reklama stron w Internecie nie jest sztuką łatwą i wymaga sporej wiedzy, dużego nakładu kreatywnej pracy oraz szeregu narzędzi niezbędnych do wdrażania i analiz wykorzystanych technik. Doświadczona agencja reklamowa dobrze zna skomplikowane zasady działania wyszukiwarek, tajniki ruchu sieciowego oraz wszelkie detale dotyczące właściwego wykorzystania reklamy na stronach internetowych. Fachowcy nie poprzestają na stworzeniu chwytliwego hasła i kolorowego banneru – korzystając z usług agencji możemy zyskać znacznie więcej niż tylko zainteresowanie konkretnym produktem. Dzięki staraniom wykwalifikowanych ekspertów można długofalowo budować świadomość konkretnej marki, tworzyć interakcję na linii przedsiębiorca-klient, czy zadbać o atrakcyjny, przyciągający uwagę odbiorcy cennik. Reklama internetowa to wyrafinowany proces, w którym zadbać trzeba o detale – pomoc fachowca jest tutaj nieoceniona.

Skuteczność reklamy w sieci jest bezsprzeczna – nawet niewielkie sklepy i punkty usługowe decydują się na reklamy na stronach internetowych. To jasno pokazuje, że nie mamy do czynienia jedynie z modą – rozwój komputeryzacji i technik mobilnych sprawia, że aktualnie to najskuteczniejsza, najszybsza i najtańsza metoda promowania ofert i budowania dobrego imienia każdej nowoczesnej firmy.