browser adware remover
Kod promocyjny : 
w górę

Agencja Interaktywna Wezom „Marką Roku 2018”

Mateusz Markowski
06 Marca 2018
Komentarze: 0

Jak co roku w prestiżowym konkursie „Marka Roku” nagrodzono najlepsze firmy z różnych branż. Wezom został uhonorowany w kategorii „Finanse / Biznes / IT”.

 

Przyznawany od 18 lat tytuł „Marka Roku” to najbardziej prestiżowe wyróżnienie na ukraińskim rynku i unikalne na skalę globalną znak jakości. Wszystko za sprawą "PRINT Brand of the Year" – oficjalnego symbolu konkursu – ważącej 106kg i mającej metr średnicy pieczęci, wpisanej do Księgi Rekordów Guinnessa jako największa pieczęć świata.

„Z pewnością jest to dla nas ogromne wyróżnienie i to nie tylko z uwagi na jego rozmiary” – mówi Sergey Guzenko, CEO i współzałożyciel Agencji Interaktywnej Wezom. „Chociaż na koncie mamy już wiele nagród, cieszy nas ona szczególnie. Jesteśmy firmą, która ma bardzo duże ambicje i chce świadczyć usługi na najwyższym poziomie”.

Ten prestiżowy tytuł to powód do dumy wyróżnienie nie tylko pomaga wyróżnić się firmom na tle konkurencji, ale jest również znakiem jakości. „W naszej branży jest to szczególnie istotne, ponieważ nie zawsze posiadają wystarczającą wiedzę techniczną i kompetencje, aby zweryfikować poziom dostawcy usług” - dodaje Sergey Trushin, współzałożyciel i Dyrektor ds. Rozwoju Biznesu.

Według rankingu CMS Magazine, na Ukrainie zarejestrowanych jest ponad 500 agencji tego typu. „Ta nagroda to zasługa całego zespołu, ponieważ to właśnie praca zespołowa doprowadziła nas do takich wyników” – dodaje Sergey Guzenko. „Dlatego chcielibyśmy wyrazić naszą wdzięczność wszystkim pracownikom i klientom. Razem jesteśmy silniejsi!”

Konkurs „Marka roku” po raz pierwszy odbył się w 2000 r. (dokładnie wtedy, kiedy powstała agencja Wezom) i od samego początku był wspierany przez ukraiński rząd i Radę Przedsiębiorców. Była to swego rodzaju rewolucja i katalizator dla ówczesnych liderów rynku, ponieważ to m.in. dzięki niemu tutejsze firmy zaczęły stawiać na branding i zarządzanie marką.

Oprócz dyplomu i pamiątkowego medalu zwycięzka konkursu „Marka Roku” tradycyjnie otrzymuje znak jakości, który z dumą zamieszczamy na naszej stronie internetowej.

Dodaj komentarz
kategorie bloga
Najnowsze wpisy
O blogu

Blog Wezom poświęcony zagadnieniom E-marketingu, pozycjonowaniu SEO i optymalizacji, tworzeniu serwisów www, programowaniu mobilnemu oraz webowemu. Posiadamy 16-letnie doświadczenie w branżach IT i E-marketingu, więc zawsze chętnie dzielimy się wiedzą ze światem.