browser adware remover

Pozycjonowanie (SEO)

Najlepszy sposób na poprawę widoczności w sieci
Pozycjonowanie lokalne Pozycjonowanie Top 10 Pozycjonowanie Long-Tail Pozycjonowanie sklepów WWW SEO Optymalizacja Audyt SEO

Widoczność a pozytywny wizerunek w sieci

Pozycjonowanie w Google to najskuteczniejszy sposób promocji internetowej. To cały zestaw działań których celem jest widoczność serwisu www w wynikach organicznych wuszukiwań. Większość użytkowników nie odwiedza drugiej stronę wyników, dlatego dążymy do widoczności w Top 10 Google. Koszt pozycjonowania zależy od ilości wyrażeń kluczowych, "stron wejściowych" zakładanych na stronie i trudności pozycjonowania w Twojej branży.

Korzystamy tylko z bezpiecznych metod:

 • Content Marketing Dbamy o treści zawarte na stronie, które przekładają się na pozytywny wizerunek firmy oraz publikujemy artykuły eksperckie w sieci.
 • Wartościowe zaplecze Posiadamy ponad 1000 własnych serwisów www godnych zaufania w "oczach" Google.
 • SERM Zarządzamy reputacją i wizerunkiem marki w sieci. Publikujemy pozytywne komentarze i dbamy by tych negatywnych było jak najmniej.
 • Trusted Links - Największe portale w Polsce zostaną podlinkowane do Twojego serwisu WWW.

 

Ciągłe udowadniamy naszą kompetencję

Co oferujemy?
Pozycjonowanie Long-Tail
na wszystkie frazy pasujące do Twojej branży
czytaj więcej
Pozycjonowanie sklepów WWW
Efektywne rozwiązania SEO dopasowane do E-commerce
czytaj więcej
SEO Optymalizacja
zgodnie z wytycznymi Google
czytaj więcej
Chcesz zdobywać klientów w Sieci?

Zaufaj specjalistom

Top 10
Twoja firma trafi na pierwszą stronę wyszukiwań Google
17 lat
doświadczenia w pozycjonowaniu skomplikowanych serwisów
90-ciu
certyfikowanych specjalistów pracuje w naszym zespole
300+
projektów w trakcie pozycjonowania
Darmowa wycena
Wypełnij formularz i otrzymaj indywidualną ofertę
Pozycjonowanie
Imię i Nazwisko *
Adres email *
Telefon
Napisz o swoim projekcie
Zamawiam darmową wycenę

Strona internetowa to najszybszy sposób dotarcia do klienta. Nie wystarczy jednak samo założenie witryny – konieczne jest także jej wypozycjonowanie. Większość internautów wchodzi bowiem jedynie na witryny uplasowane w TOP 10.

Na czym polega pozycjonowanie www?

Pozycjonowanie stron internetowych to proces, którego celem jest zwiększenie ich jakości z punktu widzenia algorytmów wyszukiwarek. Roboty Google codziennie odwiedzają witryny, aby oceniać ich wartość i na tej podstawie ustalać pozycje w rankingu. Dzięki skorzystaniu z usług firmy specjalizującej się w pozycjonowaniu, nie musisz wydawać ogromnego budżetu na działania marketingowe. Jeśli uda Ci się wejść na czołowe pozycje, będziesz w naturalny sposób pozyskiwał klientów, którzy poszukują w Internecie informacji na temat oferowanych przez ciebie produktów lub usług.

Czy warto pozycjonować stronę samodzielnie?

Możesz oczywiście podejmować działania z zakresu [SEO] na własną rękę, ale jest to brdzo czasochłonne. W zależności od konkurencji, wymagać może stworzenia odrębnego stanowiska pracy, zatrudnienia doświadczonego specjalistę SEO lub nawet całego zespołu. Dlatego znacznie tańszym i skuteczniejszym rozwiązaniem może być skorzystanie z usług agencji interaktywnej, zajmującej się [pozycjonowaniem. We Wrocławiu] znajduje się siedziba firmy Wezom. Specyfika branży jednak umożliwia nam obsługę Klientów z całej Polski. Znamy doskonale czynniki wpływające na pozycję strony w wyszukiwarce. Systematycznie analizujemy bieżące zmiany w algorytmach, dlatego nie musisz obawiać się nagłego wypadnięcia strony z czołowych miejsc. Bierzemy także udział w specjalistycznych szkoleniach, czego dowodem są posiadane przez nas certyfikaty Google.

Jakie działania SEO nie przyniosą efektu?

Zanim dokonasz wyboru firmy zajmującej się [pozycjonowaniem SEO], upewnij się, czy nie stosuje ona zabronionych przez Google praktyk. Są to działania nastawione na błyskawiczne zdobywanie masowych ilości linków zewnętrznych z niskiej jakości źródeł. W takim przypadku agencja stosuje automatyczne programy do zamieszczania treści na wielu portalach. Zwykle są to teksty o bardzo niskim poziomie unikalności, generowane na zasadzie mieszania synonimów. Warto natomiast wiedzieć, że unikalność contentu jest kluczowym aspektem, pozwalającym uzyskać wysokie pozycje w wyszukiwarce.

Sprawdzona strategia link buildingu

Agencja interaktywna Wezom stosuje jedynie sprawdzone techniki [pozycjonowania www], rekomendowane przez pracowników Google. Noszą one nazwę White Seo i nie narażają nawet w najmniejszym stopniu na ryzyko zbanowania. Umieszczamy linki w mocno powiązanych tematycznie portalach, dzięki czemu link building staje się procesem całkowicie naturalnym. Dysponujemy sprawdzoną bazą setek źródeł dla każdej branży, które posiadają bardzo wysoką wartość z punktu widzenia [SEO]. Rezygnujemy ze stosowania praktyk uznawanych za SPAM, takich jak umieszczanie linków w niemoderowanych katalogach czy opuszczonych forach internetowych.

Stawiamy na dywersyfikację

Jesteśmy także świadomi tego, że w dłuższej perspektywie skuteczne i bezpieczne pozycjonowanie będzie możliwe tylko pod warunkiem, że źródła pozyskiwania linków są w jak największym stopniu zróżnicowane. Dlatego opracowujemy strategię link buildingu, która obejmuje min. następujące metody:

 • publikowanie artykułów sponsorowanych i poradnikowych (content marketing),
 • prowadzenie portali zapleczowych (posiadamy ponad 1000 wartościowych stron tematycznych),
 • linkowanie z tematycznych forów internetowych;
 • dodawanie komentarzy na branżowych blogach,
 • umieszczanie ogłoszeń z linkiem do strony,
 • korzystanie z serwisów Q&A,
 • dodawanie strony do najlepszych katalogów moderowanych.

Pozycjonowanie treścią

Nasze dotychczasowe doświadczenie pokazało nam, jak szybkie efekty w postaci wysokich pozycji można uzyskać techniką rozbudowy treści na stronie. Jest to działanie, którego prowadzenie rekomendujemy jednocześnie z linkowaniem zewnętrznym. Metoda ta pozwala zwłaszcza na zdobywanie pozycji obejmujących frazy z tzw. długiego ogona (long tail). Na przykład prowadząc bloga firmowego dla swojego klienta, jesteśmy w stanie pozyskać dla niego znacznie większy ruch, niż gdybyśmy w tym samym czasie skupiali się jedynie na najbardziej konkurencyjnych frazach. Tylko nieliczne agencje interaktywne gwarantują wysoką skuteczność w szerokim [pozycjonowaniu seo. We Wrocławiu] nie znajdziesz drugiej tak sprawdzonej firmy jak Wezom.

W jaki sposób działamy?

Nasze działania w zakresie pozycjonowania mają charakter kompleksowego procesu składającego się z następujących etapów:

 1. Wstępny audyt SEO i dobór fraz do pozycjonowania,
 2. Analiza konkurencji,
 3. Optymalizacja kodu strony (zwłaszcza z naciskiem na znaczniki Meta),
 4. Dostosowanie warstwy User Experience w zakresie czytelności i nawigacji,
 5. Opracowanie strategii link buildingu,
 6. Opracowanie planu content marketingowego,
 7. Realizacja działań,
 8. Stały monitoring efektów podjętych aktywności,
 9. Raportowanie wyników Klientowi,
 10. Analiza zmian w algorytmach Google i prowadzenie na tej podstawie dalszych działań.

Wpływ warstwy wizualnej na SEO

Niewiele firm jest świadomych tego, jak duże znaczenie ma spełnienie standardów User Experience w skutecznym [pozycjonowaniu www. We Wrocławiu] jesteśmy jedną z nielicznych agencji interaktywnych, która zwraca uwagę na ten istotny aspekt. Zakres naszej oferty obejmuje udoskonalenie strony internetowej pod kątem jej czytelności, szybkości wczytywania, dostosowania do urządzeń mobilnych, a także opracowania atrakcyjnego szablonu graficznego. Skorzystaj z usługi pozycjonowania oferowanej przez Wezom, a twoja strona już wkrótce znajdzie się w TOP 10 na wiele atrakcyjnych słów kluczowych! 

Skontaktuj się z nami