Pozycjonowanie w Google (SEO)

Najlepszy sposób na poprawę widoczności w sieci
Pozycjonowanie Top 10 Pozycjonowanie Long-Tail Pozycjonowanie sklepów WWW SEO Optymalizacja Audyt SEO

Widoczność a pozytywny wizerunek w sieci

Pozycjonowanie w Google to najskuteczniejszy sposób promocji internetowej. To cały zestaw działań których celem jest widoczność serwisu www w wynikach organicznych wuszukiwań. Większość użytkowników nie odwiedza drugiej stronę wyników, dlatego dążymy do widoczności w Top 10 Google. Koszt pozycjonowania zależy od ilości wyrażeń kluczowych, "stron wejściowych" zakładanych na stronie i trudności pozycjonowania w Twojej branży.

Korzystamy tylko z bezpiecznych metod:

  • Content Marketing Dbamy o treści zawarte na stronie, które przekładają się na pozytywny wizerunek firmy oraz publikujemy artykuły eksperckie w sieci.
  • Wartościowe zaplecze Posiadamy ponad 1000 własnych serwisów www godnych zaufania w "oczach" Google.
  • SERM Zarządzamy reputacją i wizerunkiem marki w sieci. Publikujemy pozytywne komentarze i dbamy by tych negatywnych było jak najmniej.
  • Trusted Links - Największe portale w Polsce zostaną podlinkowane do Twojego serwisu WWW.

 

Ciągłe udowadniamy naszą kompetencję

Co oferujemy?
Pozycjonowanie Long-Tail
na wszystkie frazy pasujące do Twojej branży
czytaj więcej
Pozycjonowanie sklepów WWW
Efektywne rozwiązania SEO dopasowane do E-commerce
czytaj więcej
SEO Optymalizacja
zgodnie z wytycznymi Google
czytaj więcej
Chcesz zdobywać klientów w Sieci?

Zaufaj specjalistom

Top 10
Twoja firma trafi na pierwszą stronę wyszukiwań Google
17 lat
doświadczenia w pozycjonowaniu skomplikowanych serwisów
90-ciu
certyfikowanych specjalistów pracuje w naszym zespole
300+
projektów w trakcie pozycjonowania
Darmowa wycena
Wypełnij formularz i otrzymaj indywidualną ofertę
Pozycjonowanie
Imię i Nazwisko *
Adres email *
Telefon
Napisz o swoim projekcie
Zamawiam darmową wycenę

Dlaczego pozycjonowanie?

 

Pozycjonowanie to jedna z najbardziej rozpowszechnionych usług dotyczących obsługi oraz optymalizacji stron i sklepów internetowych. Pojęcie to pojawia się wciąż w literaturze i licznych artykułach dotyczących marketingu w sieci – czym jednak tak naprawdę jest pozycjonowanie?

Aby zrozumieć dokładnie na czym polega cały proces pozycjonowania, trzeba wiedzieć, że w sieci najważniejszą rolę odgrywają wyszukiwarki. Najważniejszą i najbardziej znaną z nich jest oczywiście Google – to właśnie ta firma jest powodem, dla którego pozycjonowanie jest tak ważną sprawią i kluczowym elementem skutecznej reklamy. Wpisując w wyszukiwarkę konkretną frazę otrzymujemy listę stron, na których znaleźć możemy interesujący nas produkt, usługę lub informację. Niemniej jednak kolejność pojawiania się linków nie jest przypadkowa – wyszukiwarka ustawia strony w porządku określanym przez cały zestaw reguł i zasad. Pozycjonowanie w Google to właśnie kompleksowy proces mający na celu uzyskanie możliwie najwyższej pozycji na liście prezentowanych linków. Dlaczego jest to tak ważne? Sklep czy strona będzie odwiedzana przez klientów tylko wtedy, gdy będzie dla nich dostępna – odbiorcy nie mając konkretnego adresu, wyszukują oferty z pomocą Google i jeżeli konkretna strona nie zajmuje wysokiej pozycji w rankingu wyszukiwania to nie ma większych szans, że konsumenci na nią kiedykolwiek wejdą. Profesjonalne pozycjonowanie pozwala uniknąć takich przypadków i zapewnić dostęp do konsumenta każdej stronie www.

Dlaczego warto zlecić SEO pozycjonowanie agencji Wezom z Wrocławia?

Pozycjonowaniem można zająć się samemu – większość firm decyduje się jednak na zlecenie tego zadania profesjonalistom. Dlaczego tak się dzieje? Aby skutecznie przeprowadzić pozycjonowanie firmy trzeba posiadać odpowiednie kompetencje – związane jest to głównie z rozległością zagadnienia i bardzo dużą liczbą reguł, których należy przestrzegać w całym procesie. Marketing w wyszukiwarkach – bo tak często nazywana jest usługa pozycjonowania, ma swoje etyczne zasady, których nie przestrzeganie może skończyć się boleśnie dla biznesu. Dla większości przedsiębiorców zdobywanie tej wiedzy wiązałoby się z koniecznością poświęcenia ogromnej ilości czasu, który potrzebny jest przecież do prowadzenia swojej firmy – logicznym zatem staje się wynajęcie agencji która przeprowadzi skuteczne pozycjonowanie.

Ceny tej usługi są na tyle atrakcyjne, że sam koszt pozycjonowania stron www nie jest zwykle dużym problemem nawet dla początkujących firm. Ile kosztuje pozycjonowanie? Trudno tutaj mówić o konkretnych cenach, gdyż są one elastyczne i zależne od potrzeb klienta oraz rozmiarów zadania. Agencja interaktywna Wezom proponuje odbiorcom szeroką paletę gotowych rozwiązań i oferuje usługi SEO, pozycjonowanie organiczne, profesjonalny linkbuilding czy tworzenie unikalnych treści content marketingowych. Naszym atutem jest ogromna wiedza i doświadczenie – przez 17 lat ciągłej działalności udało nam się zebrać pokaźne portfolio zrealizowanych z sukcesem projektów. Pozycjonowanie przeprowadzaliśmy i nadal przeprowadzamy dla setek klientów – za każdym razem szczegółowo przestrzegając zasad bezpiecznego pozycjonowania.

Czym jest bezpieczne pozycjonowanie?

Pozycjonowanie Google to proces skomplikowany również ze względu na liczne pułapki czyhające ze strony algorytmów wyszukiwarki. Bezpieczne pozycjonowanie w Internecie polega na dokładnej analizie prowadzonych działań i unikaniu ewentualnych błędów, które mogą spowodować, że strona zostanie ukarana niższą oceną w rankingu. A takich zagrożeń jest wiele i dotyczą zwykle szczegółów – może być to zbyt wysokie zagęszczenie fraz kluczowych, zaniedbania związane z unikalnością treści czy słaba optymalizacja w odniesieniu do responywności strony. To główna przyczyna, dla której warto udać się do agencji Wezom – omówimy wszelkie szczegóły, wyjaśnimy ewentualne problemy i zaproponujemy atrakcyjną ofertę. Wycena pozycjonowania może być elastycznie dopasowana do potrzeb i możliwości klienta – po zapoznaniu się z konkretnymi danymi, będziemy w stanie powiedzieć jaka będzie cena optymalnego pozycjonowania konkretnej strony.

Cennik pozycjonowania agencji interaktywnej Wezom z Wrocławia obejmuje wszelkie usługi potrzebne do skutecznego podniesienia rankingu strony lub sklepu internetowego.

  • Działania z optymalizacji pozycjonowanego serwisu www pod kątem wytycznych wyszukiwarek.
  • Napisanie unikatowych treści dla promowamego serwisu.
  • Napisanie i publikacja na portali artykułów sponsorowanych oraz eksperckich (Content Marketing).
  • SERM (czyli Marketing Wizerunkowy): opinii, komentarze i kampanie marketingu szeptanego.
  • Niektóre wydatki związane z modyfikacją serwisu, który pozycjonujemy.

Pracujemy kompleksowo i efektywnie korzystając z wieloletniego doświadczenia i profesjonalnych narzędzi analizujących dane i efekty, które przynosi prowadzone pozycjonowanie. Cennik to jednak nie wszystko – każdy klient otrzymuje od nas gwarancję satysfakcji oraz pełne zaangażowanie całego zespołu fachowców pracujących przy projekcie. Niezależnie od tego czy zlecenie dotyczy usług obejmujących jedynie linkbuilding czy też kompleksowe pozycjonowanie w Google z użyciem technik Content Marketingu – zawsze oferujemy najwyższe standardy obsługi i pełną przejrzystość prowadzonych działań.

Jak zamówić skuteczne pozycjonowanie: Wrocław to nasza siedziba główna, ale kontaktować można się z nami drogą telefoniczną i elektroniczną z każdego miejsca w kraju – pracujemy na terenie całej Polski i realizujemy projekty dla małych, średnich i dużych firm. Zapraszamy do kontaktu!

Skontaktuj się z nami