Tworzenie landing page

Strona firmowa Sklep internetowy Portale internetowe Landing Page Strona wizytówka

Zaprezentuj markę lub nowy produkt

Masz ciekawy projekt lub pomysł? Chciałbyś pokazać go szerszej publiczności? Landing Page to najprostszy serwis typu One Page. Jest niezbędny aby dostarczyć szczegółowych informacji o marce, produkcie lub akcji marketingowej. Ma wysoki wskaźnik konwersji i często wykorzystywany jest do zbierania leadów. Pozwala na dopasowanie przekazu marketingowego do zdefiniowanej grupy docelowej oraz zaprojektowania UX pod kątem pożądanych akcji.

Tworzenie Landing Page zawiera:

 • integrację z mediami społecznościowymi
 • stworzenie dedykowanej grafiki w oparciu o koncepcję marki lub produktu
 • projektowanie UX (user experience) oraz UI (user interface) w zależności od celu landingu
 • dodatkowo możemy zaoferować A/B testowanie efektywności landingów
 • opcjonalnie stworzenie i prowadzenie kampanii google adwords
 • w razie potrzeby nasz dział marketingu może przygotować atrakcyjne teksty na stronę

Cechy Landing Page

Skuteczny Landing Page powinien zawierać

UX
Projektowanie użyteczności
RWD
Dopasowanie do przeglądarek mobilnych
CMS
Dedykowany system zarządzania treścią
A/B
Testowanie konwersji
Darmowa wycena
Wypełnij formularz i otrzymaj indywidualną ofertę
Landing Page
Imię i Nazwisko *
Adres email *
Telefon
Napisz o swoim projekcie
Zamawiam darmową wycenę

Co to jest Landing Page?

Dlaczego landing page? Jeśli chcecie, żeby wasza strona internetowa była nie prosto informacyjna, a przyciągała jak najwięcej zwiedzających i sprzedawała w dowolny czas doby - wam należy kupić landing page. Cena Landingu niżej kosztu opracowania standardowej strony www. Napisać jakościowy tekst, który zamieścił by w sobie wszystkie przewagi produktu, nieprosto. Jeszcze skomplikowany zżąć jego do takich rozmiarów, żeby informację można było szybko przeczytać.

Projektowanie sprzedających stron — jedno z głównych kierunków pracy web- studio WeZom. Kiedy prowadzi się zamówienie Landing page pod klucz (cena usługi rozlicza się indywidualnie), nic nie tracicie. Szybciej, przeciwnie, stworzenie własnego Landing - ten korzystny załącznik, który zwiększa dochód na 70%. Lecz tylko pod warunkiem, że ona jest zrobiona poprawnie.

Kto potrzebuje Landing

Tworzenie strony docelowej — ta decyzja dla wszystkich, kto:

 • sprzedaje jeden towar lub usługę;
 • proponuje ograniczone za czasem czy ilości propozycję i chce przyciągnąć jak najwięcej uwagi;
 • przedstawia nowość na rynku.

Zamówić Landing page jeżeli wasz cel - wprowadzenie kontekstu reklamy w wyszukiwarkach i socjalnych sieciach. W takich sytuacjach użycie landing page przynosi najbardziej korzyści. Ona sprzedaje po maksimum do ścisłych terminów.

WeZom proponuje projektowanie landing page za rozsądnymi cenami nie tylko dla tych stron. Czynimy pełnowartościowe strony internetowe taką jak landing page z dużym spisem towarów, który stale odnawia się. Klient otrzymuje dostęp do paneli administracyjnej, gdzie można śmiało zmieniać dowolną informację. Wszystkie zapotrzebowania ze strony internetowej przekierują się do pocztowej skrzynki.

Zasada pracy

Kupić gotowy Landing page można, zostawiwszy zapotrzebowanie na stronie internetowej czy związawszy się z menedżerami naszej firmy. Stworzymy stronę, która będzie pracowała na was!

Dlatego nasza firma:

 • wyznacza, czym jesteście lepsze za konkurentów;
 • analizuje docelowe audytorium;
 • opracowuje indywidualny projekt graficzny strony docelowej;
 • pisze tekst, wykorzystując maksimum pożytecznej dla nabywcy informacji : wspomnienia o powrocie pieniędzy, akcjach i rabatach, gwarancjach.

Kupić Landing page łatwo. Cała trudność polega na pracy nad nią. Odpowiedzialne podejście, kreatywne decyzje i dochodowe landingi dają nam rezon w swoich siłach. Gwarantujemy - już przez 8 dni po stworzeniu wasza strona internetowa zacznie opłacać się!

Dlaczego trzeba wybrać nas

Wykonując Landing page na zamówienie, nie korzystamy banalnymi szablonami, które "chodzą" w internecie. Wasz projekt graficzny będzie unikalny i niepowtarzalny. Konwersja stron, stworzonych WeZom, osiąga 11%. To oznacza, że 11 osób z 100 załatwiają formalnie zamówienia, odwiedzając wasze Landingi.

Pełny koszt Landing-page można spłacić potem, jak będą dokonane wszystkie prace. Nie wymagamy 100% przedpłaty.

Chcecie zamówić Landing page tanio? To realnie zrobić w kompaniach-jednodniówkach, które stwarzają jednostajne projekty. WeZom pracuje nie tak. Wszystkie nasze prace są unikalne, i cena landing page zależy od konkretnej sytuacji. Żeby poznać, w ile wam obejdzie się strona docelowa, tzn. jej konkretny koszt, zwiążcie się z współpracownikami kompanii. Wszystkie konsultacje są bezpłatne.

Ile należy czekać

Projektowanie i tworzenie strony docelowej trwa zaledwie 2 tygodni z momentu podpisania umowy. Jak widzicie, to wymaga o wiele mniej czasu w odróżnieniu od opracowania zwykłej strony internetowej. I cena zamówienia przy czym w kilka razy niżej. Żeby on opłacił się, potrzebne jest zaledwie 1 miesiąc. Dochód w większości wypadków do 3 razy przekracza zużytą sumę.

Dodatkowy przywilej, który wam gwarantuje strona docelowa od studio WeZom, - skrócenie kosztów na reklamę na 20%. Ona również zwiększa efektywność piaru na 50%. Wkładając pieniądze do Landing page, najpierw do opracowania Landing, inwestujecie do swojego sukcesu.

Żeby załatwić formalnie zamówienie na Landing, zwiążcie się z menedżerami kompanii w telefonicznym reżimie lub emailowo.

Skontaktuj się z nami