browser adware remover
Kod promocyjny : 
w górę

Strona Wizytówka

Podstawowa strona prezentująca Twoją firmę
Digital Complex Strona firmowa Sklep internetowy Portale internetowe Landing Page Strona wizytówka Profesjonalna strona

Pomóż klientom Cię znaleźć

Chciałbyś mieć stronę internetową swojej firmy ale nie potrzebujesz zaawansowanego serwisu? Zacznij od wizytówki elektronicznej. Taka strona będzie zawierała informacje o firmie a także system zarządzania treścią (CMS), dzięki któremu w łatwy sposób wprowadzisz zmiany na serwisie.

Oferujemy również projektowanie pakietu Stylu firmowego oraz Logo do strony www.

 • Projektowanie unikalnej szaty graficznej według koncepcji wizerunku firmowego
 • Panel administracyjny - dedykowany system zarządzania treścią Wezom CMS dopasowany do potrzeb firmy
 • Nieograniczona ilość podstron tworzonych przez panel administracyjny
 • Statystyki odwiedzeń w panelu administracyjnym, audyt marketingowy ruchu na stronie
 • Optymalizacja pod kątem SEO (w trakcie tworzenia strony www już dopasujemy ją do wytycznych Google)
 • Wsparcie techniczne (3 mies.) + Hosting GRATIS

Co wyróżnia stronę wizytówkę

CMS
Dedykowany system zarządzania treścią
SEO
Moduł
RWD
Dopasowanie do przeglądarek mobilnych
Brak ograniczeń technicznych
Darmowa wycena
Wypełnij formularz i otrzymaj indywidualną ofertę
Strona wizytówka

Prowadzisz niewielką firmę i szukasz niedrogiego sposobu na poinformowanie docelowych Klientów o swojej ofercie? Najprostszą drogą dotarcia do nich jest własna strona internetowa. Nie musisz ponosić wysokich kosztów na stworzenie rozbudowanego portalu. Wystarczy prosta strona - wizytówka, dzięki której zyskasz nowe możliwości dotarcia do klientów.

Czym jest strona wizytówka i kto powinien ją założyć?

Strona internetowa typu wizytówka to serwis www składający się zazwyczaj z kilku zakładek. Świadomie rezygnuje się w tym przypadku z rozbudowanego menu. Wizytówka stanowi doskonałe rozwiązanie zwłaszcza dla mikroprzedsiębiorców oraz freelancerów, którzy zyskują w ten sposób możliwość zaprezentowania swojej oferty w Internecie. Zyskujemy więc nowy kanał dotarcia dla klientów, a cena jego wykonania szybko może nam się zwrócić.

Strona www wizytówka składa się zazwyczaj m.in. z następujących sekcji:

 • strony głównej,
 • podstrony „o nas”
 • zakładki kontaktowej,
 • listy dotychczasowych klientów,
 • strony prezentującej referencje i rekomendacje.

Frelancerzy często wykorzystują także wizytówkę do sporządzenia własnego portfolio lub CV. Dzięki temu wreszcie mają możliwość zaprezentowania Klientom swoich kompetencji. W niektórych przypadkach wolny strzelec nieposiadający własnej strony internetowej na starcie może zostać potraktowany jako amator, z którym nie warto podejmować współpracy. Dlatego strony wizytówkowe cieszą się tak dużą popularnością.

Jakie cechy powinna spełniać strona www wizytówka?

Strona wizytówka musi przede wszystkim spełniać normy w zakresie UX (User Experience). Chodzi więc o to, aby klient był w stanie błyskawicznie poznać kluczowe informacje na temat świadczonych przez ciebie usług. Musisz mu ułatwić to zadanie tak bardzo, jak tylko to możliwe. Zrezygnuj więc z przerostu formy nad treścią.

Strona www wizytówka powinna być także właściwie dostosowana do przeglądania treści na urządzeniach mobilnych. Chodzi więc o to, aby można było bez przeszkód przeglądać jej zawartość na smartfonach i tabletach o różnej rozdzielczości ekranu. Dzięki spełnieniu kryterium responsywności swojej strony, zwiększysz szansę na dotarcie do dużej liczby klientów. Upewnij się zatem koniecznie, czy cennik agencji interaktywnej obejmuje tego rodzaju adaptację.

Treść jest najważniejsza

Pamiętaj, że strona - wizytówka spełni swoje zadania wyłącznie, jeżeli będzie zawierała atrakcyjną i przydatną dla użytkownika treść. Postaraj się dostarczyć swoim klientom proste odpowiedzi na pytania, których poszukują. Napisz językiem korzyści, dlaczego skorzystanie z twojej oferty jest najlepszym z możliwych wyborów. Jeżeli nie posiadasz umiejętności copywriterskich, możesz zlecić usługę tworzenie contentu agencji interaktywnej. Co ważne, nawet najbardziej wartościowy content, aby był skuteczny, na stronie internetowej nie może zostać po prostu przeklejony z pliku tekstowego. Sposób jego prezentacji musi zostać starannie przemyślany i zaplanowany o tym właśnie w agencji interaktywnej zajmują się marketingowcy i UXowcy.

Na wartościową treść warto postawić z jeszcze jednego powodu. Za jej zdołasz również wypozycjonować swoją stronę w wyszukiwarce, ponieważ algorytm Google coraz lepiej rozpoznaje wartościowy content. O pozycjonowani warto pomyśleć już na etapie tworzenia strony, ponieważ koszt usługi SEO będzie znacznie niższy, jeżeli witryna zostanie  odpowiednio zoptymalizowana zgodnie z wytycznymi Google.

Co wyróżnia naszą ofertę?

Jako specjaliści w zakresie marketingu internetowego, tworzenia stron oraz pozycjonowania, jesteśmy w stanie zaoferować Ci kompleksową usługę projektowania strony wizytówki. Jesteśmy obecni w branży już od 17 lat, co stanowi najlepszą gwarancję rzetelności. Stworzyliśmy już ponad 300 projektów stron internetowych dla Klientów z różnych branż. Na tle konkurencji wyróżnia nas możliwość wykorzystania naszego autorskiego systemu CMS. Dzięki niemu będziesz w stanie samodzielnie wprowadzać zmiany na stronie oraz zakładać nowe podstrony. Jego obsługa jest tak prosta, że nie sprawi najmniejszych problemów nawet największemu laikowi. Zaprojektujemy stronę wizytówkę zgodnie z wizją twojej firmy oraz systemem identyfikacji wizualnej. Dodatkowo możemy stworzyć dla ciebie również unikalne logo i zainstalować wtyczki marketingowe, dzięki którym znacznie szybciej zdołasz wypromować swoją stronę internetową. Nasz cennik jest konkurencyjny zarówno względem pozostałych agencje z Wrocławia, jak i innych rejonów Polski, a koszt wykonania strony na pewno zwróci ci się wielokrotnie.