browser adware remover
Kod promocyjny : 
w górę
services case
WWW

Pokaż się z najlepszej strony!

Inteligentne platformy
e-commerce
DIGITAL COMPLEX
Website Digital Complex to nasza autorska strategia, która pozwala zmienić zwykłą stronę internetową w skuteczną platformę sprzedażową.
PORTFOLIO
NOWOCZESNE I 
SKUTECZNE STRONY 
WWW
Jesteśmy certyfikowanymi partnerem Google i Facebooka oraz laureatami wielu prestiżowych nagród. Ale najważniejsze jest dla nas zadowolenie naszych klientów. To ono jest naszą największą motywacją.
cont
ract
Odpowiedzialność prawna i finansowa
GWARANCJE 
PRAWNE I 
FINANSOWE
Oferujemy przejrzyste zasady oraz szczegółowo opisane warunki współpracy. Umowa jest prosta, zrozumiała i zawiera 4 gwarancje prawne i finansowe.
01
Gwarantujemy najwyższą jakość i terminowość naszych usług.
02
Zapewniamy bezpieczeństwo informacji – poufność i ochronę danych oraz zabezpieczenie przed nieautoryzowanym dostępem.
03
Zapewniamy bezpłatne szkolenie na temat systemu do zarządzania witryną.
04
Na bieżąco informujemy o postępach prac.
Vladislava UX Designer
UX DESIGNER
Vladislava
Ilość projektów:
22
Doświadczeni:
1,5 roku
Valery UI Designer
UI DESIGNER
Valery
Ilość projektów:
91
Doświadczeni:
3 lata
Wiaczesław QA
QA
Wiaczesław
Ilość projektów:
97
Doświadczeni:
2 lata
Oleg Front-end developer
FRONT-END DEVELOPER
Oleg
Ilość projektów:
45
Doświadczeni:
4 lata
Stanislav Front-end developer
FRONT-END DEVELOPER
Stanislav
Ilość projektów:
38
Doświadczeni:
3 lata
Denis Back-end developer
BACK-END DEVELOPER
Denis
Ilość projektów:
31
Doświadczeni:
2,5 roku
Galina Back-end developer
BACK-END DEVELOPER
Galina
Ilość projektów:
22
Doświadczeni:
2 lata
Przy każdym projekcie pracuje
Minimum 8 
specjalistów
Na sukces każdej strony pracuje minimum 8 specjalistów. Nasz zesół składa się z doświadczonych managerów, seo specjalistów, programistów, marketingowców i copywriterów. W każdej chwili jesteśmy do Twojej dyspozycji.
Jak wygląda proces tworzenia strony?
ETAPY TWORZENIA 
STRONY
NASZE
TECHNOLOGIE
Oferujemy dedykowane rozwiązania informatyczne i usługi na najwyższym poziomie. Stale podążamy za nowymi trendami, rozwijamy się i poszerzamy zakres swoich kompetencji.
USŁUGI W
CHMURZE
Amazon
Parse
Wowza
Firebase
SYSTEMY
PŁATNOŚCI
Payment Wall
Privat24
Alipay
PayPal
Liqpay
GEOLOKALIZACJA
Google Maps
Yandex Maps
Baidu Maps
Here Maps
Mapbox
Open Weather Map
INTEGRACJA
Z MEDIAMI
SPOŁECZNOŚCIOWYMI
Facebook API
Twitter API
VK API
Wechat API
INTEGRACJA
Z USŁUGAMI
ZEWNĘTRZNYMI
Google Play Services
DropBox API
Sabre API
CMS – System do zarządzania treścią
KILKA SYSTEMÓW I 
SETKI MOŻLIWOŚCI
Płatne, bezpłatne czy dedykowane rozwiązanie? Każde z nich ma swoje wady i zalety. Wybór właściwego systemu CMS zależy od kilku czynnoków: osobistych preferencji, użyteczności serwisu i funkcjonalności w jakie powinien zostać wyposażony.

Systemy CMS, z którymi współpracujemy:
Indywidualna wycena zainteresowany?
Skontaktuj się z nami. 
To nic nie kosztuje.
9 skutecznych zasad
NAJLEPSZE 
ROZWIĄZANIA
O NAS
DLACZEGO WARTO 
NAM ZAUFAĆ?
NIE PŁAĆ ZA PROCES - TYLKO ZA WYNIK!
GWARANTUJEMY
USŁUGI NA
NAJWYŻSZYM
POZIOMIE!
Skontaktuj się z nami!
733 180 393
Napisz do nas!
biuro@wezom.pl

1.Ile kosztuje strona internetowa?

Cena stworzenia strony internetowejzależy od wielu czynników, m.in. od jej skomplikowania, ilości podstron, złożoności projektu graficznego, użytych technologii, przeznaczenia oraz indywidualnych oczekiwań klienta odnośnie jej funkcjonalności.

Nasza firma traktuje każdego klienta indywidualnie, dlatego ceny stron WWW ustalane są indywidualnie po przeanalizowaniu Państwa wymagań.

Strony oparte o Wordpress są stosunkowo tanie, ale mają ograniczone możliwości. Ich ceny zaczynają się od 4,5 tys. złotych.

Jeśli zależy nam na rozbudowanej stronie internetowejwarto zainwestować w rozwiązanie na autorskim systemie CMS, który pozwala na dowolną konfigurację i zapewnia bezpieczeństwo Państwa stronie internetowej.

Należy jednak pamiętać, że stworzenie strony internetowejto dopiero początek. Aby wyprzedzić konkurencje należy pomyśleć również o marketingu. Tu w grę wchodzi szereg rozwiązań, które mogą wygenerować duży ruch na stronę, dostarczą leadów sprzedażowych i poprawią konwersję. Oprócz wsparcia e-marketingowego nasza firma oferuje również Website Digital Complex, czyli kompleksową usługę, która pozwala zmienić zwykłą stronę WWW w inteligentne narzędzie sprzedażowe.

2.Jak długo trwa stworzenie strony internetowej?

Aby dokładnie określić czas jaki jest nam potrzebny na stworzenie strony internetowej musimy zadać sobie pytanie: czy chcemy ją stworzyć na Wordpress, czy na naszym autorskim CMS’ie.

W przypadku Wordpress’a stworzenie strony internetowej wynosi około 3 tygodni.

W przypadku rozbudowanej strony www opartej na naszym CMS’ie czas realizacji projektu trwa około 2 miesięcy. Termin realizacji jest tu dłuższy, ponieważ składa się na niego kilka etapów tj.: projektowania strony internetowej, projektowanie grafiki, programowanie strony (frontendu i backendu), konfiguracja panelu administracyjnegooraz testowanie.

3. Z jakich etapów składa się tworzenie strony internetowej?

Projektowanie stron internetowych opartych na naszym autorskim CMS’ie można podzielić na pięć etapów:

 • Analiza marketingowa (analiza firmy, rynku, branży, konkurencji i grupy docelowej)
 • Projektowanie strony (tworzenie prototypu / mockupu)
 • Projektowanie grafiki (tworzenie szaty graficznej)
 • Programowanie front-end (kodowanie html)
 • Programowanie back-end (programowanie funkcjonalności)

4. Dla jakich branż projektujecie i tworzycie strony internetowe?

Projektujemy strony internetowejdla każdej branży. W ciągu 18 lat na rynku stworzyliśmy ponad 1000 projektów dla klientów z całego świata. Projektujemy i tworzymy strony www dla małych, średnich firm oraz tych o zasięgu globalnym. Są jednak branże, w których czujemy się szczególnie dobrze: E-commerce, Finanse, Logistyka, Turystyka, Medycyna, Budownictwo, Transport, HoReCa, Recruting, Przemysł.

5. Co to jest CMS?

CMS (Content Management System) jest to system zarządzania treścią, czyli oprogramowanie pozwalające na jego łatwą edycję, rozbudowę i późniejszą aktualizację. Serwis internetowy zarządzany przez CMS to strona internetowa posiadająca panel administracyjny, który pozwala na samodzielną zmianę treści. Jej rozbudowa i aktualizacja odbywa się tu za pomocą prostych w obsłudze interfejsów użytkownika (zazwyczaj w postaci stron WWW zawierających rozbudowane formularze i moduły). Dzięki temu do zarządzania stroną nie jest potrzebna techniczna wiedza oraz umiejętnośc programowania.

6. Co to jest prototyp strony www?

Prototyp strony internetowej, inaczej nazywany makietą, jest to funkcjonalny projekt serwisu, zawierający układ oraz rozmieszczenie poszczególnych jej sekcji. Obecnie przyjmuje on zwykle postać klikalnego projektu, który stanowi tzw. szkielet strony, czyli jej uproszczoną formą, na którą nakładana jest nastepnie szata graficzna.

Makieta pozwala na wczesną analizę funkcjonalności i układu strony WWW. Profesjonalny projektpowstaje po dokładnej analizie firmy, rynku, branży, konkurencji i wybranej grupy docelowej. Na tej podstawie UX designer projektuje serwis od strony użytkowej.

Zasadniczo makiety dzielą się na dwa typy: Lo-Fi oraz Hi-Fi.

 • Makieta Lo-Fi, jest z reguły szkicem lub bardzo uproszczonym widokiem w programie graficznym. Do makiet tego typu raczej nie używamy zdjęć ani kolorów. Ma ona przedstawiać ogólny zamysł strony internetowej.
 • Makiety Hi-Fisą zwykle bardzo dopracowane, ponieważ mają na celu odwzorowanie finalnego produktu. Zawierają nazwy nagłówków i etykiet, a często nawet zdjęcia i kolory. Na tym etapie przeprowadza się analizę funkcjonalności strony internetowej.

7. Jak wygląda tworzenie prototypu strony www?

Tworzenie prototypu stronyjest bardzo ważnym etapem, ponieważ pozwala on wykluczyć niejasności oraz poprawić funkcjonalność strony internetowej.

Proces powstawania makiety strony WWW:

 • Analiza marketingowa (analiza firmy, rynku, branży, konkurencji i grupy docelowej).
 • Projektowanie UX (tworzenie makiety Lo-Fi).
 • Tworzenie projektu graficznego (makiety typu Hi-Fi).

8. Co to jest User Experience (UX)?

User Experience (UX), określa doświadczenie użytkownika, jakie towarzyszy mu podczas korzystania ze strony internetowej. Termin ten często jest zamiennie stosowany z pojęciem użyteczności ( usability). Oprócz serwisów internetowych zwykle używa się go również w odniesieniu do oprogramowania lub urządzeń elektronicznych.

Projektowanie user experience( user experience design) w przypadku stron internetowych polega na takim zaprojektowaniu strony oraz interakcji z uzytkownikami, korzystanie z niej było jak najbardziej intuicyjne. Dobrze zaprojektowana strona powinna być atrakcyjna, użyteczna i funkcjonalna, a korzystanie z niej powinno sprawiać przyjemność i dawać satysfakcję.

9. Co to jest User Interface (UI)?

User Interface (UI)to inaczej interfejs użytkownika, czyli przestrzeń, w której następuje interakcja człowieka ze stroną www. Jego zadaniem jest umożliwienie człowiekowi skutecznego interakcji ze stroną, która dostarcza zwrotnych informacji ułatwiających podejmowanie decyzji.

Projektowanie interfejsówto proces, którym zajmują się zwykle UX/UI graphic designerzu, łączycy wiedzę techniczną z psychologią interfejsu. Przygotowany przez nich projekt określa wygląd i rozmieszczenie poszczególnych elementów strony www.

10. Co to jest frontend strony www?

W przypadku stron www front-endem określa się technologie uruchamiane w przeglądarce takie jak: CSS, JavaScript, HTML, SVG. W dużym uproszczeniu tym mianem określić możemy zatem wszystko, co widzi użytkownik strony internetowej. Front-end jest to połączenie grafiki oraz funkcjonalności strony). Odpowiada on za pobieranie danych od użytkownika oraz przekazanie ich do back-endu (panelu zarządzającego), który na tej podstawie wykonuje określone zadanie. Opcjonalnie front-end może pokazać użytkownikowi wyniki otrzymane od back-endu. Programiści front-endu mają za zadanie przygotowanie strony www tak, aby działała płynnie na każdym urządzeniu. Oprócz programowania muszą więc być na bieżąco z najnowszymi technologiami i trendami.

11. Co to jest backend strony www?

Back-endem nazywamy wszystko to czego nie widać po wejściu na stronę internetową, a więc całe jej zaplecze techniczne: panel administracyjny, skrypty uruchamiane po stronie serwera oraz całą strukturę strony stworzonej przez webmastera. A więc jest to wszystko, co niewidoczne, ale niezbędne do funkcjonowania strony www.

12. Co to jest panel administracyjny?

Panel administracyjny jest to miejsce, w którym administrator strony internetowej może wprowadzać zmiany, edytować lub rozbudowywać serwis internetowy. Jest on nieodłącznym elementem serwisów opartych o CMS (system do zarządzania treścią).

13. Jakie są rodzaje stron www?

W naszej ofercie możemy wyróżnić kilka rodzajów stron internetowych:

 • Strona korporacyjna( Profesjonalna strona internetowa firmy, która pozwala się wyróżnić na tle konkurencji i zwiększyć skalę biznesu)
 • Strona wizytówka(To prosta strona, zawierająca kilka podstron. Idealne rozwiązanie dla mniejszych firm i osób prywatnych)
 • Landing Page(Najskuteczniejsze narzędzie marketingowe dla małych i średnich firm)
 • Sklep Internetowy(Dziś jest integralną częścią e-biznesu, zarówno dla producentów, hurtowni i sprzedawców detalicznych)
 • Portal Internetowy(Rozbudowana i wielotematyczna platforma, wyposażona w nowoczesne moduły i ogromną ilość podstron)

14. Co to jest QA?

QA (Quality Assurance), czyli inaczej „zapewnienie jakości”, jest to proces niezbędny do spełnienia wymagań jakościowych. W przypadku stron internetowych polega on na przetestowaniu wszystkich jej funkcjonalności, aby zapobiec powstawianiu błędów w kodzie.

15. Na czym polega optymalizacja strony internetowej?

Optymalizacja strony internetowejjest podstawą do jej skutecznego pozycjonowania. Polega ona na poprawie wszystkich parametrów technicznych oraz zoptymalizowaniu struktury, kodu, treści i grafiki pod kątem wyszukiwarek internetowych. To właśnie te parametry mają zasadniczy wpływ na szybkość ładowania się strony oraz osiągane pozycje w wynikach wyszukiwania Google.

16. Strona oparta szablonie WordPress czy indywidualny projekt?

Każda z tych opcji ma swoje wady i zalety. Podstawową zaletą stron opartych na szablonach jest znacznie krótszy czas realizacji i niższa cena. Strony na bazie WordPressa to w zasadzie nic innego jak projekt graficzny przystosowany do gotowego szablonu, posiadającego określone funkcjonalności. To oznacza, że rozmieszczenie poszczególnych elementów strony www jest odgórnie narzucone, a modyfikacji podlegać może wyłącznie warstwa graficzna nakładana na szablon. W tym przypadku jesteśmy więc ograniczeni pod względem funkcjonalnym i technicznym. W przypadku prostych stron internetowych zwykle nie stanowi to dużego problemu, ale gdy konieczne dla funkcjonowania danej strony są dedykowane rozwiązania dużo korzystniejsze będzie stworzenie indywidualnego projektu. W tym przypadku nie mamy żadnych ograniczeń technicznych, sami decydujemy o jej zawartości, rozmieszczeniu wszystkich elementów, a wszystkie funkcjonalności możemy dostosować do indywidualnych potrzeb. Istotne jest również to, że strony na autorskim CMS są dużo lepiej zabezpieczone i mniej narażone na ataki hackerskie niż strony na WordPress.

17. Jak stworzyć profesjonalną stronę internetową?

Stworzenie profesjonalnej i skutecznej strony wwwnie jest wcale łatwym zadaniem. To złożony proces, w którym uczesniczy minimum kilku specjalistów: marketingowiec, UX/UI/graphic designer, seo specjalista, programiści frontendu i backendu.

Należy pamiętać, że tworzenie stron wwwto nie tylko ładny wygląd graficzny, ale również przemyślany UI i UX oraz treści. Dlatego swoją pracę zaczynamy od dokładnej analizy firmy, rynku, branży, konkurencji, preferowanej grupy docelowej i oczekiwań potencjalnych klientów względem Twojej firmy. Na tej podstawie budujemy strukturę strony oraz tworzymy strategię wizerunkową, w której staramy się pogodzić to, co chcesz umieścić w swoim serwisie, z tym co użytkownik chciałby w nim zobaczyć.

Oczywiście projektowanie stron internetowych to również stworzenie przyjaznego dla użytkowników „ user interface” i unikalnej szaty graficznej , programowanie wszystkich funkcjonalności, integracja z zewnętrznymi serwisami oraz stworzeniu wygodnego i dostosowanego do potrzeb panelu administracyjnego. Następnie gotowa strona internetowa zanim zostanie opublikowana musi zostać dokładnie przetestowana, aby wyeliminować ewentualne błędy.

18. Jak stworzyć stronę www dla firmy działającej lokalnie?

Tworząc stronę internetową dla swojej firmy warto zwrócić uwagę na kilka czynników, tj. umiejscowienie jej w Google maps i Google Moja Firma. Jest to bardzo ważne, ponieważ przy pozycjonowaniu stron algorytm Google bierze pod uwagę m.in. geolokalizację. Przy tworzeniu strony internetowej trzeba również skupić się na doborze odpowiednich treści pod kątem lokalnego SEO. Jeśli Państwa firma zajmuje się np. tworzeniem stron internetowych we Wrocławiu, to powinniśmy używać fraz kluczowych z nazwą miasta np.:

 • projektowanie stron internetowych Wrocław
 • tworzenie stron internetowych Wrocław,
 • strony www Wrocław,
 • cena stron internetowych Wrocław itp.