browser adware remover
Kod promocyjny : 
w górę

Portale i serwisy internetowe

Digital Complex Strona firmowa Sklep internetowy Portale internetowe Landing Page Strona wizytówka Profesjonalna strona

Dedykowane serwisy o szerokiej funkcjonalności

Serwisy internetowe mają bardziej skomplikowaną formę i większe możliwości w porównaniu do zwykłej strony. Portal internetowy udostępnia bardziej rozbudowane narzędzia marketingowe, informacyjne i rozrywkowe. Do tej grupy zaliczamy: serwisy randkowe, serwisy informacyjne, portale z ogłoszeniami, portale z nieruchomościami, giełdy dla różnych branż, serwisy aukcyjne itd. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w tworzeniu podobnych portali. Projektując je, analizujemy grupę docelową klienta, cele i oczekiwania. Wykonujemy projektowanie funkcjonalne oraz specyfikację techniczną projektu, a jego poziom zaawansowania ogranicza tylko fantazja zamawiającego.

 

Tworzenie Portalu internetowego zawiera:

 

 • przygotowanie specyfikacji technicznej oraz prototypu w programie Axure
 • projektowanie indywidualnej grafiki
 • projekt w oparciu o dedykowany system zarządzania treścią lub któryś z dostępnych frameworków, w zależności od wymagań projektu i oczekiwań klienta
 • integrację zewnętrznych serwisów
 • przystosowanie dla różnych rodzajów użytkowników oraz poziomu dostępu
 • dodatkowo możemy zaproponować przygotowanie aplikacji mobilnej na Android, iOS oraz przygotowanie API dla tych aplikacji

Zasady projektowania portali internetowych

UX
Projektowanie użyteczności
CMS
dedykowany system zarządzania treścią
SSL
Zachowane standardy bezpieczeństwa
Brak ograniczeń technicznych
Darmowa wycena
Wypełnij formularz i otrzymaj indywidualną ofertę
Portale internetowe

Terminy „strona internetowa”, „portal internetowy” oraz „wortal” są zwykle stosowane zamiennie. Jest to jednak mało precyzyjne ujęcie, gdyż występują pomiędzy nimi zasadnicze różnice. Dowiedz się zatem, z czym konkretnie się one wiążą i poznaj listę funkcjonalności, które powinny posiadać i korzyści, które niesie ich posiadanie.

Co to jest portal internetowy i co odróżnia go od strony www?

Portal, nazywany inaczej serwisem, to rozbudowana platforma internetowa, której kluczową cechę stanowi wielotematyczność. W odróżnieniu od niewielkiej strony - wizytówki, w tym przypadku mamy do czynienia z ogromną ilością podstron oraz używaniem wielu zaawansowanych modułów programistycznych. Taki serwis to potencjalna szansa zbudowania społeczności, której członkowie poszukują odpowiedzi na problemy, które rozwiązuje oferowany przez Ciebie produkt.

Serwis internetowy umożliwia m.in.:

 • cykliczne publikowanie artykułów,
 • zamieszczanie treści video oraz infografik,
 • prowadzenie forum internetowego dla zarejestrowanych użytkowników,
 • zakładanie adresu poczty mailowej,
 • tworzenie przez userów własnych blogów, będących nieodłączną częścią serwisu,
 • dodawanie przez każdego członka społeczności recenzji produktów,
 • umieszczanie komentarzy pod każdym artykułem,
 • podpięcie sklepu internetowego.

Projektowanie portali internetowych typu vortal

Specyficznym rodzajem portalu www jest wortal. W tym przypadku mamy do czynienia z serwisem ściśle skoncentrowanym wokół jednej tematyki. Przykładowo firma zajmująca się sprzedażą suplementów diety może założyć portal dotyczący tematyki zdrowotnej. W celu promocji marek odzieżowych warto natomiast pokusić się o stworzenie vortalu ukazującego najnowsze trendy w modzie. Wortal jest zazwyczaj średnio rozbudowany. Koszt jego zaprojektowania nie będzie więc aż tak duży, jak gdybyś zlecił tworzenie portalu internetowego.

Jakie elementy powinien zawierać portal www?

Portal internetowy powinien posiadać kilka kluczowych elementów. Należy do nich zaliczyć przede wszystkim:

 • wyszukiwarkę treści,
 • przycisk przenoszący do formularza rejestracyjnego,
 • newsletter,
 • zakładkę z kontaktem do redakcji portalu.

Dodatkowo można przeprowadzić integrację serwisu z różnego rodzaju wtyczkami marketingowymi i społecznościowymi. Można do nich zaliczyć chociażby okno umożliwiające polubienie czy udostępnienie strony na Facebooku, Twitterze lub Linkedin. Oprócz tego warto rozważyć możliwość zainstalowania modułu statystyk, dzięki któremu zdołasz na bieżąco monitorować liczbę i profil użytkowników portalu.

Po czym rozpoznać profesjonalne tworzenie portali internetowych?

Zanim zajrzysz w „cennik”, dowiedz się jakie obowiązują obecnie trendy i standardy. Projektowanie portali www ma jednak kilka stałych zasad. Przede wszystkim platforma taka powinna być skoncentrowana wokół klienta i odpowiadać na jego potrzeby. Zadbaj o jakość zamieszczanych treści i język, który będzie odpowiadał możliwościom i oczekiwaniom odbiorców. Nie może być mowy o branżowym żargonie, zrozumiałym jedynie dla wąskiego grona specjalistów.

Jeśli chodzi o wartość wizualną - tu liczy się również atrakcyjny wizualnie design. Uważaj jednak, aby nie przesadzić ze zbyt dużą ilością grafik, które utrudniają nawigację po serwisie. Layout musi być prosty i przejrzysty, aby klinet mógł jak najszybciej odnaleźć interesujące go informacje. Nie może być mowy o utrudniających czytelność okienkach flash oraz nachalnych reklamach, wzbudzących irytację. Poza tym portal powinien być responsywny, czyli dostosowany do obsługi na urządzeniach mobilnych.

Serwis www przystosowany do bieżącej edycji i rozbudowy

Jeśli podejmujesz decyzję o tym, aby zlecić projektowanie portali internetowych, upewnij się w jaki system CMS zostanie on wyposażony. To dzięki niemu będziesz mógł samodzielnie dodawać nowe treści, wtyczki i inne niezbędne elementy. Agencja Wezom, która ma swoją siedzibę m.in.  we Wrocławiu wyposaża swoich klientów w autorski system zarządzania treścią. Jest on niezwykle prosty w obsłudze i nie wymaga znajomości jakiegokolwiek języka kodowania. W razie jakiegokolwiek problemu z obsługą lub wystąpienia nagłej awarii, będziesz mógł skontaktować się z doświadczonymi programistami. Udzielą Ci oni fachowego wsparcia, a co najważniejsze nie zostanie z tego tytułu naliczony dodatkowy koszt.

Co wyróżnia naszą ofertę?

Żadna inna agencja zajmująca się projektowaniem portali we Wrocławiu nie zapewni ci tak wiele jak my. Przede wszystkim nasz zespół składa się z doświadczonych programistów, grafików, pozycjonerów oraz marketingowców. Ciągle podnosimy swoje kwalifikacje, uczestnicząc w specjalistycznych szkoleniach.

Nasze portale spełniają również najwyższe standardy bezpieczeństwa. Zaopatrujemy je w protokół szyfrowania danych SSL. Zarazem wdrażamy moduł wielodostępu, dzięki czemu możesz dowolnie definiować uprawnienia każdej grupy użytkowników. Dążymy do tego, aby projektowane przez nas serwisy spełniały wszelkie standardy User Experience. Jesteśmy ponadto w stanie stworzyć aplikację mobilną do obsługi portalu z poziomu smartfonów i tabletów z systemem iOS oraz Android.

Wezom już od 17 lat realizuje usługę tworzenia portali internetowych. Cennik w przypadku każdego projektu jest ustalany indywidualnie – w zależności od trudności i czasochłonności prac. Możesz być jednak pewien, że zaproponowana cena będzie znacznie niższa od konkurencji, która również oferuje tworzenie portali www.

Skontaktuj się z nami, odpowiemy na każde pytanie dotyczące tworzenia portali internetowych. Cennik przedstawimy razem z ofertą przesłaną na adres mailowy.