studio WEZOM
Menu Menu
+48 575 920 136
+48 733 180 393
do góry

Portal internetowy

Zaawansowane serwisy informacyjne o szerokiej funkcjonalności

Serwisy internetowe
więcej możliwości dla kreatywnych firm

tworzenie portali internetowych

Serwisy internetowe mają bardziej skomplikowaną formę i większe możliwości. W przeciwieństwie do strony zwykłej – portal internetowy udostępnia znacznie bardziej rozbudowane narzędzia marketingowe, informacyjne i rozrywkowe.

 

Przy zamówieniu dostajesz
  • Kreatywna szata graficzna
  • Szczegółowa analiza użyteczności (UX)
  • Dedykowany panel administracyjny (Wezom CMS)
  • Nieograniczona ilość podstron
  • Panel administracyjny użytkownika
  • Instalacja for, rozbudowanych wtyczek do organizacji dyskusji
  • Statystyki odwiedzeń, audyt marketingowy
  • Optymalizacja pod kątem SEO
  • Wsparcie techniczne (1 rok) + Hosting + Domena GRATIS

 

Dlaczego Wezom?
Ponad 70 zrealizowanych serwisów i portali www oparte o doświadczenie w E-marketingu
Ai
Kreatywna
szata graficzna
999+
Wtyczek i dodatków
na żądanie klienta
Fora
Integracja złożonych
for internetowych
GA
Zaawansowana
analityka ruchu
Zobacz przykładowe realizacje
Frost
Strony WWW
Studio Graficzne
WELD
Strony WWW
Triko Bakh
Strony WWW
Pozycjonowanie
Strategia E-marketing
SUFITY NAPINANE
Strony WWW

Projektowanie portali internetowych

Słów „strona www” i „serwis www” używa się w potocznej mowie zamiennie i traktuje jako ścisłe synonimy. Nie można jednak postawić pomiędzy nimi znaku równości – strony internetowe to zwykle statyczne wizytówki, mające na celu przedstawienie firmy, zaprezentowanie jej dokonań i wskazanie możliwości kontaktu. Serwisy internetowe mają znacznie bardziej skomplikowaną formę, większe możliwości oraz konkretne przeznaczenie.

Serwisy internetowe mogą służyć na przykład do prowadzenia działalności informacyjnej, umożliwiają dyskusje pomiędzy użytkownikami lub oferują zaawansowane narzędzia przydatne do rozwiązywania konkretnych problemów związanych z danym tematem lub branżą. Klasyczna strona www ma znaczenie głównie informacyjne – portal internetowy udostępnia znacznie bardziej rozbudowane narzędzia marketingowe, informacyjne i rozrywkowe. Projektowanie serwisów internetowych rozpoczyna się od analizy ich przeznaczenia – należy bardzo dokładnie określić do czego będzie wykorzystywany dany serwis i jakie zadania stawiane są przed nim w sieci. Od tego w głównej mierze zależy ostateczna postać gotowej strony oraz jej możliwości.

Tworzenie portali internetowych dla firm jest zadaniem kreatywnym – w tym wypadku nie ma zbytniej możliwości, aby skorzystać z gotowych szablonów. Każdy serwis jest inny i między innym w tym upatrywać należy najwięcej zalet tego rozwiązania. Współcześni użytkownicy oczekują od stron wielu udogodnień – pragną mieć możliwość uzyskiwania wyczerpujących odpowiedzi na nurtujące ich pytania, dyskutować pomiędzy sobą na konkretne tematy, rozmawiać ze specjalistami czy poznawać nowinki z branży. To wszystko właśnie udostępnia im rozbudowana struktura serwisu www.

Projektowanie serwisów internetowych – czy warto zamówić własny portal?

W sieci panuje błędne przekonanie, że portal internetowy może prowadzić jedynie wielka korporacja lub ogromna spółka zatrudniająca setki pracowników. Dawniej istotnie tak było i serwisy www zamawiali jedynie najpotężniejsi gracze na rynku. Było to jednak związane głównie z dużym ograniczeniami sieci – dzisiaj profesjonalne narzędzia w postaci serwisów www dostępne są dla każdego. Do czego może przydać się własny portal?

Tworzenie serwisów internetowych ma wiele zastosowań – jednym z nich jest promocja i reklama swoich produktów oraz usług. W dzisiejszych czasach potencjalni klienci oczekują głównie rzetelnej informacji i szczegółowych danych na temat interesujących ich dziedzin. To właśnie można skutecznie wykorzystać jako metodę dotarcia do określonych grup konsumenckich. Portal internetowy nadaje się do tego idealnie – na jego łamach umieszczać można wartościowe artykuły, recenzje i testy. Takie treści cieszą się aktualnie bardzo dużą popularnością – wykorzystać można je więc do atrakcyjnej prezentacji swoich towarów lub usług.

Projektowanie portali internetowych wymaga dużego doświadczenia – stworzenie prostej strony nie stanowi dziś dużego problemu, ale rozwiązania stosowane w większych serwisach www należy pozostawić profesjonalistom. Szczególnie dotyczy to dynamicznych witryn informacyjnych i for internetowych – tworzenie portali łącznościowych stanowi tutaj odrębną i jeszcze bardziej skomplikowaną kwestię. Zlecenie tego zadania agencji jest rozwiązaniem optymalnym – projektowanie serwisów www wymaga wieloletniego doświadczenia, którym pochwalić może się jedynie profesjonalne studio interaktywne.