Strona Wizytówka

Podstawowa strona prezentująca Twoją firmę
Strona firmowa Sklep internetowy Portale internetowe Landing Page Strona wizytówka

Pomóż klientom Cię znaleźć

Chciałbyś mieć stronę internetową swojej firmy ale nie potrzebujesz zaawansowanego serwisu? Zacznij od wizytówki elektronicznej. Taka strona będzie zawierała informacje o firmie a także system zarządzania treścią (CMS), dzięki któremu w łatwy sposób wprowadzisz zmiany na serwisie.

Oferujemy również projektowanie pakietu Stylu firmowego oraz Logo do strony www.

  • Projektowanie unikalnej szaty graficznej według koncepcji wizerunku firmowego
  • Panel administracyjny - dedykowany system zarządzania treścią Wezom CMS dopasowany do potrzeb firmy
  • Nieograniczona ilość podstron tworzonych przez panel administracyjny
  • Statystyki odwiedzeń w panelu administracyjnym, audyt marketingowy ruchu na stronie
  • Optymalizacja pod kątem SEO (w trakcie tworzenia strony www już dopasujemy ją do wytycznych Google)
  • Wsparcie techniczne (3 mies.) + Hosting GRATIS

Co wyróżnia stronę wizytówkę

CMS
Dedykowany system zarządzania treścią
SEO
Moduł
RWD
Dopasowanie do przeglądarek mobilnych
Brak ograniczeń technicznych
Darmowa wycena
Wypełnij formularz i otrzymaj indywidualną ofertę
Strona wizytówka
Imię i Nazwisko *
Adres email *
Telefon
Napisz o swoim projekcie
Zamawiam darmową wycenę

Czym jest strona wizytówka?

Strony-wizytówki można nazwać nieco mniej skomplikowanymi witrynami www. Ich głównym celem jest zaprezentowanie w sieci najważniejszych informacji o firmie lub osobie oraz umożliwić kontakt. Takie tanie strony www wykorzystywane są bardzo często przez freelancerów lub specjalistów, pragnących zamieścić w sieci najważniejsze dane dotyczące ich usług, doświadczenia zawodowego, dokonań i możliwych form kontaktu dla zainteresowanych podmiotów lub osób. W przypadku osób fizycznych, tanie strony internetowe w postaci nieskomplikowanej i przejrzystej wizytówki są bardzo często wykorzystywane jako elektroniczna forma CV lub sposób na zdobywanie nowych zleceń. Tanie strony wizytówki są też dobrym rozwiązaniem dla niewielkich firm. W przypadku rozwijającej się działalności gospodarczej strona wizytówka może być niedrogą alternatywa dla skomplikowanej witryny www i sposobem na rozpoczęcie swojej promocji w Internecie. Strony wizytówki z czasem mogą zostać zmienione na bardziej rozbudowane serwisy i stać się fundamentem do poważnych działań marketingowych w sieci.

Czy warto zakładać stronę wizytówkę?

Decyzja o założeniu swojej strony bywa czasami trudna – szczególnie na początku działalności gospodarczej lub pracy w roli wolnego specjalisty. Duża presja, spora liczba obowiązków i ograniczone środki finansowe sprawiają, że niektórzy przedsiębiorcy odkładają założenie strony na nieokreślony czas w przyszłości. To poważny błąd w dzisiejszych czasach – aktualnie to właśnie Internet stanowi medium, w którym warto pojawić się w pierwszej kolejności. Brak dużych sum pieniędzy nie jest przeszkodą, kiedy w grę wchodzi prosta, ale elegancka strona-wizytówka. Cena takich witryn www jest wyjątkowo atrakcyjna i bardzo szybko zwraca się w postaci zwiększonego zainteresowania klientów i kontrahentów.

Samo założenie firmy czy własnej działalności usługowej nie wystarcza do odniesienia sukcesu – bez możliwości prezentacji swojej oferty i docierania do klienta, nawet najlepszy biznesplan i unikalny talent nie będzie źródłem dochodu. Strona wizytówka to pierwszy krok w drodze do budowania prężnie rozwijającego się biznesu i znacznie poważniejszych działań promocyjnych i marketingowych w Internecie. Agencja Wezom oferuje tanie wizytówki www dla każdego – przy ich wykonywaniu klient może liczyć na pełne zaangażowanie specjalistów z agencji i pomoc w dopracowaniu nawet najmniejszych szczegółów projektu.

Skontaktuj się z nami