studio WEZOM
Menu Menu
+48 575 920 136
+48 733 180 393
do góry

Strona wizytówka

Powiedz klientom jak Ci znależć

Łatwy sposób
na zaprezentowanie się w Sieci

Chciałbyś mieć stronę internetową ale nie potrzebujesz zaawansowanego serwisu? Zacznij od wizytówki elektronicznej. Taka strona będzie zawierała informacje o Tobie a także system zarządzania treścią (CMS), dzięki któremu w łatwy sposób ją rozbudujesz.
Kilka ciekawych faktów
17 lat
w rozwoju rynku stron
150+
doświadczonych specjalistów
7
biur w różnych miastach i krajach
700+
zrealizowanych projektów
Zobacz przykładowe realizacje
Frost
Strony WWW
Studio Graficzne
WELD
Strony WWW
Triko Bakh
Strony WWW
Pozycjonowanie
Strategia E-marketing
SUFITY NAPINANE
Strony WWW

Czym jest Strona Wizytówka?

Strony-wizytówki można nazwać nieco mniej skomplikowanymi witrynami www. Ich głównym celem jest zaprezentowanie w sieci najważniejszych informacji o firmie lub osobie oraz umożliwić kontakt. Takie tanie strony www wykorzystywane są bardzo często przez freelancerów lub specjalistów, pragnących zamieścić w sieci najważniejsze dane dotyczące ich usług, doświadczenia zawodowego, dokonań i możliwych form kontaktu dla zainteresowanych podmiotów lub osób. W przypadku osób fizycznych, tanie strony internetowe w postaci nieskomplikowanej i przejrzystej wizytówki są bardzo często wykorzystywane jako elektroniczna forma CV lub sposób na zdobywanie nowych zleceń. Tanie strony wizytówki są też dobrym rozwiązaniem dla niewielkich firm. W przypadku rozwijającej się działalności gospodarczej strona wizytówka może być niedrogą alternatywa dla skomplikowanej witryny www i sposobem na rozpoczęcie swojej promocji w Internecie. Strony wizytówki z czasem mogą zostać zmienione na bardziej rozbudowane serwisy i stać się fundamentem do poważnych działań marketingowych w sieci.

Czy warto zakładać stronę wizytówkę?

Decyzja o założeniu swojej strony bywa czasami trudna – szczególnie na początku działalności gospodarczej lub pracy w roli wolnego specjalisty. Duża presja, spora liczba obowiązków i ograniczone środki finansowe sprawiają, że niektórzy przedsiębiorcy odkładają założenie strony na nieokreślony czas w przyszłości. To poważny błąd w dzisiejszych czasach – aktualnie to właśnie Internet stanowi medium, w którym warto pojawić się w pierwszej kolejności. Brak dużych sum pieniędzy nie jest przeszkodą, kiedy w grę wchodzi prosta, ale elegancka strona-wizytówka. Cena takich witryn www jest wyjątkowo atrakcyjna i bardzo szybko zwraca się w postaci zwiększonego zainteresowania klientów i kontrahentów.

Samo założenie firmy czy własnej działalności usługowej nie wystarcza do odniesienia sukcesu – bez możliwości prezentacji swojej oferty i docierania do klienta, nawet najlepszy biznesplan i unikalny talent nie będzie źródłem dochodu. Strona wizytówka to pierwszy krok w drodze do budowania prężnie rozwijającego się biznesu i znacznie poważniejszych działań promocyjnych i marketingowych w Internecie. Agencja Wezom oferuje tanie wizytówki www dla każdego – przy ich wykonywaniu klient może liczyć na pełne zaangażowanie specjalistów z agencji i pomoc w dopracowaniu nawet najmniejszych szczegółów projektu.