Tworzenie sklepów internetowych

w oparciu o szczegółową analizę branży
Strona firmowa Sklep internetowy Portale internetowe Landing Page Strona wizytówka

Efektywne rozwiązania e-commerce

Tworzymy funkcjonalne sklepy internetowe i zaawansowane systemy e-commerce, które pozwolą odbiorcy na szybkie zapoznanie się z produktem, porównanie go z innymi a także zakup z możliwością płatności drogą elektroniczną. To tylko podstawowe funkcjonalności, które musi posiadać sklep internetowy. Każdy projekt rozpoczynamy od analizy branży i zapotrzebowania klienta. Wybieramy odpowiednią technologię, która pozwoli nam na realizację projektu zgodnie z założeniem.

  • projektowanie funkcjonalności serwisu oparte na analizie klientów docelowych oraz oferowanego produktu
  • zaprojektowanie dedykowanej szaty graficznej
  • dopasowanie serwisu do przeglądarek mobilnych (RWD)
  • połączenie z wygodnym systemem zarządzania treścią
  • integracja z systemami płatności elektronicznych np. Dotpay, PayU oraz zewnętrznymi serwisami, porównywarkami cen, Allegro.pl, systemami CRM
  • optymalizacja serwisu zgodnie z wytycznymi Google
  • wbudowany system statystyczny, który śledzi interakcje użytkowników
  • istnieje możliwość utworzenia także dedykowanej aplikacji mobilnej

Tworzenie serwisu oparte o Twój model biznesowy

Cechy projektu e-commerce

UX
Projektowanie użyteczności
CMS
Dedykowany system zarządzania treścią
Brak ograniczeń technicznych
SEO
Optymalizacja serwisu
Darmowa wycena
Wypełnij formularz i otrzymaj indywidualną ofertę
Sklep internetowy
Imię i Nazwisko *
Adres email *
Telefon
Napisz o swoim projekcie
Zamawiam darmową wycenę

Jak wygląda współczesny sklep internetowy?

Realia XXI wieku sprawiają, że powoli zapominamy jak wyglądało życie przed powszechnym dostępem do Internetu. Sieć zmieniała nie tylko je ale i przyzwyczajenia, wkraczając w codzienne sprawy i ułatwiając wiele czynności. Z pomocą Internecie obsługujemy konta bankowe, zdobywamy informacje i dokonujemy zakupów. Handel to dziedzina, która szczególnie mocno odczuła wpływ globalnej sieci i najpełniej wykorzystuje jej potencjał. Sklep internetowy to dzisiaj coś powszechnego – coraz więcej przedsiębiorstw przenosi sprzedaż w świat wirtualny. Wiąże się to z wieloma korzyściami zarówno dla samych sprzedawców, jak i konsumentów. Sprzedaż przez Internet jest łatwa, szybka i przyjemna, a dodatkowo pozwala ograniczyć koszty związane z prowadzeniem stacjonarnego salonu lub punktu handlowego. Aby jednak móc czerpać korzyści ze sprzedaży internetowej, potrzebny jest funkcjonalny i elegancki sklep internetowy.

Tworzenie sklepów internetowych jest zagadnieniem dość skomplikowanym – zadania stawiane przed stroną bezpośrednio przeznaczoną do sprzedaży produktów są bardzo specyficzne i konkretne sprecyzowane. Stworzenie sklepu internetowego wiąże się z projektem graficznym, opracowaniem odpowiedniej formy witryny oraz zaimplementowaniem rozwiązań pozwalających na logowanie klientów z zachowaniem poufności danych. To tylko niektóre trudności, które agencja interaktywna Wezom od lat pokonuje proponując swoim klientom stworzenie sklepu internetowego. Mamy ogromne doświadczenie w tej branży – ponad 500 sklepów pracujących w sieci jest naszym dziełem.

Ile kosztuje sklep internetowy?

Cena sklepu internetowego zależna jest oczywiście od jego konstrukcji, wykorzystanych narzędzi oraz rozmiarów całego projektu. Witryny przeznaczone do sprzedaży mają swoja szczególną specyfikę – to dość złożone strony służące przede wszystkim do prezentacji produktów i składania zamówień. Trudność polega głównie na zaimplementowaniu rozwiązań, które pozwolą zautomatyzować cały proces. Klient pragnący zakupić towar zdany jest na funkcjonalność i przejrzystość interfejsu – naszym zadaniem jest założenie sklepu internetowego, który maksymalnie uprości i skróci cały proces logowania, przeglądania oferty i dokonywania zakupów. Projektowanie sklepu wymaga dbałości o każdy detal – zadbać należy o bezpieczeństwo danych i transakcji, możliwość wprowadzenia danych fakturowych, wybranie opcji przesyłki oraz rodzaju płatności. To wszystko szczegóły, które sprawiają, że zakładanie sklepu internetowego jest zadaniem wieloetapowym. Jaka jest cena sklepu internetowego? To już kwestia indywidualnej oceny – Wezom do każdego zadania podchodzi kompleksowo i nie stosuje gotowych rozwiązań. Dlatego też pytanie „ile kosztuje stworzenie sklepu internetowego” zostanie rozwiązanie dopiero po przekazaniu nam swoich oczekiwań i wymagań. Ze swojej strony możemy zapewnić, że oferujemy najatrakcyjniejsze ceny i najwyższe standardy obsługi. W przeciwieństwie do wielu firm działających na polskim rynku, korzystamy z autorskich rozwiązań i dbamy o pełną optymalizację naszych produktów – umożliwia to dalszy rozwój, implementację zaawansowanych narzędzi marketingowych i analitycznych czy integrację z blogiem lub mediami społecznościowymi.

Wezom dysponuje własnym CMS, czyli autorskim systemem zarządzania treścią - to jeden z atutów, który sprawia, że klienci chętnie wybierają naszą agencję. CMS to narzędzie pozwalające samodzielnie modyfikować treść i zawartość sklepu bez znajomości języków programowania. Oznacza to, że nawet laik może obsługiwać stworzony przez nas sklep internetowy. Cennik, aktualne promocje, asortyment, dane adresowe – wszystko to można dowolnie modyfikować samodzielnie z poziomu przejrzystego i intuicyjnego panelu sterowania. Wezom zatrudnia profesjonalnych programistów, dla których nie jest problem kreatywne projektowanie sklepów internetowych. Wrocław to nasza siedziba główna, ale projekty realizujemy w całej Polsce – dzięki sprawnemu kontaktowi na bieżąco możemy reagować na życzenia i dodatkowe prośby klientów. Projektowanie sklepu internetowego proponujemy zarówno małym, początkującym firmom, jak i dużym przedsiębiorstwom, które jeszcze nie mają własnej platformy sprzedaży w sieci lub nie są zadowolone z obecnie wykorzystywanych rozwiązań. Oferujemy kompleksowy projekt sklepu internetowego, indywidualny szablon graficzny i zaimplementowanie wszystkich niezbędnych funkcji – łącznie z możliwością dołączenia wtyczek marketingowych. Wystarczy zlecić nam zadania i poczekać na gotowy sklep internetowy – projektowanie i realizację można pozostawić nam bez żadnych obaw. Ponad 5000 zadowolonych klientów to najlepsza reklama naszych usług.

 

Skontaktuj się z nami