browser adware remover

Projektowanie i tworzenie stron www

Strona firmowa Sklep internetowy Portale internetowe Landing Page Strona wizytówka Profesjonalna strona

Projekty o różnym stopniu złożoności

Tworzymy nowoczesne serwisy internetowe w oparciu o indywidualne potrzeby klienta. Stawiamy na ciekawą i atrakcyjną grafikę oraz intuicyjną obsługę, tak aby strona przyciągała nowych użytkowników. Ładny wygląd to tylko mała, widoczna część działań, które są podejmowane w trakcie tworzenia każdej ze stron.

Realizacja każdego serwisu www składa się z następujących etapów:

  1. Analiza konkurencji Dokładna analiza rynku i konkurencji w celu znalezienia mocnych i słabych stron firmy na tle innych. Staramy się zrozumieć jaki serwis spodoba się Twoim klientom.
  2. Strategia wizerunku Budowanie struktury serwisu www udzialając odpowiedzi na dwa podstawowe pytania: "Co użytkownik chce znaleźć na stronie?" oraz "Co Ty chcesz mu na niej pokazać?"
  3. Projektowanie UX Tworzenie wygodnego i przyjaznego dla użytkownika "User Interface" z zachowaniem nowoczesnych technologii "User Experience"
  4. Stworzenie niepowtarzalnej szaty graficznej Powiedz nam o czym marzyłeś. Połączymy Twoje marzenia z oczekiwaniami użytkowników.
  5. Programowanie front-end i back-end serwisu www, panel zarządzania treścią, system integracji z różnymi serwisami (np. Allegro.pl lub DotPay.pl).
  6. Testowanie Dostosowujemy projekt do wymagań współczesnych standardów e-bezpieczeństwa.

 

Kreatywność, technologie, innowacyjność
Co oferujemy?
Strona firmowa
Zaprezentuj swoją firmę w sieci
czytaj więcej
Sklep internetowy
w oparciu o szczegółową analizę branży
czytaj więcej
Strona wizytówka
Podstawowa strona prezentująca Twoją firmę
czytaj więcej
Fakty o nas

CMS
Autorski system zarządzania treścią
900+
Unikalnych projektów graficznych
900+
Zadowolonych klientów biznesowych
14+
Nagród za najlepszą stronę www
Darmowa wycena
Wypełnij formularz i otrzymaj indywidualną ofertę
Strony WWW
Imię i Nazwisko *
Adres email *
Telefon
Napisz o swoim projekcie
Zamawiam darmową wycenę

Internet to obecnie najważniejsze źródło informacji, z którego każdego dnia korzystają miliony osób na całym świecie. Nie dziwi zatem fakt, że niemalże każda firma zdaje sobie sprawę z konieczności posiadania własnej strony internetowej. Należy jednak pamiętać, że wbrew pozorom, tworzenie stron www nie jest łatwym zadaniem, dlatego warto powierzyć je profesjonalistom.

Po co Ci dobra strona www?

Biorąc pod uwagę ilość osób, które każdego dnia szukają w sieci konkretnych produktów lub też usług, oczywistym wydaje się być to, że przyciągnięcie ich na własną stronę firmową może oznaczać same korzyści. Funkcjonalna i przyciągająca uwagę witryna internetowa, w połączeniu z jej odpowiednią optymalizacją, to obecnie podstawowy element walki o klienta.

Jeśli osoba trafiająca na stronę firmową Twojej firmy uzna, iż jest ona interesująca, a przy tym nie będzie ona miała problemów ze swobodnym poruszaniem się po niej, szanse na pozyskanie nowych klientów znacząco wzrastają. To natomiast, przy dobrej jakości produktach albo usługach, rzecz jasna oznacza wzrost sprzedaży, zwiększony udział firmy w rynku i możliwość wyprzedzenia konkurencji.

Strona z szablonu a projekt indywidualny

Zazwyczaj, projektowanie stron www pozostawiamy specjalistom, jednak możemy zdecydować, czy chcemy aby została ona stworzona na bazie szablonu, czy też ma to być całkowicie unikalny projekt indywidualny. Jak można się domyślić każda z tych opcji ma swoje zalety oraz wady, co zatem wybrać?

Podstawową zaletą, jaką najczęściej wymienia się odnośnie korzystania z szablonów, jest czas potrzebny na stworzenie strony na ich podstawie. Z reguły jest on krótszy, niż w przypadku projektu indywidualnego, ale jeśli okaże się, że ilość zmian jakich chcemy dokonać jest duża, w efekcie trwa to wyjątkowo długo.

Do zalet szablonów często zalicza się także to, iż ich wybór jest szeroki, a klient od początku może sobie wyobrazić jak będzie wyglądała jego strona firmowa. Trzeba przy tym jednak pamiętać, że taki szablon może zawierać sporo elementów czy funkcji, które wcale nie będą potrzebne na stronie Twojej firmy.

Z kolei tworzenie stron internetowych według projektu indywidualnego to gwarancja, iż uzyskamy jedyną w swoim rodzaju witrynę, która będzie w pełni dopasowana do potrzeb naszej firmy. Zyskujemy tym samym sporą swobodę w decydowaniu o tym jakie elementy czy funkcje się na niej pojawią oraz jak będą wyglądały.

Według niektórych osób, projektowanie stron na indywidualne zamówienie bywa uciążliwe, ze względu na problemy z komunikacją pomiędzy klientem a usługodawcą. Wystarczy jednak zdecydować się na współpracę z profesjonalistami, aby każdy etap budowania takiej witryny przebiegał bez komplikacji.

Dlaczego my?

Agencja Wezom działa na polskim rynku już od 17 lat, w trakcie których zyskała ogromne doświadczenie nie tylko w tworzeniu stron www, ale także w szeroko pojętym marketingu internetowym, grafice komputerowej czy programowaniu aplikacji mobilnych i webowych. Mamy za sobą ponad 300 zrealizowanych projektów stron internetowych, które w pełni usatysfakcjonowały naszych klientów. Jeśli chodzi o tworzenie stron www to Wrocław jest naszą siedzibą, jednak działamy na terenie całego kraju.

Podczas swojej pracy, przede wszystkim wsłuchujemy się w indywidualne potrzeby naszych klientów. Chcemy żeby tworzenie stron internetowych odbywało się przy ich pełnym udziale, bo przecież będą one reprezentowały ich firmy. Projektujemy przy tym nowoczesne serwisy internetowe, które przyciągają uwagę użytkowników i są bardzo intuicyjne. Dzięki temu mamy pewność, że potencjalni klienci naszych zleceniodawców pozostaną na stronie na dłużej.

Solidne przygotowanie i skrupulatna praca nad Twoją stroną www

Należy pamiętać, że tworzenie stron to nie tylko ich ładny wygląd graficzny, ale również treści, które się na nich znajdą. Dlatego też, swoją pracę zaczynamy od dokładnej analizy rynku oraz konkurencji, a także oczekiwań potencjalnych klientów Twojej firmy. Tworzymy także strategię wizerunku i budujemy strukturę strony w taki sposób, aby pogodzić to co chcesz umieścić w swoim serwisie, z tym co użytkownik chciałby w nim zobaczyć.

Oczywiście projektowanie stron internetowych to również stworzenie przyjaznego dla użytkowników „user interface” oraz jedynej w swoim rodzaju szaty graficznej. Nie można tez zapomnieć o skrupulatnym programowaniu serwisu, stworzeniu wygodnego panelu zarządzania treścią oraz zintegrowaniu strony z różnego typu serwisami. Na koniec, gotowa strona internetowa zostaje przez nas dokładnie przetestowana, tak aby wyeliminować ewentualne błędy.

Jeżeli zatem interesuje Cię tworzenie stron to Wrocław i agencja Wezom są miejscami, na które warto stawiać. Nasze doświadczenie, kreatywność oraz chęć współpracy z klientem na każdym etapie tworzenia projektu to cechy, które gwarantują, że Twoja strona internetowa będzie przyciągała użytkowników i tym samym generowała zyski. Warto jest korzystać z usług profesjonalistów, którzy posiadają szeroką wiedzę dotyczącą tego jak stworzyć naprawdę dobrą stronę www.

Skontaktuj się z nami