Profesjonalne tworzenie stron internetowych

Strona firmowa Sklep internetowy Portale internetowe Landing Page Strona wizytówka

Projekty o różnym stopniu złożoności

Tworzymy nowoczesne serwisy internetowe w oparciu o indywidualne potrzeby klienta. Stawiamy na ciekawą i atrakcyjną grafikę oraz intuicyjną obsługę, tak aby strona przyciągała nowych użytkowników. Ładny wygląd to tylko mała, widoczna część działań, które są podejmowane w trakcie tworzenia każdej ze stron.

Realizacja każdego serwisu www składa się z następujących etapów:

  1. Analiza konkurencji Dokładna analiza rynku i konkurencji w celu znalezienia mocnych i słabych stron firmy na tle innych. Staramy się zrozumieć jaki serwis spodoba się Twoim klientom.
  2. Strategia wizerunku Budowanie struktury serwisu www udzialając odpowiedzi na dwa podstawowe pytania: "Co użytkownik chce znaleźć na stronie?" oraz "Co Ty chcesz mu na niej pokazać?"
  3. Projektowanie UX Tworzenie wygodnego i przyjaznego dla użytkownika "User Interface" z zachowaniem nowoczesnych technologii "User Experience"
  4. Stworzenie niepowtarzalnej szaty graficznej Powiedz nam o czym marzyłeś. Połączymy Twoje marzenia z oczekiwaniami użytkowników.
  5. Programowanie front-end i back-end serwisu www, panel zarządzania treścią, system integracji z różnymi serwisami (np. Allegro.pl lub DotPay.pl).
  6. Testowanie Dostosowujemy projekt do wymagań współczesnych standardów e-bezpieczeństwa.

 

Kreatywność, technologie, innowacyjność
Co oferujemy?
Strona firmowa
Zaprezentuj swoją firmę w sieci
czytaj więcej
Sklep internetowy
w oparciu o szczegółową analizę branży
czytaj więcej
Strona wizytówka
Podstawowa strona prezentująca Twoją firmę
czytaj więcej
Fakty o nas

CMS
Autorski system zarządzania treścią
900+
Unikalnych projektów graficznych
900+
Zadowolonych klientów biznesowych
14+
Nagród za najlepszą stronę www
Darmowa wycena
Wypełnij formularz i otrzymaj indywidualną ofertę
Strony WWW
Imię i Nazwisko *
Adres email *
Telefon
Napisz o swoim projekcie
Zamawiam darmową wycenę

Projektowanie strony internetowej – sztuka w służbie biznesu

Stworzenie wyjątkowej strony internetowej jest prawdziwą sztuką – w dosłownym tego słowa znaczeniu. Koszt strony internetowej obejmuje bowiem nie tylko stworzenie kodu, ale także zbudowanie całej oprawy, która sprawi, że konkretny serwis będzie wyróżniał się w tłumie. Część przedsiębiorców nie przywiązuje do oryginalności większej wagi, co zwykle sprawia, że ich witryny nie są zauważane. Inwestycja we własny serwis www zwykle ogranicza się u nich do zakupienia gotowego szablonu – to zaś w dzisiejszych czasach ogromny błąd. Gotowe strony są mało efektowne i bardzo ograniczające – posiadacz zwykle zmuszony jest do ścisłego trzymania się ram narzuconych przez twórcę szablonu, co skutecznie ogranicza wszelkie kreatywne metody zdobywania nowych klientów i prowadzenie skutecznych kampanii marketingowych. Każda firma i branża są inne – to właśnie jeden z powodów, dla których nie warto korzystać z „gotowców”. Projektowanie strony internetowej „na miarę” to aktualnie najlepsza inwestycja. Wykonanie strony internetowej zgodnie ze specyfiką danego ryku przynosi wymierne efekty – większe zadowolenie klientów, poprawę skuteczności reklamy, możliwość stworzenia rozpoznawalnej marki i wiele, wiele innych.

Tworzenie strony internetowej – cena sukcesu nie musi być wysoka

Koszt zrobienia strony internetowej należy traktować jak inwestycję w rozwój swojego biznesu. Założenie strony internetowej jest aktualnie podstawą dla prowadzenia skutecznych akcji marketingowych i reklamą samą w sobie – większość użytkowników sieci poszukiwania dobrej oferty rozpoczyna właśnie od przeglądania sieci. Początkujący przedsiębiorcy bardzo często rezygnują z profesjonalnych rozwiązań i decydują się na gotowe strony internetowe. Cennik, zakładka „o nas” i numer telefonu to zwykle wszystko co umieszczają na swoich witrynach – a przecież potencjał Internetu pozwala na znacznie więcej. Koszt strony internetowej zwraca się bardzo szybko w postaci zwiększonych obrotów, dobrego odbioru marki przez klientów i możliwości skutecznego prowadzenia bardziej rozbudowanych kampanii reklamowych. To szczególnie ważne dla firm działających w dużych miastach, gdzie wiele firm ma swoje profesjonalne strony www. Wrocław czy Warszawa to miejsca, gdzie konkurencja jest szczególnie duża i o sukcesie decydują czasami detale. Dlatego też warto wybrać agencję Wezom – cennik stron internetowych w naszej firmie obejmuje nie tylko zbudowanie eleganckiego serwisu, ale także dokładną analizę rynku. Dzięki temu każdy może mieć pewność, że jego strona będzie nowoczesna i unikalna w skali lokalnej, a nawet ogólnokrajowej. Nasze usługi doceniło już wiele kreatywnych firm i powierzyło nam tworzenie stron www, między innymi w oparciu o nasz autorski system CMS. Cennik dopasowaliśmy idealnie do potrzeb naszych klientów – dzięki agencji Wezom można stać się posiadaczem profesjonalnej witryny w dobrej cenie.

Projektowanie i tworzenie stron www dla każdego

Wezom nie boi się wyzwań – wykonanie stron internetowych powierzały nam firmy zajmujące się różnymi branżami. Do tworzenia stron www podchodzimy na serio i jesteśmy w stanie dopasować się do każdej tematyki i specyfiki danego biznesu. Pozytywne opinie i rekomendacje są dla nas najlepszą nagrodą za trud i zaangażowanie włożone w dotychczas zrealizowane projekty. Dzięki nam można oszczędzić wiele czasu i pieniędzy – zakładanie strony internetowej z przykrego obowiązku stać się może prawdziwą przyjemnością i kreatywną przygodą. Dzięki pomocy naszego zespołu fachowców można zrealizować nawet najbardziej śmiałe pomysły i idee. Służymy także radą i wyczerpującymi informacjami dotyczącymi całego procesu realizacji – skrupulatnie wyjaśnimy wszelkie wątpliwości, zaproponujemy oryginalne rozwiązania i zajmiemy się optymalizacją pod względem pozycjonowania w wyszukiwarkach internetowych. Wszystko wykonujemy samodzielnie, bez udziału podwykonawców – to jedna z przyczyn, dla których możemy zaoferować najatrakcyjniejsze stawki na rynku oraz najwyższe standardy obsługi. Nasi graficy, programiści i doradcy są do dyspozycji każdego klienta – niezależnie od branży, doświadczenia czy wymagań.

 

Skontaktuj się z nami